Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:)))))))...hai ,bre..chiar asa?

200.gif
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Veste nouaa!
Intre ROM si TITS s-a incheiat orice relatie de diplomatie fiindca TITS nu voiau ca ROMA sa domine continentul.
+RP si TOP sunt lacheii celor din ROM(saracii nici nu stiu ce- paste -RP SI TOP) :))

Sa speram ca o sa-nceapa un razboi fiindca e cam plictisitor :))
+Cei din ROM au aliante sau PNA ca sa creasca in liniste, nu o sa mearga decat tribul mare pana in final.
Amonladaur(sau cum ii zice) traieste de pe urma internelor

Fix din cauza celor ca tine, nu iesim pe extern (cel putin unii dintre noi), decat din an in Paste.
Daca nu am vrut sa va preluam ca trib membru al familiei, nu are rost sa te exteriorizezi pe extern.
Ati vrut sa deveniti si voi lacheii cuiva (a se citi TOP), dar nu ati fost acceptati, pentru ca sunteti copii teribilisti.
Pune problema asa, apoi ne poti caracteriza, daca apuci sa ne cunosti! ;)
 

DeletedUser

Hai ca nu te fac de caca in fata "mentorilor" vostrii din ROM, domñle conducator TOP :)))))).....
Si am mai precizat, sunt in unul din triburile ROM la momentul de fata ;)
 

DeletedUser3357

Alaturi de:

ROM .
ROM 1
ROM 2
ROM 3
ROM 4
ROM 5

sa traiasca internele.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Hai ca nu te fac de caca in fata "mentorilor" vostrii din ROM, domñle conducator TOP :)))))).....
Si am mai precizat, sunt in unul din triburile ROM la momentul de fata ;)

Felicitari!
Tine-te bine, ca urmeaza prima statie, cu peron pe partea dreapta.
Sa ma anunti cand ne intalnim pe harta, poate-mi dai un autograf, bine ? :)
 

DeletedUser46704

Hai ca nu te fac de caca in fata "mentorilor" vostrii din ROM, domñle conducator TOP :)))))).....
Si am mai precizat, sunt in unul din triburile ROM la momentul de fata ;)

Nu mai scoate ma din gura prostii,vezi ca vine bacu maine-poimâine si nu esti in stare sa-l iei!!!
Devil-Nu mai discuta bre cu toti copilașii,e si el frustrat ca nu ii oferă lumea aliante:))
 

DeletedUser45790

Tot insisti cu prostia asta si o spui de parca e un lucru rau sa fii tanar sau sa astepti venirea bacului, cred ca ai uitat cum ai luat tu bacul (probabil il ai daca tot ataci pe subiectul asta), se dadea proba la sport si se copia pe rupte, as vrea sa ii vad pe majoritatea celor cu gura mare cum reusesc sa ia bacul in ziua de astazi cand sistemul urmareste sa mareasca marea masa a oamenilor fara job si/sau a prostimi..
 

DeletedUser

Nu mai scoate ma din gura prostii,vezi ca vine bacu maine-poimâine si nu esti in stare sa-l iei!!!
Devil-Nu mai discuta bre cu toti copilașii,e si el frustrat ca nu ii oferă lumea aliante:))
1) Te asigur ca-l iau
2) O sa postez notele din simulari (pentru care nu m-am pregatit fiindca am vrut sa stiu cat pot la momentul de fata)
3) O declaratie de razboi nu cred ca semnifica disperarea noastra pentru o alianta cu voi.
4) Ati fi zburat de multa vreme daca nu era turma de oi dupa voi, pentru ca fara sprijinul lor erati la pamant.
6) Pacat ca nu sunt destul de intelepti ca sa realizeze asta.
7) Intereseaza-te de setarile care vor fi pe lumea 44.
8) Nu am facut eu lista de motive pentru care va fost declarat razboi daca asta gandeai in timp ce citeai...
9) Nu pari prea intelept...
10) Pupic :*
11) Sta mai bine TITS in statistici si nici macar nu au inceput.(pe bune)
 

DeletedUser46704

Asteptam sa începeți pe bune ;)
Pana atunci nu mai te da mare pe aici ca esti intr-un trib in care nu esti,te faci de rusine singur!!
Sa nu te aud ca faci cu mana de la margine,ca tare o sa fie supărarea :(
 

DeletedUser46704

Tot insisti cu prostia asta si o spui de parca e un lucru rau sa fii tanar sau sa astepti venirea bacului, cred ca ai uitat cum ai luat tu bacul (probabil il ai daca tot ataci pe subiectul asta), se dadea proba la sport si se copia pe rupte, as vrea sa ii vad pe majoritatea celor cu gura mare cum reusesc sa ia bacul in ziua de astazi cand sistemul urmareste sa mareasca marea masa a oamenilor fara job si/sau a prostimi..

Nu o spun ca pe un lucru rau,o spun ca si eu la timpul meu,am învățat ca sa pot trece proba aceasta importanta in viata unui tânăr,uita-te atent la tinerii din ziua de azi,cum se comporta,cum crezi ca pe viitor vor evolua lucrurile??
N-am nimic cu nimeni,dar pe jocurile de azi vezi numai copii frustrați!!!
 

DeletedUser

UPDATE
•04-03-2015, ora 13:10, tribul LUP a intrat in razboi alaturi de TITS
•Observatie: Asta e doar un "check", la "all in" o sa va fuga si paladinii din sate :))
 

DeletedUser32965

In mai putin de 2 ore scorul se va majora la 2-0 pt TITS la satele cucerite. Se pare ca buturuga mica rastoarna carul mare.
Estimaam ca in urma acestui razboi, intram in TOP10.
Sa luam sate de la ROM e ca si cum am lua interne :)))))
 
Sus