top jucatori

DeletedUser3357

Mai onra ,tu nu ai facut nici o branza ca nu ai crescut minele sa poti farma conturile de 36 pct.Alea dupa ce le golesti de resusele date de server sunt fix-pix ca ferme ca nu au mine.

eu credeam ca sunt singurul noob care ridica si mine la inceput
 

DeletedUser46530

Mai onra ,tu nu ai facut nici o branza ca nu ai crescut minele sa poti farma conturile de 36 pct.Alea dupa ce le golesti de resusele date de server sunt fix-pix ca ferme ca nu au mine.

Lasa-l ca el e jucator bun

era bine daca stia ca jucatorii de 36p produc 360 resurse in total intr-o zi...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
TitluRealizare obţinută: Jefuitor (Aur - Nivel 4)*Expediatfeb 11, 2015 18:08:20Jefuitor (Aur - Nivel 4)

Jefuieşte de 10.000 ori sate străine!

Steag de recompensă: +6% Mai multă populaţie

Vezi realizările tale
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hai sa nu mai continuam in aceeasi nota, ce spuneti? Incercam si fara jigniri? Sau trebuie sa incep sa trimit in vacanta si de pe L43? Nici bine nu a inceput lumea, e pacat.
 

DeletedUser

Interesant cum a luat hotii acel sat... De la un fost coleg din ~NW~d. Al treilea sat cucerit pe aceasta lume, primul din interne...
 

DeletedUser43756

Jefuitor (Argint - Nivel 3)

Acaparează 1.000.000 resurse!

Steag de recompensă: +12% Viteza de recrutare a unităţilor

Vezi realizările tale
 

DeletedUser43756

Cand era lume fara pp :d eram cam pe postia 4-5 sute pana faceam 1500 dr usori iar apoi zburam lejer in top :d . Acum nu pot face acelasi lucru dar stilul de joc e acelasi
 

DeletedUser43756

Poate reusesc adminii sa obtina si pentru no o lume fara pp :d ca altora li se da voie
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
2015-02-13-10-31-49.jpg


Pam pam pam. Astia.sunt jucatorii nostri de astazi
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Cand era lume fara pp :d eram cam pe postia 4-5 sute pana faceam 1500 dr usori iar apoi zburam lejer in top :d . Acum nu pot face acelasi lucru dar stilul de joc e acelasi

La mine in zona ,in doua zile se fac barbari majoritatea conturilor mici.Ce nu am putut lua de pe ele au compensat minele si oricum o sa le farmez.
Am intrat la patru zile dupa tine si am 826.224 resurse farmate din barbari ca nu pot ataca nimic,dar am 126k productia minelor pe zi.
Oricum ai calcula ,la inceput e mai rentabil sa mergi pe farm+mine decat sa te bazezi exclusiv pe farm.Peste 2 saptamani productia minelor e mai putin importanta ca se barbarizeaza toti inactivii si farmezi lejer ,fara batai de cap...acum dau 10 cai pe o ferma ,se trezeste sa faca paladinul sau baga garda si mi-i face praf
 

DeletedUser43756

La 2 zile :d . Am intrat pe 30 la 23:53 . Normal as lua mult mai mult dar sunt varu si dark langa mine cu 500-600 de usori amandoi + cativa sub mine ;((( picalear netu
 

DeletedUser43756

Nu stiu ce castiga ca intra si da o recrutare si baga garda . Nu mai au nici o sansa dar vor sa te enerveze
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
In 90% din cazuri sunt multiconturi.Daca le pui tichete sunt banati.Isi amintesc ca mai aveau un cont si intra si pe ala.Asta e riscul pe lumile cu garda,tot farmul pe barbari e baza
 

DeletedUser3357

In 90% din cazuri sunt multiconturi.Daca le pui tichete sunt banati.Isi amintesc ca mai aveau un cont si intra si pe ala.Asta e riscul pe lumile cu garda,tot farmul pe barbari e baza

ui la asta, a avut timp si de topori :))


Număr: 37 34 9 0 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 37 34 9 0 0 0 0 0 1 0 0

aveam un prieten care nu sarea de un anumit punctaj pe cont pana nu se faceau barbare toate satele din jurul lui. asa poti ataca ce vrei pana la barbarizare.
 

DeletedUser38023

ui la asta, a avut timp si de topori :))


Număr: 37 34 9 0 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 37 34 9 0 0 0 0 0 1 0 0

aveam un prieten care nu sarea de un anumit punctaj pe cont pana nu se faceau barbare toate satele din jurul lui. asa poti ataca ce vrei pana la barbarizare.

Imi aduc aminte ca ai avut prieteni si colegi de trib si pe alte lumi si barfeai la ei, saracii, ca o .... doamna :))

ON-topic:

Sarmulita nu este in top 20 si nici nu o sa fie vreodata pentru ca nu stie si nu poate si ne minte ca nu vrea.. :D
 
Sus