Discutii Libere !

DeletedUser46863

@Mentor stai linistit, nici eu nu sunt de acord cu utilizarea ator pp-uri, sunt prea multe facilitati utilizand pp-urile. Eu n-am bagat un gram de pp de cand a inceput lumea ( contul si asistentul facand exceptie ). si ce vrei sa spui prin " la fel ca tine"
 

DeletedUser24343

:)) la fel ca tine mi-am dat seama .. ! omu nu stie jocu ... daca era destept nu asa juca .. cu atatea pp

Ma in loc sa comentati de altii fara sa aveti habar cate pp-uri a bagat, sau daca stie sau nu jocul luati fratilor si depasiti-l cu farmingul vostru si cu "experienta" in joc. Nu aveti o viata personala de moment ce comentati de altul.

Ps: Doar va ia la misto si va face in ciuda.. :)) Omu are bani si n-are ce face cu ei si-si bate joc de ceilalti :) asa ca nu mai dati cu presupusul ca sunteti total pe langa realitate. ps: are doar 320000 de pp-uri pe cont, nu mai mult :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

pt ca ambele sint foarte mari.
de fapt nu credeam nimic, doar ca nu stiam unde sa atac, dar s-a rezolvat, ca am gasit pe cineva din MIR cu care am mai jucat, recent, asa ca o sa atac dincolo.
da , e foarte strimt. exagerat.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ps: Doar va ia la misto si va face in ciuda.. :)) Omu are bani si n-are ce face cu ei si-si bate joc de ceilalti :) asa ca nu mai dati cu presupusul ca sunteti total pe langa realitate. ps: are doar 320000 de pp-uri pe cont, nu mai mult :)

Oamenii care ”nu au ce face cu banii” nu joaca triburi .Se joaca v-ati ascunselea cu minorele in Insulele Mauritius.Daca a bagat 5000 de euro in joc si raspandeste pepeuri pentru ca noi sa putem juca fara sa cumparam,merita o statuie.:rolleyes:Dar..tare imi este sa nu il vedem peste o luna alaturi de altii ,cu un comportament identic in hall of shame-ul celor cu master ban.Daca le plateste pe bune,bravo lui..sa isi invite toata familia de milionari in euro sa joace..triburi :))))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Oamenii care ”nu au ce face cu banii” nu joaca triburi .Se joaca v-ati ascunselea cu minorele in Insulele Mauritius.Daca a bagat 5000 de euro in joc si raspandeste pepeuri pentru ca noi sa putem juca fara sa cumparam,merita o statuie.:rolleyes:Dar..tare imi este sa nu il vedem peste o luna alaturi de altii ,cu un comportament identic in hall of shame-ul celor cu master ban.Daca le plateste pe bune,bravo lui..sa isi invite toata familia de milionari in euro sa joace..triburi :))))

Vezi ca tu nu esti intr-o pozitie sa comentezi, pe mai toate lumile pe care te-am vazut erai prima detasata, mereu furai cardul lui tati. Nu stiu de ce comentati la adresa lui, cand aveti voi PP-uri si ajungeti primi, ii priviti pe toti de sus, nimeni nu va da de nas. Cand este altcineva cu putere financiara mai mare ca voi hop va atacati si comentati la adresa lor. Nu a cerut la nimeni bani pentru PP-uri si pe deasupra sunt legale PP-urile. Asa ca ciocul mic si vedeti-va de treaba voastra.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu am uitat cand am cumparat ultima data pepeuri.Pentru ca nu e nevoie sa mai cumparam cat exista investitori :))).Noob ,eu sunt rank 1 pe 43 si vand resurse ,asa ca du-te bate-ti coasa ca esti foarte prost informat.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
5000 de euro e putin la o asemena ”putere financiara” :(.Ia bagati 50.000 ca tzepes abia asteapta.Cica pe 45 vrea sa fie rank 1:)))
 

DeletedUser3192

Deci gata.... nu ma mai joc...ma duc fac rata la banca si pe 45 o sa fiu primul! Ce pana mea... :)))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Daca nu ar exista "potentiali" ca roman pe triburile, "coate goale" ca voi, "in special ca tine Cristina", ati muri de foame asa ca ar trebui sa-i pupati mana ca va da PP-uri
 

DeletedUser38023

Degeaba sunteti ironici.. Romanalex 1507 chiar e un jucator cu experienta care de multe ori a depasit cu brio situatii extrem de dificile.. Din punctul meu de vedere, e un jucator complet, cu tot ce ii trebuie: timp liber, cunostiinte tehnice avansate, experienta, echipa tare, putere financiara si tot ce ii mai trebuie!

P.S. Boss, de data viitoare te laud la juma' de pret.. 4000 de puncte premium postarea de bine.. Sa iti dea Dumnezeu sanatate si adepti!
 
Sus