Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser46519

O mare prostie cu fuziuniile astea.. asa a fost si pe 37 imediat fuziune ca sa se inchida lumea sa aiba oamenii cu ce se lauda.. si aici la fel o sa fie .. ! Nu vad rostul jocului daca se repede lumea la a inchide lumea.. mai nou se joaca asa crestem barbare inobilam intern la greu si facem dupaia fuziune si asta-i ..!
 

DeletedUser46519

Este o parerea personala. Imi pare rau ca esti asa frustrat dar eu asa vad lucrurile .. si aici o sa fie la fel.. Eu inca sper sa se deschida vrun razboi nou sa se mai echilibreze taberele..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
imi mentin parerea ! esti fumat rau....era vorba de noul trib format peste noapte si de noul razboi :D deci ti-a dat cam urat tie :D
 

DeletedUser46519

Gata ? Se face familia AkA-RS-GTG-SuS si se inchide lumea nu ? Ce baieti pragmatici.
... o parerea dupa cea ce sa scris mai sus ..! dar cred ca ti-e afectat nervul optic .. !
 

DeletedUser37481

Nu a capatat niciun nou sens,s-a urmarit asta de la bun inceput,cresterea anumitor conturi din inima tribului prin innobilare de barbare(cand a fost cazul) si din interne(la greu,stiu domnisoarele care au fugit mai bine).Cand domnii in cauza,ma refer la cei care au "fugit",nu si-au mai putut face de cap cu planificatorul,si nu au mai avut nici acces la interne,au stricat lucrurile crezand ca e suficient sa rupa legaturile si sa creeze alt trib,plecand,dupa dansii,oamenii cu aceleasi caractere ca si respectivii in cauza.Imi permit sa spun ca familia GTG in sine,a fost de la bun inceput "mancata" din interior,si s-a urmarit de la bun inceput ceea ce se intampla acum,doar ca baietii nu erau suficient de mari (ca puncte)ca sa aiba curajul sa traga si pe altii dupa ei.Nu vreau sa caracterizez acesti oameni ,insa stiu ca nu-mi doresc sa am parte de un astfel de om nici pe joc,nici in afara jocului.Oamenii de speta joasa,parsivi si lasi i-am urat din totdeauna,iar din pacate ,asta e la moda si se practica tot mai frecvent pe acest joc.Stiu ca vor aparea guralivii,gen alex2peu sau altii ca el care imi vor raspunde plini de ifose ca si pana acum.Am invatat ca n-ai cum sa schimbi atitudinea si caracterul unui om,asa ca nu incerc nici acum,de aceea o sa fie singurul meu post,si nici n-am sa intru sa citesc,pentru ca urmeaza o serie de baliverne,si sunt satul,iar in momentul actual nu ma uimeste si nu ma mira nimic.Multumesc baietilor care au ramas si n-au fugit dupa cum bate vantul,si multumesc si celor care ma vorbesc/barfesc pe mine sau pe cei din tribul meu,inseamna ca suntem destul de importanti pentru eidaca am ajuns subiect de discutie sau barfa,asta m-a facut cumva sa ma simt mereu bine.Accept injuri,reprosuri,jigniri si orice altfel de insulta,chiar ma bucura cand vad oameni limitati doar la atat.O seara minunata si succes in tot ceea ce va propuneti.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu a capatat niciun nou sens,s-a urmarit asta de la bun inceput,cresterea anumitor conturi din inima tribului prin innobilare de barbare(cand a fost cazul) si din interne(la greu,stiu domnisoarele care au fugit mai bine).Cand domnii in cauza,ma refer la cei care au "fugit",nu si-au mai putut face de cap cu planificatorul,si nu au mai avut nici acces la interne,au stricat lucrurile crezand ca e suficient sa rupa legaturile si sa creeze alt trib,plecand,dupa dansii,oamenii cu aceleasi caractere ca si respectivii in cauza.Imi permit sa spun ca familia GTG in sine,a fost de la bun inceput "mancata" din interior,si s-a urmarit de la bun inceput ceea ce se intampla acum,doar ca baietii nu erau suficient de mari (ca puncte)ca sa aiba curajul sa traga si pe altii dupa ei.Nu vreau sa caracterizez acesti oameni ,insa stiu ca nu-mi doresc sa am parte de un astfel de om nici pe joc,nici in afara jocului.Oamenii de speta joasa,parsivi si lasi i-am urat din totdeauna,iar din pacate ,asta e la moda si se practica tot mai frecvent pe acest joc.Stiu ca vor aparea guralivii,gen alex2peu sau altii ca el care imi vor raspunde plini de ifose ca si pana acum.Am invatat ca n-ai cum sa schimbi atitudinea si caracterul unui om,asa ca nu incerc nici acum,de aceea o sa fie singurul meu post,si nici n-am sa intru sa citesc,pentru ca urmeaza o serie de baliverne,si sunt satul,iar in momentul actual nu ma uimeste si nu ma mira nimic.Multumesc baietilor care au ramas si n-au fugit dupa cum bate vantul,si multumesc si celor care ma vorbesc/barfesc pe mine sau pe cei din tribul meu,inseamna ca suntem destul de importanti pentru eidaca am ajuns subiect de discutie sau barfa,asta m-a facut cumva sa ma simt mereu bine.Accept injuri,reprosuri,jigniri si orice altfel de insulta,chiar ma bucura cand vad oameni limitati doar la atat.O seara minunata si succes in tot ceea ce va propuneti.
Vai! Mersi ca mi-ai scris numele corect :d ceilalti din conducere nu stiau sa il scrie...:D
Sincer nu vad cum ai "2peu" sa vi si sa scrii aici asemenea aberatii,te-ai gandit ca poate e vina voastra ca s-a ajuns aici? Nu noi am innobilat jucatori pe sustache,nu noi am declarat razboi in secunda doi,nu noi am fugit la nerv sa cerem PNA:))))) Chiar nu vad cum poti sa comentezi,mai ales tu,care nu ai fost in stare sa imi faci rost macar de o ferma deff pentru granita cu Nerv,dar ghici ce?cand am dat eu mesaje la jucatori imediat am facut rost,tu erai preocupat cu concursurile tale idioate de poezii si alte bazaconii pe forum....iar acum ai "2peu" sa vi si sa ne critici? cred ca noi avem mai multa coloana vertebrala decat voi!
 

