SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser

Mazare dar cum a ramas cu prietenia ta cu conducerea IMMO?
Eu speram ca esti mai cerebral , de ce dai cu pietre acum, cum e cu mesajul in care le spune-ai unor "colegi" ca un conducator din IMMO se va lasa si va ramane celalalt conducator care iti e prieten si ii vei intoarce impotriva noastra.
Nu imi plac vorbele dar ma repet hai sa jucam pe harta si sa nu ne mai contram , 37 a fost frumos, si acum ne improscam cu noroi?!

M-am distrat cu vorbele pe seama voastra, imi place mult jocul asta cand arunc o vorba si are efectul unei bombe, se numeste diversiune si e des folosita in razboaie, am vrut sa va vad reactiile si le-am vazut, ati fost slabi, de frica noastra ati fuzionat, v-ati coborat atat de jos ca si triburi, incat putem spune ca moral deja ati pierdut, va este mult prea frica pentru un simplu joc, raman si eu uimit cateodata de reactiile voastre la niste propozitii ale mele aruncate la plesneala, nici eu nu ma astept uneori sa aiba asemenea efect! Vorbiti de improscat cu noroi? Pai voi sunteti deja in noroi pana la gat! Voi jucati bambilici de acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Clasic care si ei tot zei sunt :)) pff mazare , ai o bila neagra ..
De unde ati scos asta ca noi am fi tot ZEII?noi ne razboim cu ZEII,IMMO,Assasins, nu este nimic declarat intre triburi,doar facem schimb de sate unii de la altii,cred ca o s-o tinem asa la nesfarsit.In schimb am intrat de partea tribului LoW in razboi contra IMMO si Assasins.
In concluzie nu mai vorbiti aiurea daca nu stiti diplomatia tribului Clasic,suntem pur si simplu Clasic si academia noastra Clas!c,nu ne manipuleaza nici immo, nici b.k si nici zeii.
 

DeletedUser43767

M-am distrat cu vorbele pe seama voastra, imi place mult jocul asta cand arunc o vorba si are efectul unei bombe, se numeste diversiune si e des folosita in razboaie, am vrut sa va vad reactiile si le-am vazut, ati fost slabi, de frica noastra ati fuzionat, v-ati coborat atat de joc ca si triburi incat putem spune ca moral deja ati pierdut, va este mult prea frica pentru un simu joc, raman si eu uimit cateodata de reactiile voastre la niste propozitii ale mele aruncate la plesneala, nici eu nu ma astept uneori sa aiba asemenea efect! Vorbiti de improscat cu noroi? Pai voi sunteti deja in noroi pana la gat! Voi jucati bambilici de acum.

Vad ca tie foame rau...=)))
 

DeletedUser

cred ca eram irnonic cu bila aia neagra :D nu trebuie sa iei in serios chiar tot , iar despre clasic la fel era tot o ironie la adresa lor :(


mazare : sa recrutezi Clasicu + .:A:. ca sa fie zorro asta si mai stresat

eu nu inteleg de ce tot vorbesti de tribul nostru Clasic, pentru ca cine te-a informat ti-a spus datele problemei gresit.Am vrut sa facem o alianta cu unul dintre cele 3-4 triburi puternice si nu ne-au vrut ca aliati,vroiau doar cativa jucatori si anume primi 10 din trib,credeau ca o sa acceptam si o sa ne innobilam prietenii pentru a creste ei in puncte si nu a fost asa,am ramas tot aici si vom ramane tot asa impreuna nu vom fuziona cu nimeni doar 10 oameni,ori toti ori deloc.Cele 2 triburi care vroiau 10 oameni de la noi sunt B.K,ZEII si IMMO,sa mai astepte pana le vom da cei 10 jucatori.
 

DeletedUser

De unde ati scos asta ca noi am fi tot ZEII?noi ne razboim cu ZEII,IMMO,Assasins, nu este nimic declarat intre triburi,doar facem schimb de sate unii de la altii,cred ca o s-o tinem asa la nesfarsit.In schimb am intrat de partea tribului LoW in razboi contra IMMO si Assasins.
In concluzie nu mai vorbiti aiurea daca nu stiti diplomatia tribului Clasic,suntem pur si simplu Clasic si academia noastra Clas!c,nu ne manipuleaza nici immo, nici b.k si nici zeii.

Pariu ca dupa cele spuse de tine , Mazare o sa faca alianta sau chiar incearca fuziune , voi in Sh ;)
 

DeletedUser

Pariu ca dupa cele spuse de tine , Mazare o sa faca alianta sau chiar incearca fuziune , voi in Sh ;)

Eu sunt intemeietorul tribului si am fost anuntat de cineva din trib cam ce se discuta pe aici pe forumul extern, si m-am gandit sa le dau o replica celor care afirma cu tarie ca noi suntem ZEII.Da ne putea numi ZEII dupa ce se finaliza ceva.
 

