Discutii libere L43 !

DeletedUser

Ce imi place lumea asta , nici un strigat , geamat , lupta crancena in surdina , ori la toata lumea le e frica de toata lumea ...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Daca-mi permiti, te contrazic. L43 pare o lume interesanta prin asezarea triburilor pe harta dar si prin jucatorii care sunt in continuare pe harta. E drept totusi ca nu s-a mai iesit de ceva timp cu un razboi :D
 

DeletedUser38225

Daca-mi permiti, te contrazic. L43 pare o lume interesanta prin asezarea triburilor pe harta dar si prin jucatorii care sunt in continuare pe harta. E drept totusi ca nu s-a mai iesit de ceva timp cu un razboi :D

L43 e una dintre lumile, unde razboaiele se poarta pe harta si nu (si) pe forum. :))
 

DeletedUser

Forumul nu e doar pentru razbel , mai poti trage si alte invataminte , de exemplu eu am invatat cu cine sa nu joc niciodata , si ar mai fi ...

Razboaie sunt peste tot , dar exceptandu-i pe Tricolori , celelate seamna ca o bataie pe tacute intr-o camera intunecata ori ca doi care se bat si ei insa fara convingere fiindca sunt prea ocupati sa se mai uite si la altii care ...danseaza si ei , inca nu m-am lamurit care varianta e mai buna , ori amandoua , sau ... Am generalizat oleaca , or mai fi si exceptii .

Da , unii asteapta ziua x , y , m , q , unii mai asteapta si debarcarea in Normandia , cine stie ...s-au mai vazut cazuri de-astea , dar cand o sa vina ziua <[]> ...nimic nu o sa mai conteze .
 

DeletedUser

Ce chestie ... cateva replici schimbate de jucatori aflate in triburi adverse si nu s-a gasit nimeni sa se umfle in pene ... sper sa nu vina sfarsitu' lumii si sa fie la fel si mai tarziu .

'' go gunners '' daca am fi fost vecini , satele tale ar fi fost tabu pentru mine :)
 

DeletedUser5970

Puteam sa fim in locul lui juve daca nu ne aratam varsta cu monaco :)
Memo, merci de pont, intr-un singur trib am dat circulara la ora aia
 

DeletedUser46704

Degeaba tinere,degeaba :))))
Tot slaban te numesti :)))
Cauta,cauta dupa baietii care ne ajuta ;)
 

DeletedUser

Abia ce scrisai de umflatu' in pene si ... poc ...

Ar fi minunat daca s-ar face putina conversatie fara sa se considere unu' mai bun ca altu , de exemplu eu ma consider fantastic :)) dar nu le zic altora cat sunt de slabi .
 

DeletedUser42542

Trist ce s-a ajuns...dar asta este :)

Amonaldure, esti printre ultimii din ROM care ar trebui sa vorbeasca de rau la adresa Master :)
 

DeletedUser46755

Master? Ce e ala Master? Fiti seriosi... v-am mai zis ca e cel mai slab trib care a existat vreodata.
Nu ii tin partea lui Amonaldur, el stie bine asta, dar sa nu uitam ca [editat tt] inceput de lume sa faceti alianta cu C.D.-ul, actualul ROM, iar in momentul in care v-ati vazut cu sacii in caruta ne-ati intors spatele! Ei bine, ati intors spatele, acum vedeti [editat tt]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

Master? Ce e ala Master? Fiti seriosi... v-am mai zis ca e cel mai slab trib care a existat vreodata.
Nu ii tin partea lui Amonaldur, el stie bine asta, dar sa nu uitam ca [editat tt] la inceput de lume sa faceti alianta cu C.D.-ul, actualul ROM, iar in momentul in care v-ati vazut cu sacii in caruta ne-ati intors spatele! Ei bine, ati intors spatele, acum vedeti [editat tt]

Vai Alexe ce urat vorbesti , nu mai sunt prieten cu tine .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42542

Master? Ce e ala Master? Fiti seriosi... v-am mai zis ca e cel mai slab trib care a existat vreodata.
Nu ii tin partea lui Amonaldur, el stie bine asta, dar sa nu uitam ca [editat tt] inceput de lume sa faceti alianta cu C.D.-ul, actualul ROM, iar in momentul in care v-ati vazut cu sacii in caruta ne-ati intors spatele! Ei bine, ati intors spatele, acum vedeti [editat tt]

Am intors spatele cand ati luat toti RP-istii la voi, nu mai abera macar :)
 
Sus