M-SQD vs Shock

DeletedUser43756

Parte 1:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDT, M-SQDS, M-SQDR, M-SQDN, M-SQDC
Parte 2:
Triburi: Sh0cK, Sh0ck., ShocK, ShocK,, ShocK.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,154
Tabăra 2: 2,349
Diferență: 21,805

chart
 

DeletedUser43680

Si-a angajat Mustar spamacii lui Trafalet?:D .Rau ati ajuns ,”jucatorilor” de table
 

DeletedUser46530

amice
nu mai postezi acum sa vezi ce se intampla....?
ma intrebat artemis de tine..cica pe unde esti?:)))))
ca ii e dor sa mai cresti niste sate.....

i-auzi

vezi sa nu planga artemis cand ramane si el fara sate.. la varsta lui poate face infarct dom'le
 

DeletedUser

si daca o sa piarda, o sa piarda frumos..... nu se rezuma numai la interne si barbare ca alte triburi (familie de 1+ 5--8 academii)....
;)
 

DeletedUser

ar fi frumos ca saptamanal sa fie facuta o analiza a cuceririlor triburilor de top 50....... atunci sa vezi surprize....:)))
 

DeletedUser3192

si daca o sa piarda, o sa piarda frumos..... nu se rezuma numai la interne si barbare ca alte triburi (familie de 1+ 5--8 academii)....
;)

Toti o apa si un pamant pe lumea asta :)) Toate triburile de ”top” au minim 4-5 academii. Acum 2-3 ani când am jucat ultima data mai serios se facea la greu misto de mamuti de genul :)) Cat de mult s-a schimbat jocul de atunci :p
Stiu diplomatia a mai multor triburi din top 10 si ma apuca rasul când vad ditamai pomelnicul trecut acolo (Aliati+PNA+Dusmani)
 

DeletedUser

Toti o apa si un pamant pe lumea asta :)) Toate triburile de ”top” au minim 4-5 academii. Acum 2-3 ani când am jucat ultima data mai serios se facea la greu misto de mamuti de genul :)) Cat de mult s-a schimbat jocul de atunci :p
Stiu diplomatia a mai multor triburi din top 10 si ma apuca rasul când vad ditamai pomelnicul trecut acolo (Aliati+PNA+Dusmani)

ai uitat sa specifici ca lista de la dusmani, la unii, e extrem de scurta iar celelalte extrem de lungi. :D:D
neata, popor!
neata, gy!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Triburile de pe 43 sunt, fara exceptie, constituite dupa principiul "multi, dar buni".. Degeaba sunt unii rautaciosi.. :rolleyes:
 

DeletedUser42770

Triburile de pe 43 sunt, fara exceptie, constituite dupa principiul "multi, dar buni".. Degeaba sunt unii rautaciosi.. :rolleyes:

Asa e Radu. Sunt multe nume sub acoperire ... plus multe nume vechi si cu experienta in majoritatea triburilor ! Nu exista indoiala cel putin in top 20 Triburi ... si bineinteles mai exista zei precum Master dar nu ne putem ridica noi muritorii de rand cu Titanii !
 
Sus