Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser17342

tribalwars_screen_one.jpg
 

DeletedUser40689

Ione ce s-a intamplat? ca am vazut in vacanta destui de multi pe aici , un mic rezumat poti ? :D

Am incercat sa socializez putin , e placut cand gasesti la inamici persoane interesante cu care poti comunica , aici insa am intalnit pe multi cu nervii in pioneze iar rezultatul este...odihna .

Cand eram prin sat la bunici il auzeam pe vacar cum vorbea cu vacile : ho ma , mana ba , nu tin minte sa le si fi injurat desii e drept , nu pot sa bag mana in foc , oricum , concluzia e ca era un vacar mai cult , de aici rezulta alta concluzie...

Zic unii ca Ibidem e slab , aia din conducere iau doar barbare si interne , ceilalti se inobileaza intre ei si cu aliati , ce mai...praf si pulbere , pai atunci stimabililor de va mai chinuiti neuronii sa ne trimiteti in fiecare saptamana cate o circulara , doua ? sa fie oare o tactica in stil Confucius Sun Tzu ? :)
P.S
Vreau sa iau si eu niste sate de la aliati ca sunt mai usor de obtinut , sa nu tot mi se zica ca iau doar barbare . Astept aliatii cu mesaje .

Inca un P.S
Cand mai trimiteti circulare in Ibidem , subliniati va rog partile care nu contin bancuri fiindca multi considera ca tot mesajul este o gluma , asa se evita confuziile .
 

DeletedUser38023

Zic unii ca Ibidem e slab , aia din conducere iau doar barbare si interne , ceilalti se inobileaza intre ei si cu aliati , ce mai...praf si pulbere , pai atunci stimabililor de va mai chinuiti neuronii sa ne trimiteti in fiecare saptamana cate o circulara , doua ? sa fie oare o tactica in stil Confucius Sun Tzu ? :)

Niciodata nu am fost de acord cu unii colegii de-ai tai din Ibidem cand au spus ca joaca intr-un trib slab.. Eu chiar sunt de parere ca aveti potential..
 

DeletedUser46468

Pentru cine nu il cunoaste pe ione.gunner ,aici puteti vedea reactia lui cand a fost anuntat ca au aparut 3 Barbari :eek::eek:


[video=youtube;yx9TvzasWJs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yx9TvzasWJs[/video]
 

DeletedUser40689

Niciodata nu am fost de acord cu unii colegii de-ai tai din Ibidem cand au spus ca joaca intr-un trib slab.. Eu chiar sunt de parere ca aveti potential..

Important ca este , indiferent in ce sens , mai rau e cand intervine plafonarea :)

...logic ca au trebuit sa apara unii incaltati cu cizme si sa calce in noroi imprastind-ul peste tot.... vacaru' din satu' bunicilor pasea mai cu grije
 

DeletedUser38023

Important ca este , indiferent in ce sens , mai rau e cand intervine plafonarea :)

...logic ca au trebuit sa apara unii incaltati cu cizme si sa calce in noroi imprastind-ul peste tot.... vacaru' din satu' bunicilor pasea mai cu grije

Asa este, din care nu am putut sa dorm cu nevasta-mea impreuna in pat fiindca s-a declansat o extorsiune al unui degasament al unei constructii de intr-o apa dupa care puteti uita.. ;)

Sursa YouTube :D
 

DeletedUser45855


abia aștept să intru călare și-n ibidem :D să aflăm din culise cum se face treabă la nivel de pro.

Iau barbare fiindca am pp-uri....multi se vaita ca au probleme cu memoria dar nimeni cu logica...

Da , am sa intru pe speciala fix pentru tine ca sa iti demonstrez ceva , de parca ai reprezenta cine stie ce pentru mine :))

Am facut niste afirmatii , nu ai fost de acord cu ele dar nici nu ai adus contra argumente , ai scris in schimb despre pp-uri , barbare , barne , oameni invizibili etc patetic...

