TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser42520

E amuzant cum doua triburi au facut fuziune,sunt pe 1 de o saptamana si vorbesc de castigatul lumii...alianțe se fac si se desfac,diplomația aia stufoasă nu are cum sa fie de durata,deoarece o sa rămâneți blocați,si chiar de nu,o sa intervină monotonia fără acțiune. În jocul ăsta nu contează câștigătorul așa mult,valoarea cuiva e determinată de jucătorii care îl respectă,nu de numărul de interne luate. Asa cred eu.
 

DeletedUser28514

@LadyLethal Te asigur ca nu este o porcarie, la vremea respectiva povestea avea un numar destul de mare de cititori si o gramada de fani, iar despre lumea 43 ce sa iti spun, iti povestesc in detaliu peste cateva luni ce si cum, pe viitor poate o sa te ajute cu ceva.

@adii92 la inceputul oricarei competitii cred ca peste 50% din participanti isi declara victoria din prima zi, asa si in jocul nostru mult iubit, un moral ridicat si increderea in propriile puteri ajuta foarte mult.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu e greu de ghicit strategia voastra .Singura problema e ca stricati iremediabil jocu .Mie mi-ar fi rusine sa am 6 academii si 30 aliati .Vorbesc in principu ,nu ca as avea ceva personal cu voi.
Sa traiesti din interne si barbari inca de la inceputul jocului nu e chiar ”strategia” unor jucatori buni .
 

DeletedUser46755

Nu e greu de ghicit strategia voastra .Singura problema e ca stricati iremediabil jocu .Mie mi-ar fi rusine sa am 6 academii si 30 aliati .Vorbesc in principu ,nu ca as avea ceva personal cu voi.
Sa traiesti din interne si barbari inca de la inceputul jocului nu e chiar ”strategia” unor jucatori buni .

Fiecare joaca cum vrea si cu cine vrea. Cui nu i-a convenit a plecat, cui nu ii convine va pleca.

E amuzant cum doua triburi au facut fuziune,sunt pe 1 de o saptamana si vorbesc de castigatul lumii...alianțe se fac si se desfac,diplomația aia stufoasă nu are cum sa fie de durata,deoarece o sa rămâneți blocați,si chiar de nu,o sa intervină monotonia fără acțiune. În jocul ăsta nu contează câștigătorul așa mult,valoarea cuiva e determinată de jucătorii care îl respectă,nu de numărul de interne luate. Asa cred eu.

Daca nu cunoasteti jucatorii din ROM nu inseamna ca nu au valoare. Probabil nu stiti ce nucleu e acolo si ce prietenie leaga tribul ala.
 

DeletedUser28514

Nu e greu de ghicit strategia voastra .Singura problema e ca stricati iremediabil jocu .Mie mi-ar fi rusine sa am 6 academii si 30 aliati .Vorbesc in principu ,nu ca as avea ceva personal cu voi.
Sa traiesti din interne si barbari inca de la inceputul jocului nu e chiar ”strategia” unor jucatori buni .

Defapt e greu de ghicit strategia noastra, crede-ma ca este una chiar foarte complexa si nu se rezuama la innobilari interne si barbare, dar toate la timpul lor.
 

DeletedUser38023

Mai baieti, la experienta voastra mi-e greu sa cred ca vorbiti serios cand afirmati ca a avea mai mult de 5 academii si + 20 de aliante e strategia castigatoare pe triburile.. :)
 

DeletedUser38023

Nu te baga ma:))

Asa ma oltene, vrei sa furi secrete??? Ptiu, manca-te-ar nenea pe tine de simpatic! Pai daca vrei sa pleci la furat tu cu tanti aia de mai sus te iei ma in clanta?!
Asa crezi ca o sa imparta ea cu tine cele 10 secrete? :eek:
 

DeletedUser28514

Asa ma oltene, vrei sa furi secrete??? Ptiu, manca-te-ar nenea pe tine de simpatic! Pai daca vrei sa pleci la furat tu cu tanti aia de mai sus te iei ma in clanta?!
Asa crezi ca o sa imparta ea cu tine cele 10 secrete? :eek:
Nooo, o iau cu mine la furat:))
 

DeletedUser46530

va cresteti jucatorii sa avem ce innobila pe moral mare? :eek:

chiar nu stiu cum sa va multumesc
 

DeletedUser18212

UP4oXyN.png


Ce barbar ordinar, cum a bagat zazania intre ei sa atace toti la gramada...macel :eek:
 

DeletedUser24244

Pai na...exista si dezavantaje. Fiind asa multi acolo, sigur o sa va razboiti intre voi pe barbare si interne:)
 

DeletedUser523

Inamici învinşi (Triburi)
Ca apărător
Loc Numele tribului Înfrângere
1 Crazy Noobs 424.695
2 Only for friends 197.488
3 Trib De Nebuni! 188.693
4 LUPI ALBI 183.744
5 enigma 177.668
6 We Will ShocK You 162.698
7 THOR 157.330
8 OnlyDragons 139.813
9 Master Order Squad Original 139.797
10 Razboi si Pace Academy 135.210
11 Black Knights 130.355
12 Broken Angel 116.574
13 BLUE LIONS 114.487
14 LEGIO LeonDC 113.687
15 Master AntiShock Squad 108.390
16 kamikaze 102.771
17 Rome Cavalerii Legendarii 102.096
18 RememberMe academy. 98.376
19 RememberME 98.145
20 Warriorz Empire 94.334
21 SP@RT@ 4 91.836
22 LEON~2 90.085
23 ~Night Wolves~ 88.085
24 Lords of war 87.082
25 = SAGEATA NEAGRA = 86.661
 

DeletedUser

Defapt e greu de ghicit strategia noastra, crede-ma ca este una chiar foarte complexa si nu se rezuama la innobilari interne si barbare, dar toate la timpul lor.
Prietene, tocmai ai spus strategia, pana acum asta ati facut :))))
D-aia sunt asa multi, ii pastreaza pentru interne si sprijin, daca aveti un trib de jucatori buni ar fi bine :))))
Sunteti doar pe interne, asta-i singura voastra strategie.
Aveti noroc ca ati gasit prosti
 

DeletedUser46755

Au pus steag de noroc.

P.S. Te-ai gasit tu sa te iei de asta?:)) Vezi ca musca rau;)
 
Sus