DeletedUser

Eu sunt intemeietorul tribului si am fost anuntat de cineva din trib cam ce se discuta pe aici pe forumul extern, si m-am gandit sa le dau o replica celor care afirma cu tarie ca noi suntem ZEII.Da ne putea numi ZEII dupa ce se finaliza ceva.

Chiar mi-ai dovedit ca esti un om dintr-o bucata si ca ai caracter ! ;)
Jos palaria , am urmarit tot ce ai postat si chiar asa a fost ! Cred ca stiu mai bine ca oricine .
 

DeletedUser

Chiar mi-ai dovedit ca esti un om dintr-o bucata si ca ai caracter ! ;)
Jos palaria , am urmarit tot ce ai postat si chiar asa a fost ! Cred ca stiu mai bine ca oricine .
Ti-e cam frica de ei vad eu...incepi sa ii gadili, am stabilit deja, fac fuziune cu ei....hahahah!! ce ma mai distrez pe seama voastra, cati ani aveti?, e vre-unu mai mare de 17 ani pe acolo? mai copt la minte ma refer, crysty28 reloaded numai aberatii posteaza, propozitii fara noima, nici el nu le intelege.

Cu clasic am fost indus in eroare, o sa ii scot din lista la urmatoarele statistici, eu oricum nu ii luasem in calcul, acum ar fi buni sa v-o dea din spate...:eek:

Mazare , eu am fost printre cei care nu au fost de acord sa vina la noi , intai a fost vorba de 10- 15 jucatori , dar master i-a adus pe toti noobii ...
Nu asta este problema insa , voi aveati contul lui tyvokka de mult , ati dat atacuri pe woc de pe el ca sa credem ca e de partea noastra , dar stiam ce jucator este el si am spus din start ca nu are ce cauta acolo , dar de .. a fost tinut de master in slavi .
De ce s-a ajuns aici ? Pai voi ati vrut alianta daca ii dam afara si nu intram in continentul ala , chiar crezi ca toti sunt prosti si tu esti ala destept ? Daca se facea cum ai pus tu conditiile ne asteptam oricand sa rupeti alianta . Mai bine asa . Dupa era prea usor sa scoatem toata harta , asa avem si noi contra cui sa jucam .
Si apropo chiar va felicit cum ati desfasurat organizatul pe MSQD :) .
Esti prost informat, contul tyvokka nu a fost niciodata al nostru, dupa ce sa facut organizat pe el si a pierdut toate satele, mai putin 2, sa lasat de joc (cum era si firesc) si ia dat contul unui amic comun, punct.
Am spus ca accept alianta cu voi si ma bat doar cu IMMO daca dati afara toti refugiatii din MSQD, erau prada noastra de razboi, nu aveati nici un drept sa ne recrutati prada de razboi si tintele noastre rosii, voi nu ati inteles, ati tras cu dintii de ei si strategic vorbind ati gresit, nici cu ei nu va alegeti pentru ca ii vom spulbera in maxim 10 zile, si mai venim si noi pe capul vostru ca tot ati fuzionat si cu ceilalti dusmani ai nostri IMMO, deci, sa recapitulam, STRATEGIC vorbind, ati facut numai miscari gresite! deci, da, eu sunt ala destept, si restul cum ai spus tu ca nu vreau sa iau ban, si toate astea pentru ca..., spui tu lipsa de incredere? eu i-as spune FRICA! TEAMA!!

Vad ca tie foame rau...=)))
Daca te referi la lipsa unor litere, eram la masa in restaurant si scriam de pe mobil, da, mai mananc niste litere cand scriu de pe mobil, si intradevar, imi era foame, asteptam sa vina mancarea, tu nu ai avut nimic de spus de fapt, doar ai vrut sa faci prezenta, jalnic post

Esti asa sigur Domnu mazarica?
Mai mult decat sigur, eram acolo si am ascultat toata discutia, l-am si vazut cand sa asezat in genunchi, pe urma am plecat, nu am mai putut suporta umilinta la care era supus vladcs1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43767

Mda asa scuze,mda esti mare rau apropo am 21 de ani ca sa sti nu am 17 cum crezi tu,apropo esti bomba de bomba' si ma bag inseama cand vreau eu.
 

DeletedUser

Mda asa scuze,mda esti mare rau apropo am 21 de ani ca sa sti nu am 17 cum crezi tu,apropo esti bomba de bomba' si ma bag inseama cand vreau eu.

