Discutii libere L40

DeletedUser38023

Va anunt ca am cerut eu sa mi-se scoata drepturile
De ce? ca sa pot sa va raspund cum vreau eu chiar daca risc sa fiu banat

eu sunt pe harta si o sa va atac cu sute de atacuri la fel eu si gasca mea chiar mai bine daca o sa putem
pentru ca eu sunt chinezu si voi niste simpli muritori, chiar daca e un joc noi jucam sa castigam si sa evoluam
voi ramaneti cu tiketele si timpul pierdut pentru ele

masuri?... unde-i metru?... ca o masor eu:)) daca tot ziceti ca jucaria vine din fabrica mea
plouat?... da da chiar ma simpt putin umed:))


aveti curaj sa explodati sistemul de tikete? :)) poate de data asta chiar ma baneaza
raportati-mi postul sa am si eu o data in viata asta virtuala o vacanta:))

v-as zice in limba voastra cam cat ma doare de ce ziceti si faceti voi dar nu vreau sa intrec masura

Doamnelor si domniloooooor,

Pentru ca n00bii de voi nu stiau inca cine este jupanul si pentru ca Chinez Unikt nu era un nume suficient de grandios si pe masura performantelor legendare, am deosebita onoare si maxima placere sa vil-l prezint peeeeeeeeeeeeeeee

Insasi..............


facatorul de scripturi

stapanul milisecundelor

si distrugatorul de imposibil


Chineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zeu!!!!!
 

DeletedUser

[video=youtube;CDm-nqmh6ZU]http://www.youtube.com/watch?v=CDm-nqmh6ZU[/video]



ala merita respect....
 

DeletedUser

aia erau dictatori....

vedem acum, in capanie cum s-a impartit tara...
Stalin a zis ceva cumplit: daca ar conta votul, nu s-ar ma tine.....
 

DeletedUser

Doamnelor si domniloooooor,

Pentru ca n00bii de voi nu stiau inca cine este jupanul si pentru ca Chinez Unikt nu era un nume suficient de grandios si pe masura performantelor legendare, am deosebita onoare si maxima placere sa vil-l prezint peeeeeeeeeeeeeeee

Insasi..............


facatorul de scripturi

stapanul milisecundelor

si distrugatorul de imposibil


Chineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zeu!!!!!

atat pot sa zic :))))))))))))))))
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
da sunt fanul lui... fetite?... credeam ca esti macar femeie
hulk... da, are casa cu tigle pe ea:))
vrei sa stii si altceva despre mine?... iti dau id-ul meu (poate vrei sa ma injuri si aici nu-i permis) apropo ti-ai adunat aia 100 "spartani"?:))
 

DeletedUser28860

haha daca Lilith cumva lipseste 24 ore de pe forum , sa nu intre nimeni la banuieli ...
 

DeletedUser

Ursache tu nu te faci zeu?Oferta speciala: cu doar 500 pp poti fi zeificat sau sanctificat.Cu inca 100 pp primesti un loc in calendarul crestin ortodox si dupa ce dai coltu ,moastele tale vor valora o avere :eek:
 
Sus