Discutii libere L43 !

Adenauer

member
Scor reacție
105
Unul din cele mai puternice mesaje din ultima perioada. Absolut incredibil!

[video=youtube;5X9LNBIN7lw]https://www.youtube.com/watch?v=5X9LNBIN7lw[/video]
 

DeletedUser27882

In aceeasi nota:

[video=youtube;XC3ahd6Di3M]https://www.youtube.com/watch?v=XC3ahd6Di3M[/video]
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
wooww..barbari ,apar barbari :eek:

Tangled.gif
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:confused: Ce barbari urati face serverul.Ma bucuram ca a aparut unul din senin pe pajistea verde de langa mine

Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat de barbari (380|485) K43

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



SpionajResurse spionate: 1 1 1
Resurse posibile: 5 5 5

Clădire Nivel
Clădirea principală 1
Piaţa centrală 1
Fermă 1
Clădire Nivel
Magazie 1
Ascunzătoare 2

Urat ,foarte urat:mad:
 

DeletedUser35377

Unul din cele mai puternice mesaje din ultima perioada. Absolut incredibil!

[video=youtube;5X9LNBIN7lw]https://www.youtube.com/watch?v=5X9LNBIN7lw[/video]

mandela ,un terorist comunist,iubit pentru ca a omorat albii din Africa de Sud :)

Si ce a ajuns tara aparhaid ului,de cand nu mai sunt albii la putere ? Este capitala violurilor si o groapa saraca,in care diverse factiuni paramilitare sau nu se lupta pentru putere.

Un Che Guevara negru,acest Mandela,transformat din terorist(fiind pe lista MI5 la un momentdat) in erou,doar pentru ca a fost negru.

Nu exista politicieni eroi,toti care au ajuns in pozitii de conducere politica au folosit metode...neortodoxe
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Vorba tatucului Stalin "Moartea unui om este o tragedie. Moartea a milioane este statistica"
:eek: Pe bune ,voua chiar va pasa de aia din Africa?Eu ma straduiesc sa imi pese..nimic .Pur si simplu nu imi pasa.Bine ,ar putea sa imi pese de o persoana anume ..sa ii aflu povestea ,numele ..asa as empatiza . Dar la modul general cauza negrilor din Africa de sud ma afecteaza la fel de mult ca topirea stalagmitelor de gheata din pesterea Scarisoara.:confused:
 

DeletedUser35377

Vorba tatucului Stalin "Moartea unui om este o tragedie. Moartea a milioane este statistica"
:eek: Pe bune ,voua chiar va pasa de aia din Africa?Eu ma straduiesc sa imi pese..nimic .Pur si simplu nu imi pasa.Bine ,ar putea sa imi pese de o persoana anume ..sa ii aflu povestea ,numele ..asa as empatiza . Dar la modul general cauza negrilor din Africa de sud ma afecteaza la fel de mult ca topirea stalagmitelor de gheata din pesterea Scarisoara.:confused:


asa e moda din pacate.Cei cu o sclipire in minte,ar trebui sa si puna intrebarea,de ce se tot vorbeste de saracii din Africa,pe cand in Europa sunt inca zone vaste ce sufera de asemenea de saracie extrema si sunt dominati de lideri locali aka mafioti.
IN 50 de ani,asa o sa l martirizeze si pe Cioaba ,fiindca lumea fie va uita,fie va fi prea proasta sa puna la indoiala toata polologhia apologista.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mda ,o iau razna si la noi .Eu nu inteleg cum poti aloca 2 locuri in fiecare clasa pentru persoane defavorizate la liceee de mate fizica de exemplu unde ultima medie de intrare de 9.87?
Copilul ala care a luat 9.86 si nu intra pentru ca au doua locuri defavorizatii ,nu e discriminat?

Un cuplu care a cerut locuinta de la stat nu au primit pentru ca au studii superioare .A ajuns sa fie un handicap sa nu fi ”defavorizat” sau sa ai studii superioare ,in halul asta s-a ajuns .
 

DeletedUser35377

political corectness :D

norocul nostru e ca majoritatea defavorizatilor(adica tiganii) inca nu ocupa posturile rezervate.Dar incet incet,o sa o faca.

Ideea de baza este ca dintr o societate rasista cum eram pana in secolul 20 inclusiv,am ramas tot rasisti,dar impotriva noastra a albilor :)
 

DeletedUser46530

Pai la noi locurile alora defavorizati is ocupate de aia favorizati de bani, mai ales pe la uman :rolleyes:
 
Sus