KNOCK! vs ROM

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46755

Ati avut si voi 2 jucatori, jerry si ledger ca in rest...:-??

Fara alte comentarii, mie incepe sa mi se faca frişcă de voi!
 

DeletedUser42593

Scuza-ma ca spun asta, dar esti de lemn de la gat in sus. Incomparabila !
 

DeletedUser46755

Cuțu, cuțu!


Ciocu mic ma, ca e greu cu noi! Nu mai vorbi tu ca ne-ati promis PNA! Fals, aTi mers in partea opusa C.D.-ului si RP-ului!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Bre,MSQD a fost un trib defect de la inceput .Toti erau squadu unui jucator nici macar mediocru .Totul se raporta la el si la infatuarea lui .Dupa trenuletul de excluderi din joc pe care l-a suferit ,credibilitatea lui s-a dus naibii si tribul cu el.Rme e un trib pitzi si ala se duce incet si sigur la vale.MSQD a fost distrus de smardoiala ”marelui lider” care s-a crezut Napoleon,Nutu Camataru ,Stalin si naiba mai stie cine:))
 

DeletedUser5970

E baiat bun Memo, pe 41 eram aliati si intr-o noapte a recrutat un trib intreg care il aveam noi la dusmani.Ne-am trezit cu harta albastra:rolleyes:.Si nu intelegea de ce eram suparati pe el ...ca doar ne scapase de un razboi:)))

foarte tare, si aici au facut la fel si tot eu sunt aliatul ala rau.
si va rog ceva, specificati care Master, fiind doua triburi se poate interpreta.
 

DeletedUser46755

Nu vorbeste ma nimeni de voi, stai linistit, nu are ce sa se interpreteze, nu va cunoaste nimeni.E vorba de M-SQD, de voi nu a auzit nimeni. Doar imi aduc aminte ca va milogeati pe 41 la invitatii.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu va mai certati .In cateva zile apar secretele,in 14 zile se cloneaza si se poate inchide lumea prin tradari ,imbarligaturi ,fuziuni si alte chestii mai placute decat organizate si alte chestii plictisitoare ;)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu va mai certati .In cateva zile apar secretele,in 14 zile se cloneaza si se poate inchide lumea prin tradari ,imbarligaturi ,fuziuni si alte chestii mai placute decat organizate si alte chestii plictisitoare ;)

Nu si daca are ceva de spus Lady :D altfel de ce ai farma asa intens :D
 

DeletedUser27142

Nu vorbeste ma nimeni de voi, stai linistit, nu are ce sa se interpreteze, nu va cunoaste nimeni.E vorba de M-SQD, de voi nu a auzit nimeni. Doar imi aduc aminte ca va milogeati pe 41 la invitatii.

Ai trecut de un milion de puncte? Dau o bere, s-ar zice ca sti sa joci. Tu ai idee macar ce scoti pe gura? Pacat ca n-am dat de tine pe lumea 4, te invatam eu joc.

Te-as fi invatat pe 43 in schimb, daca ma razgandesc, si ma apuc sa joc, o sa te invat, promit.
 

DeletedUser37656

care certuri man :D ne amuzam de prostia unora

@gauthier,bre ai dreptate,nu ma inghit eu cu memo,dar pot spune ca nenea asta nu rupe aliantele peste noapte :) e parolist :D

Bre, cert e ca pe L42 n-a rupt alianta pe care am facut-o cu tribul lui, si cu toate ca mai erau probleme, le-a rezolvat. Pentru mine, omul a avut cuvant, restul e can-can.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Mentineti discutiile in limitele bunului simt si ale regulamentului (mai sus, am facut curatenia necesara, evident).

 

DeletedUser38225

Mai,Memo..vreti sa fiti academia mea?:rolleyes:

Numele tribului: KNOCK * KNOCK *
Prescurtare: KNOCK*
Număr de membri: 34


Iai pe baietii astia, ca sunt pe drumul cel bun, Knock devine o familie academie. Oare baietii suparati pe mamuti sunt pe cale sa isi construiasca propriul mamut? :confused:
 

DeletedUser42593

Numele tribului: KNOCK * KNOCK *
Prescurtare: KNOCK*
Număr de membri: 34


Iai pe baietii astia, ca sunt pe drumul cel bun, Knock devine o familie academie. Oare baietii suparati pe mamuti sunt pe cale sa isi construiasca propriul mamut? :confused:

N'avem sanse catalinte...nu vezi ca tot ce misca pe harta pe orice K se recruteaza de ROM ?!
 
Sus