1. tu lasi impresia ca esti prea bun ca sa fii contestat :) ti-am spus care-i baiu: barbare + pp, faci trupe si crezi ca esti mai bun decât cei pe care-i ataci pe forum, lumea (eu , alții) îți confruntă ego-ul cam mare, nu e vorba de plăcerea de a te ataca verbal pentru simplu fapt că ești din ibidem cum pare să crezi. Nu prezinți interes pentru mine. N-avem tangențe niciunde, în acest moment.
2. te-ai lăudat că dacă eram lângă tine, cine stie ce se întâmpla, ți-am intrat în joc și am făcut o sugestie ca să vedem(nu numai să văd) daca se adeveresc cuvintele tale în general, că nu-s doar niște vorbe goale. Dacă vrei neapărat, te las în pace, gândesc că nu e musai să-mi pierd timpul cu încrezuți dar fă-ne o favoare măcar, nu te mai lăuda, nu te mai lua de nimeni pe forum dacă toată ziua te eschivezi în cuvinte și pe hartă tot vs barbare rămâi.

te-astepți ca lumea (care o concepi tu normală) să-ți vorbească respectuos, respectul se câștigă, nu se impune, nu se așteaptă.. indiferent de trib, statut,status, vârstă (pe triburi), vârstă biologică, nivel intelectual, sex, rasă, regiune,etc.


P.S: tu - pronume personal, nu înțeleg(em) de ce te zgârie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46476

Bre' nea barbar, prea multa vorbarie, te astept la o runda de speed ca sa iti iasa jocul din cap.
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
cum sa dai fake de la distanta asa mare incat diferenta intre ram si nobil e de 9 ore...

cine face organizatele pt. ibidem si de ce isi bate joc de colegii de trib cu astfel de decizii ?
 

DeletedUser40689

abia aștept să intru călare și-n ibidem :D să aflăm din culise cum se face treabă la nivel de pro.



1. tu lasi impresia ca esti prea bun ca sa fii contestat :) ti-am spus care-i baiu: barbare + pp, faci trupe si crezi ca esti mai bun decât cei pe care-i ataci pe forum, lumea (eu , alții) îți confruntă ego-ul cam mare, nu e vorba de plăcerea de a te ataca verbal pentru simplu fapt că ești din ibidem cum pare să crezi. Nu prezinți interes pentru mine. N-avem tangențe niciunde, în acest moment.
2. te-ai lăudat că dacă eram lângă tine, cine stie ce se întâmpla, ți-am intrat în joc și am făcut o sugestie ca să vedem(nu numai să văd) daca se adeveresc cuvintele tale în general, că nu-s doar niște vorbe goale. Dacă vrei neapărat, te las în pace, gândesc că nu e musai să-mi pierd timpul cu încrezuți dar fă-ne o favoare măcar, nu te mai lăuda, nu te mai lua de nimeni pe forum dacă toată ziua te eschivezi în cuvinte și pe hartă tot vs barbare rămâi.

te-astepți ca lumea (care o concepi tu normală) să-ți vorbească respectuos, respectul se câștigă, nu se impune, nu se așteaptă.. indiferent de trib, statut,status, vârstă (pe triburi), vârstă biologică, nivel intelectual, sex, rasă, regiune,etc.


P.S: tu - pronume personal, nu înțeleg(em) de ce te zgârie.

Ai scris mult si tot fara logica .

tu lasi impresia ca esti prea bun ca sa fii contestat
tu ai spus-o :) dar nu , nu detin adevarul absolut , iar daca cineva imi dovedeste ca ma insel...nu e nici o problema .

pp-uri...daca as folosii asa multe cum insinuezi inseamna ca as fi o persoana care joaca la puncte , un asemenea jucator nu se multumeste cu barbare , vrea sate mari . Cei care se afla in top 20 de exemplu , majoritatea cum crezi ca au ajuns acolo ? or fi folosit or nu o gramada de pp-uri ? sau scripturi ilegale :D

te-ai lăudat că dacă eram lângă tine
si ? crezi ca daca ai fi fost inamic ai fi rezistat mult ? :))

am făcut o sugestie ca să vedem(nu numai să văd) daca se adeveresc cuvintele tale în general, că nu-s doar niște vorbe goale
ori ma crezi crezi prost rau ori...pai cum sa intru pe alta lume doar ca sa iti demonstrez tie ceva mai ? :)) tu gandesti oleaca asa din cand in cand ?
te-astepți ca lumea (care o concepi tu normală) să-ți vorbească respectuos, respectul se câștigă
inteleg ca tu atunci cand vorbesti prima data cu o persoana necunoscuta il iei direct cu ma , ba si nu ii arati respect fiindca nu il cunosti...ciudat

Ca am un ego mare...da , este foarte mare :) si de ce nu ar fi asa ? pana acum am jucat tot timpul corect , am cautat provocari si nu mi-am gasit niciodata nasul :)
L23 a fost prima mea lume stimabile , nu am avut profesori , doar pe cineva care mi-a aratat regulile de baza , concluzia o poti trage si singur :)
 
Sus