M-SQD vs Shock

DeletedUser46755

Ce au rupt ?
Si pe tine te tine dezimformat "Mustarel" ?
Probabil ca nici pe lumea asta, la fel ca multi altii care incearca sa faca asta, nu o sa realizeze nimic MSQD.
Esti pe dinafara total.
Verifica te rog statisticile razboiului, istoria razboiului si motivele lui si pe urma sa apari pe aici sa afirmi cu ceva certitudini pe harta lucrurile care le-ai scris mai sus.
Eu vad ca zi de zi se schimba harta in favoarea noastra.
Ei au decat 2 tinte unde pot face organizate...pe mine sau pe will.

Si ca o mica paranteza :



Redenumeste satele...
Ori te refereai la altceva in afara de www.triburile.ro ?

De ce plangi?:(


Adevarul e ca voi sunteti si valorosi:))) Sincer, la inceputul lumii, cand am vazut ca joaca la voi heath ledger si jerry, am zis ca o sa faceti o figura frumoasa. Dar pe parcurs s-au lasat, pentru ca din ce stiu eu joaca doar acolo unde merita, nu acolo unde o iau in barba de la "mustarel" ala de ziceti voi de el.:)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
De ce plangi?:(


Adevarul e ca voi sunteti si valorosi:))) Sincer, la inceputul lumii, cand am vazut ca joaca la voi heath ledger si jerry, am zis ca o sa faceti o figura frumoasa. Dar pe parcurs s-au lasat, pentru ca din ce stiu eu joaca doar acolo unde merita, nu acolo unde o iau in barba de la "mustarel" ala de ziceti voi de el.:)))

nu te-ai saturat sa vorbesti doar de cum joaca altii? :D tu nu prea joci nimic
 

DeletedUser42593

De ce plangi?:(


Adevarul e ca voi sunteti si valorosi:))) Sincer, la inceputul lumii, cand am vazut ca joaca la voi heath ledger si jerry, am zis ca o sa faceti o figura frumoasa. Dar pe parcurs s-au lasat, pentru ca din ce stiu eu joaca doar acolo unde merita, nu acolo unde o iau in barba de la "mustarel" ala de ziceti voi de el.:)))

Faci lobby pentru o cauza pierduta.
Nu plange nimeni...nu plange Ana.
Stai potol ca jerry si heath sunt unde vor ei sa fie.
Tu vezi-ti de treaba ta si lasa'ne cu posturile tale de clasa a 5 a.
 

DeletedUser38225

Baieti, daca dati click pe butonul ala numit "Harta" veti vedea ca va trimite undeva browserul si va va arata ceva verde si cu puncte(au nume, cifre pe acolo, text, culori, va prindeti voi repede) si fiecare punct are trupe, intr-un numar mai mare sau mai mic. Jocul se joaca cu punctele alea, nu cu laudaturi, nu cu cerseturi de sprijin si nici cu atacuri la persoana.

Ia incercati, poate descoperiti ceva nou pt voi.
 

DeletedUser42593

nu cu cerseturi de sprijin si nici cu atacuri la persoana.

La ce te referi cataline ?
Sper ca nu bati vreun apropo la mine.
Cred ca atunci cand esti atacat de peste 5 jucatori diferiti, este normal sa apelezi la restul echipei din care faci parte in cazul in care consideri ca nu te descurci, nu ?
 

DeletedUser13059

Sunt ocupat sa inchid lumea 1.

Lumea 1 ? :) cu ce cont esti pe acolo ?


Baieti, daca dati click pe butonul ala numit "Harta" veti vedea ca va trimite undeva browserul si va va arata ceva verde si cu puncte(au nume, cifre pe acolo, text, culori, va prindeti voi repede) si fiecare punct are trupe, intr-un numar mai mare sau mai mic. Jocul se joaca cu punctele alea, nu cu laudaturi, nu cu cerseturi de sprijin si nici cu atacuri la persoana.

Ia incercati, poate descoperiti ceva nou pt voi.

tu ce joci acolo ? bubble shot ?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce naiba se intampla?Mustarii fuzioneaza cu Rom?Sau pleaca?:confused::eek:

200.gif


Update??
 

DeletedUser

Pana ma obisnuiesc eu cu asta dn New Age, se inchide naibii lumea !!!!!!! Tot caut si eu unul din "prietenii" mei si nu mai gasesc pe nimeni !!!!! Oare nimeni nu vrea sa se mai sfadeasca cu Little Mermaid ????? :)))))))))) Hai sa fiti iubiti, doar astazi e zi mare pentru noi , astia de dam topoare in cap paganilor :))))))))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
S-au dus dreacu

Însuşiri
Numele tribului: Master Order Squad Original
Prescurtare: M-SQD
Număr de membri: 28
Punctajul celor mai buni 40 jucători 1.048.044
Punctaj total: 1.048.044
Punctaj mediu: 37.430
Loc: 11
Inamici învinşi: 6.182.488 (3.)

Adevarul e ca rar vezi un trib cu un profil mai stupid .grandomanie ,megalomanie si alte deviatii parafilice.
 
Sus