Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser39591

O am eu acasă și tocmai că stă praful pe ea :)) Doar că nu sunt acasă și nu prea te pot ajuta. Dar părerea mea critică este că sunt cărți mai bune pe care să dai 10 lei.

Neah :)) Eu o vreau pe ea. :))


Vreau să țin cartea aia în mână și s-o citesc. Magazinul ăla e online și presupun că livrează doar pe teritoriul României. :))


O gasesti pe okazii.ro la 10 lei. Ti-o cumpar eu si astepti pe malul celalalt al Prutului pana o catapultez :)).

Sper să cercetezi catapultele până la nivelul 3, că altfel, nu are rost. :))
 

DeletedUser32395

www.libris.net
www.ligrarie.net
carturesti
librariabucuresti
librariaonline
elefant
okazii
chiar si cel.ro si emag.ro au carti

Le poti da un e-mail sa ii intrebi daca livreaza si in rep. moldova ;) Daca esti dispus sa platesti in plus pt ea, poti preciza.

Dar voi nu aveti biblioteca? Sau macar anticariate?

"Eu ucid" sau "...sa ucizi o pasare cantatoare" sunt carti bune prin care ar trebui sa treci inainte de tacerea mieilor :p
Esti cam tanar pentru cartea asta..dar daca iti place sa citesti descrierea aproape exacta cum o femeie este jupuita .,si alte lucruri groaznice, trebuie sa fii pregatit mental putin. O sa te bucuri cand vei intoarce ultima pagina oricum :)
 

DeletedUser39591

www.libris.net
www.ligrarie.net
carturesti
librariabucuresti
librariaonline
elefant
okazii
chiar si cel.ro si emag.ro au carti

Le poti da un e-mail sa ii intrebi daca livreaza si in rep. moldova ;) Daca esti dispus sa platesti in plus pt ea, poti preciza.

Dar voi nu aveti biblioteca? Sau macar anticariate?

"Eu ucid" sau "...sa ucizi o pasare cantatoare" sunt carti bune prin care ar trebui sa treci inainte de tacerea mieilor :p
Esti cam tanar pentru cartea asta..dar daca iti place sa citesti descrierea aproape exacta cum o femeie este jupuita .,si alte lucruri groaznice, trebuie sa fii pregatit mental putin. O sa te bucuri cand vei intoarce ultima pagina oricum :)


Am căutat pe un site al unei librării din Moldova acea carte și nu am primit rezultate. :))
Am luat decizia de a obține această carte din cauza trilogiei ecranizate despre Lecter. Cică cartea e mai bună decât filmul.

Referitor la cărțile enumerate de tine, nu vreau să citesc cartea din cauza temei(crime, omoruri) care o poartă, ci din cauza personajului principal, Lecter. Jocul actoricesc al lui Hopkins mi-a creat un interes către Lecter. :))
 

DeletedUser

Sper sa castige si finala pt ca a aratat ca e cea mai buna din cele 8. Faptul ca a pierdut un joc, pe care la controlat, dar in prisma rezultatului avand posibilitatea sa mai joace inca o data cu nr. 1 mondial, inseamna ca are incredere ca o v-a mai invinge odata pe americanca, chiar daca acum nu o sa-i mai fie chiar atat de simplu ca data trecuta...
 
Scor reacție
209
Stiti vorba aia : pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti. Sper sa nu pateasca si Simona la fel cu Serena.

Cum cine bate, mai tzepes? Real Madrid ca era si cazul sa se mai intoarca roata ;).
 

quz0r

member
Scor reacție
144
9IM8OYX.png


aproape rezolvat.
-au trecut 2 minute, eu încă număr.

-240, -241..
Să dea dracii să dureze mult și să-i ajungă sprijinul între timp..:))
Sau să ne ajungă atacurile pe bonus, din motivele astea..

Sunt atacuri ajunse de 34 de minute, în "așteptare". Nu știm dacă putem trimite sprijin sau nu, dacă s-a cucerit sau..ba.
Voi dormiți?
 
Ultima editare:

baD rullz

member
Scor reacție
98
A fost odata ca niciodata,ca daca n-ar fi nu s-ar mai povesti, o organizata a tribului Ibidem.
Si a mai fost ,tot odata ca niciodata, un mare bug al jocului care a stricat tot farmecul jocului.

Oameni buni,este nevoie de mai mult de un bug ca sa opriti Ibidem.Oricat de mult va tine noi voi fi treji pentru a termina aceasta poveste !

P.s. : Rezolvati odata bugu' asta ca mai am putin si fac catei.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ce faci mă? :)))))

Căței?

E mișto că trupele încă se mișcă. Oare își vor păstra cursul și prioritatea din lansare, sau.. ?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Am anuntat tehnicul, sper sa se remedieze cat mai curand posibil.
 

DeletedUser38706

Problema este ca ar trebui sa-si pastreze si setarile normale pentru ca altfel,bonusul de noapte ar face ravagii iar asta nu face bine moralului jucatorilor.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Am anuntat tehnicul, sper sa se remedieze cat mai curand posibil.

La ora asta doarme si mama lui de tehnician..

Am o intrebare,totusi : Daca trupele se afla in astepare,ele au atacat satul respectiv sau inca se bat,cum se calculeaza asta.Pentru ca daca aparatorului ii intra sprijinul cu 2 minute dupa atac iar noua ne da asteptare,avem ocazia sa-i prindem sprijinul in sat? :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
bNAduz5.png

Uw6mtrP.png

BYRPSDI.png

Kv1ClUF.png

fTqLJL2.png

FvH2evB.png

6JRkd66.png

i1U4p5f.png

fx9bfue.png

etc, etc.

E culmea că am atac în sosire, încă în mișcare. Sprijinul l-am trimis înapoi înainte să fiu atacat (pentru că nu mai aveam atacuri), dar nu-l pot întoarce pentru că trupele au rămas în fața porții. Nu vor să intre în sat ca să dea colega mea comanda de întoarcere.
Deci, nu pot fi sprijinit din scurt...dar putem număra secundele până la atacul inamicului pe mine.
Nici n-am fost demolat de 20 de ori pe lumea asta, nici n-am luat (ba l-am luat) apărătorul ieri. Sau cel puțin, eram în frunte când a înghețat serverul. Măcar ăla să mi-l dați, pentru consolare. :))
 
Ultima editare:

DeletedUser38706

Ar fi chiar culmea sa dau in trupele mele.Sprijinul ajunge ok.Ostenii de atac s-au imbatat si s-au ratacit.
spr2.JPG
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Dacă ajung pe la 3, când ar trebui să se schimbe ora și ajung pe bonus..să vedeți pagube. Eu mi-am umplut buzunarele cu pietre, direcție -> Nemția. :)))
 

DeletedUser43199

:)))) se va schimba si ora.... si tot asa vor ramane pana spre ziua.E noapte si nu mai vad trupele nici sa vina acasa:)))
 
Sus