KNOCK! vs ROM

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46530

Nu veni tu sa-mi spui mie de recrutari,cand tu n-ai facut nimic altceva decat sa-ti faci 50 de academii:)
Cu nesimtirea unora ca tine,am reusit sa ne pierdem increderea in oameni pe acest joc,daca inca mai exista!!
Daca tot esti atat de inteligent,pe cat vrei sa pari,de ce incercati sa ne recrutati??
KNOCK in momentul in care vorbim,daca inca mai exista m-squad,era dizolvat de-mult :)

Ce vorbesti ba?

du-te ba de aici ca vorbesti prostii

ce diferenta e dintre msqd, rom-ul de nord si rtc-ul?
 

DeletedUser38225

Ce vorbesti ba?

du-te ba de aici ca vorbesti prostii

ce diferenta e dintre msqd, rom-ul de nord si rtc-ul?

Tu sa vorbesti cand inveti sa joci, momentan, daca nu luai interne si barbare, traiai in suburbia hartii. ;)
Tu faci parte din generatia de aur mafy, iar daca nu erau altii prin tribul acela, nu exista knock cum nu exista nici shock si faceai galerie pe extern cu cont de 26p in margine. Ciocu mai mic si lasai pe cei din tribul tau, care au merite sa vorbeasca.
 

DeletedUser42593

Nu veni tu sa-mi spui mie de recrutari,cand tu n-ai facut nimic altceva decat sa-ti faci 50 de academii:)
Cu nesimtirea unora ca tine,am reusit sa ne pierdem increderea in oameni pe acest joc,daca inca mai exista!!
Daca tot esti atat de inteligent,pe cat vrei sa pari,de ce incercati sa ne recrutati??
KNOCK in momentul in care vorbim,daca inca mai exista m-squad,era dizolvat de-mult :)

Bey, tu esti prea inteligent frate...
Tu si MAMA OMIDA ce m-ai vedeti viitorul.

PS : Ne bateam si cu MSQD si cu ROM si tot faceam fata. Stai tu fara grija slabanule ;)
 

DeletedUser42593

Tu sa vorbesti cand inveti sa joci, momentan, daca nu luai interne si barbare, traiai in suburbia hartii. ;)
Tu faci parte din generatia de aur mafy, iar daca nu erau altii prin tribul acela, nu exista knock cum nu exista nici shock si faceai galerie pe extern cu cont de 26p in margine. Ciocu mai mic si lasai pe cei din tribul tau, care au merite sa vorbeasca.

Ca o mica paranteza cataline, sa stii ca Zealot are mai multe realizari in tribul nostru aici, cel cu 2 academii, decat au altii cu 10-11 :)
E in echipa noastra...om de baza.
 

DeletedUser46704

Bey, tu esti prea inteligent frate...
Tu si MAMA OMIDA ce m-ai vedeti viitorul.

PS : Ne bateam si cu MSQD si cu ROM si tot faceam fata. Stai tu fara grija slabanule ;)


Tu nu esti in stare sa te bati nici cu barbarele,dar ce sa mai vorbim de alte triburi :))))
Master asa slab cum era,dar va incoltise,de cate ori ati schimbat conducerea?:))))
Du-te la nani copilo!!
 

DeletedUser42593

Tu nu esti in stare sa te bati nici cu barbarele,dar ce sa mai vorbim de alte triburi :))))
Master asa slab cum era,dar va incoltise,de cate ori ati schimbat conducerea?:))))
Du-te la nani copilo!!

Eu stiu ca aveti sifoane, eu stiu ca vreti sa pareti ok in fata lumii dupa toate cele intamplate.
Dar nici chiar asa...
Pe bune...ai pic de decenta te rog.
Conducerea noastra s-a schimbat o singura data. In momentul in care s-a schimbat si numele tribului in KNOCK !
Vezi tu ca ma bat cu barbarele ? :)
Orice jucator daca era in locul meu pe harta in postura in care am fost eu pus nu rezista mai mult de 1 luna.
Te rog abtine-te cand faci unele afirmatii de genul daca nu ai pic de adevar in ceea ce spui.
 

DeletedUser42593

Master nu era in stare sa isi tina satele intacte de mine la 5 ore distanta si tu imi vorbesti mie ca ne incoltise ?
Am 3 fake-uri pe el dupa 3 spionaje si a dat 2 circulare pentru sprijin...
Pune-te la curent cu istoria zonei te rog si pe urma arunca sageti.
 

DeletedUser46704

Eu nu vorbesc de master ca jucator,eu vorbesc de strict ce se intampla atunci..
Si daca nu recunosti ca va cam dadea la joale,inseamna ca nu esti corecta cu tine,nu mai vorbesc de ceilalti...toata lumea stia si vorbea de dizolvarea voastra...;)
Eu vorbesc doar pe dovezi,nu imi permite timpul sa-mi toc nervii prin certuri cu voi..dar prefer sa fim corecti,atunci cand vorbim ;)
In rest..spor la sate!!
 

DeletedUser42593

Esti pe o unda diferita.
Auziti numai ce vreti voi sa spuneti cred.
Nu a fost deloc vorba, niciodata, sa dizolvam noi tribul.
Nu ne-a dat nimeni la "joale".
Dintre toti cei din zona mea, au dat doar pe mine. E adevarat, am pierdut 2 sate...dar le-a trecut glontul pe la ureche daca imi iesea recuperarea cand am lasat adeziunea 2-1, nu mai stiu exact.
In fine, nu stau sa iti explic tie ce si cum a fost daca tu le stii pe ale tale.
Fa un roman despre noi...poate o sa reuseasca :)
 

DeletedUser42593

Singura dovada e reprezentata de faptul ca inca suntem pe harta iar MSQD ca si trib, nu mai e, deci, despre ce vorbim ?!
Unde e marele master ?
 

DeletedUser46530

Tu sa vorbesti cand inveti sa joci, momentan, daca nu luai interne si barbare, traiai in suburbia hartii. ;)
Tu faci parte din generatia de aur mafy, iar daca nu erau altii prin tribul acela, nu exista knock cum nu exista nici shock si faceai galerie pe extern cu cont de 26p in margine. Ciocu mai mic si lasai pe cei din tribul tau, care au merite sa vorbeasca.


i-auzi, 26p la margine :O

bai, voi stiti ce eu nu stiu :D
 

DeletedUser46704

Nici nu trebuie sa-mi explici ;)
Chiar nu-mi pasa istoria altor triburi,dar vad ca voi va bagati in discutii care nu-si au rostul...
Seara buna!!!
 

DeletedUser42593

Trash asta? :))))) Cum sa fie copilul ala ma om de baza?

Spre deosebire de ceea ce credeti voi despre el, si sincer vorbind acum, noi apreciem ceea ce face pentru noi.
Si nu sunt lucruri usoare.
Dar voi vedeti si stiti numai la 1 metru in fata voastra. Sunteti oarecum limitati...
 

DeletedUser42593

Nici nu trebuie sa-mi explici ;)
Chiar nu-mi pasa istoria altor triburi,dar vad ca voi va bagati in discutii care nu-si au rostul...
Seara buna!!!

Pai atunci nu iti mai da cu parerea despre noi tu daca nu iti pasa de noi.
Te-a invitat cineva sa vorbesti despre ce facea Master, ce facea Ally, ce facea nu mai stiu eu cine si voi ?
Frate, pentru noi vorbeste harta...pentru voi vorbesc altele care nu au o chestie tocmai buna in ele.
 

DeletedUser42593

Si vezi ca poate patesti ceva aiurea...ia-ti un distonocalm te rog
Sau vorbeste cu Petre sa iti faca rost de un ROMPARKIN :)))
Sau ai luat deja de scrii astea pe aici ? :D
 
Sus