DeletedUser37541

Nu a capatat niciun nou sens,s-a urmarit asta de la bun inceput,cresterea anumitor conturi din inima tribului prin innobilare de barbare(cand a fost cazul) si din interne(la greu,stiu domnisoarele care au fugit mai bine).

http://ro.twstats.com/ro41/index.php?page=player&mode=conquers&id=1667550&type=gain&pn=-1
http://ro.twstats.com/ro41/index.php?page=player&mode=conquers&id=743596632&type=gain&pn=-1
http://ro.twstats.com/ro41/index.php?page=player&mode=conquers&id=1600937&type=gain&pn=-1

Da ...Interne,barbare,barbare,interne...Ieeeee am castigat lumea si un sat n-am luat de la dusmani .
 

DeletedUser37982

unde e memo, unde-i sunt laudatorii?
uite ca pana la urma martzian a avut dreptate si mamutul s-a destramat. mai tarziu decat anticipa el, dar tot a cazut :)
 

DeletedUser11365

unde e memo, unde-i sunt laudatorii?
uite ca pana la urma martzian a avut dreptate si mamutul s-a destramat. mai tarziu decat anticipa el, dar tot a cazut :)

Nu stiu cati "mamuti" mai de succes ai vazut tu pana acuma pe .ro,dar eu nu imi aduc aminte de vreunu.Era normal sa pice mai devreme sau mai tarziu.Interesant e ca,majoritatea care au facut misto de "familia" asta,au disparut din diverse motive, cu mult inainte ca ea sa se destrame.In alta ordine de idei,triburile GTG au fost de la bun inceput conduse prost.O parte din conducatori,nu stiau scrie,si nu cred ca au invatat pana in ziua de astazi.Majoritatea jucatorilor erau slabi,si multi din acesti jucatori slabi,au "supravietuit" pana in ziua de astazi.Cu toate astea,triburile au rezistat pana de curand.Motivele?Nivelul execrabil la care a ajuns serverul asta,si nu doar serverul asta(toate serverele pe care s-au introdus facilitatile premium),respectiv momentele de entuziasm ale unor jucatori sau conducatori,care pentru perioade scurte de timp,au reusit sa mobilizeze lumea.On?o gluma proasta..nici nu m-am bucurat cand au cazut,desi initial reusisera sa ma motiveze un pic.

M-as bucura ca lumea sa deschida ochii...sa vada si sa inteleaga ce se intampla pe .ro.Nu mai exista disciplina,nu mai exista bun simt,nu mai exista sentiment de apartenenta la grup..nu mai exista nimic,cu exceptia unor orgolii venite in mare,din partea unor oameni limitati(asta ca sa nu fiu dur).Ce mai conteaza un razboi castigat intr-un astfel de context?Ce mai conteaza o lume castigata intr-un astfel de context?Ca fapt divers,am castigat si eu o lume (l37).Am scos niste noobi la inceput de lume,dupa care am stat.Mi si rusine sa spun cuiva ca am castigat o lume.

Distractie placuta in continuare..
 
Sus