Cu postul asta nu ai facut decat sa imi confirmi ce am scris intr-un post mai vechi

cand nu aveti nimic de spus, mai bine va abtineti, sti cum e vorba aia (lasa lumea sa creada ca sunt prost, decat sa deschid gura si sa inlatur orice dubiu)
 

DeletedUser13059

De unde ati scos asta ca noi am fi tot ZEII?noi ne razboim cu ZEII,IMMO,Assasins, nu este nimic declarat intre triburi,doar facem schimb de sate unii de la altii,cred ca o s-o tinem asa la nesfarsit.In schimb am intrat de partea tribului LoW in razboi contra IMMO si Assasins.
In concluzie nu mai vorbiti aiurea daca nu stiti diplomatia tribului Clasic,suntem pur si simplu Clasic si academia noastra Clas!c,nu ne manipuleaza nici immo, nici b.k si nici zeii.


atunci te rog sa ma ierti , acuma am verificat si pe twstats ... voi doar le cresteti sate pentru a avea ce inobila sarmanii zei ;) inca odata , te rog sa ma ierti
 

DeletedUser44594

cum se face ca tribu sh se schimba de la o lume la alta pe 37 a facut o alianta si cu aia a batut tot
aici incearca tot felu de culise ba chiar isi asuma tot feluri de merite pe 37 sh nu era asa vorbaret peste cateva lumi ce putem sa ne asteptam de la sh .... ca in loc sa catige o lume corect vor incerca sa sparga triburi ??? defapt nu cred ca dureaza lumii ca asta chiar fac ei akum ,+ sh juca cu o academie si o numea o prelungire a sh , acum cu 3 academi :-??
 

DeletedUser13059

traduci te rog ce ai scris acolo ?


defapt nu cred ca dureaza lumii ca asta chiar fac ei akum


??????????????????????????????????



nu cred ca ca asta chiar fac ...



te gandesti la ce ma gandesc si eu ca facem acuma si aici pe voi ? :))
 

DeletedUser

cum se face ca tribu sh se schimba de la o lume la alta pe 37 a facut o alianta si cu aia a batut tot
aici incearca tot felu de culise ba chiar isi asuma tot feluri de merite pe 37 sh nu era asa vorbaret peste cateva lumi ce putem sa ne asteptam de la sh .... ca in loc sa catige o lume corect vor incerca sa sparga triburi ??? defapt nu cred ca dureaza lumii ca asta chiar fac ei akum ,+ sh juca cu o academie si o numea o prelungire a sh , acum cu 3 academi :-??

Se numeste evolutie la involutie, pai cand intri pe o lume si vezi, MSQD 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 sau IMMO, A, B, C, D, E, F, sau B.K a, b, c, sau ZEII, ZEI, SofZei, ZeiSof, incerc si eu sa fiu in trend, am doar 3 triburi aici, si as fi avut tot 2 daca limita de membri ar fi fost 100 ca pe 37, dar pun pariu ca nu sti care e limita nici aici, si nici pe 37, iar aici, ca si pe 37, cu asta ne ocupam, spargem triburi!!, nu despre asta e jocul? sau nu ai aflat pana acum, nu este un joc in care sa traim toti, fericiti pana la adanci batraneti, daca la asta faceai umil referire, e adevarat ca existati si voi, crescatorii de sate, ce s-ar face lumea fara voi!

Spata002 (436|511) K54 1,720 ZeusAndrei [ZH]=== pitcrv [ZEI] 2015-01-03 01:03:08
Spata002 (436|511) K54 1,773 pitcrv [ZEI] ===ZeusAndrei [ZH] 2015-01-02 20:06:58
Spata002 (436|511) K54 1,744 Tracus. [ASVT]=== pitcrv [ZEI] 2015-01-02 16:49:30
satu lui BloodSeeker (407|493) K44 1,477 BloodSeeker=== pitcrv [ZEI] 2014-12-09 20:33:20
satu lui kyzz (434|507) K54 1,800 kyzz=== pitcrv [ZEI] 2014-11-24 22:49:15

Daca nu ai fi tu, si noi am cuceri numai sate de 1800 pct maxim, te rog sa le duci pana la un minim de 8000

Statistici Triburile: Lumea 37: Player
Triburile.ro Profil Jucător: pitcrv
Nume: pitcrv
Schimbări de trib: 7
Cuceriri: 0 (+0-0)
Cele mai multe puncte: 2,272 03rd March 2014

Tu ai fost doar un noob al lumii 37, nu ai trecut de 2.270 de puncte, din ce pozitie vorbesti despre acea lume?, spectator? de unde sti tu cum am jucat noi pe 37?, sau crezi ca ai evoluat si ti-ai castigat dreptul sa vorbesti despre SH? iti spun eu ca nu, mai ai mult de invatat despre acest joc.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus