TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser39682
  • Data de început

DeletedUser43960

:))
vad ca au sarit peste cateva litere din alfabet. sunt curios daca mai apar academiile lipsa, intre f si q :))

FAMILIA NOASTRA

IMMO
IMMO-A
IMMO-B
IMMO-C
IMMO-D
IMMO-E in dezvoltare
IMMO-F in dezvoltare
IMMO-Q
 

DeletedUser20519

si esti in stare sa conduci asa o familie mare? sau tu esti secretara lor aici pe extern? :))
 

DeletedUser46863

Immo nu e cel original :)) pot sa ma mandresc ca am facut parte din tribul original pe-o lume ... 20 si ceva... unde nu era vorba de sute de mii de academii
 

DeletedUser46863

Cele cu in dezvoltare ma distreaza cel mai tare :)) , restul triburiilor gata? nu va mai dezvoltati ? ramaneti la acelasi nr. de pct si de trupe ? =))
 

DeletedUser39475

De aia nu mai creștem noi nicicum de ceva timp. Oare dacă trecem la profil asta, se schimbă ceva? :eek:
 
Scor reacție
98
on topic

on23.png
 

DeletedUser3192

Immo nu e cel original :)) pot sa ma mandresc ca am facut parte din tribul original pe-o lume ... 20 si ceva... unde nu era vorba de sute de mii de academii

IMMO original pe 20+? Din cate stiu Radu a facut IMMO pe L5 si L10 (lume castigata de IMMO). Daca nu e facut de radu nu se califica in categoria original :))))
 

DeletedUser46863

Corect , pe lumea 10 am facut parte din Immo, rakanishu era fondatoru ha ? :)) = ))
LPLDN RTALS 14th April 2009 - 14:00:01 23,512
RTALS Nimeni 18th April 2009 - 20:00:01 21,647
 

DeletedUser43767

Sa comenteze ? Bă noobuleț , intrii pe fiecare lume copiind numele de IMMO și dau cu tine de pământ .


Inamici învinşi: 40.300 (1.)
» Actele tribului (pagina externă)

Ciocu mic si joc de glezne ;)

vezi ma de jocul tau si numai comenta
nai tu cum sa dai cu mine de pamant
 

DeletedUser39682

ma intreb unde sunt academiile celor din class .... cei care "domina" mapa
 

DeletedUser43960

Au aparut. te intereseaza asa mult gradina noastra?

da, pentru ca e foarte mare gradina voastra. nu ar trebui sa te superi, titul e 'top triburi', deci e de bine pentru voi :))

daca nu ii aveam colegi pe aia ce au facut adevaratul IMMO poate as fi dat si eu click pe tribul vostru. dar cand vedeam profilul dadeam ctrl+w
 
Sus