Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser44862

Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (573|347) K35 asy2000 290.0 mâine la ora 01:34:47:402 1:34:59
Sprijin Te pupa JAN (wave) (393|574) K53 Sat de barbari (551|376) K35 asy2000 253.3 mâine la ora 07:23:09:138 7:23:21
Sprijin Te pupa JAN (wave) (393|574) K53 Sat de barbari (551|374) K35 asy2000 254.9 mâine la ora 07:56:51:149 7:57:03
Sprijin Te pupa JAN (wave) (393|574) K53 Sat de barbari (554|374) K35 asy2000 256.8 mâine la ora 08:39:10:719 8:39:22
Sprijin Te pupa JAN (wave) (393|574) K53 Sat de barbari (569|362) K35 asy2000 275.5 mâine la ora 15:33:17:335 15:33:29
Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (570|361) K35 asy2000 277.3 mâine la ora 16:14:28:634 16:14:40
Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (564|356) K35 asy2000 277.4 mâine la ora 16:15:38:366 16:15:50
Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (572|347) K35 asy2000 289.4 mâine la ora 20:41:52:446 20:42:04
Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (573|347) K35 asy2000 290.0 mâine la ora 20:55:01:229 20:55:13
Sprijin Te pupa JAN (wave) (390|572) K53 Sat de barbari (577|345) K35 asy2000 294.1 mâine la ora 22:25:57:055 22:26:09
alege-le pe toate
asta e sprijinul care vine din tribul vostru :))
mai mare rusinea :)
[...] a-ti ajuns sa sprijiniti plante :))
jucatorilor de doi lei ce sunteti

tu nu esti tot refugiat din GTG ? sau ti-ai uitat istoria ,jucator de 2 lei

eu nu sunt refugiat [modificat de tt]
eu am intrat singur pe lumea asta
nu am intrat in familie asa cum ai intrat tu
ca gtg a fost un trib mamut care a recrutat tot pina si pe mine asta nu e vina mea
nu puteam sta singur pe harta ca nu eram nostradamus
gtg a disparut si acum se cern jucatorii
care vor sa joace bine, iar care nu sa va abureasca pe voi jucatorilor sa le trimiteti sprijin :))

hai cam pa..ne auzim mai spre toamna asa cum am postat mai sus
toamna se numara bobocii
dar la faza asta chiar nu puteam sa ma abtin
cit de planta sa fi sa bagi def cu nemiluita de la [modificat de tt] in juc refugiati care s-au crezut sau poate inca se mai cred zei pe acest joc
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
corso a fost refugiat in AKA a? pai tu nu ai intrat tot in AKA? din GTG? refugiat inseamna sa pleci in alt trib,din cate vezi el si-a creat propriul trib,poti face diferenta ? :D
 

DeletedUser

asta e sprijinul care vine din tribul vostru :))
mai mare rusinea :)
[...] a-ti ajuns sa sprijiniti plante :))
jucatorilor de doi lei ce sunteti



eu nu sunt refugiat [modificat de tt]
eu am intrat singur pe lumea asta
nu am intrat in familie asa cum ai intrat tu
ca gtg a fost un trib mamut care a recrutat tot pina si pe mine asta nu e vina mea
nu puteam sta singur pe harta ca nu eram nostradamus
gtg a disparut si acum se cern jucatorii
care vor sa joace bine, iar care nu sa va abureasca pe voi jucatorilor sa le trimiteti sprijin :))

hai cam pa..ne auzim mai spre toamna asa cum am postat mai sus
toamna se numara bobocii
dar la faza asta chiar nu puteam sa ma abtin
cit de planta sa fi sa bagi def cu nemiluita de la [modificat de tt] in juc refugiati care s-au crezut sau poate inca se mai cred zei pe acest joc

Vezi ca prin tribul ala mamut ai luat tu sate si inca esti pe harta ;)
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:) Declaratie oficiala a tribului RS :Vom sprijini nu doar ”refugiatii” ,chiar si verisoarele sau bunicutele refugiatilor vor fi sprijinite daca AKA isi rupe 100 nuke sa ia 3 sate

2x Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
Cel mai bun rezultat ieri(671.811 unități)

Mai mult decat atat,pe cei activi ii vom ajuta cu un numar impresionat de curatari in jurul lor dupa ce sunt blindati.De ce?Pentru ca jucam unde vrem,sprijinim unde vrem .Noi stabilim unde e rentabil sa va rupeti dintii,voi doar va miscati pe harta ca pilitura dupa magnet unde avem noi chef pana cand o sa fie toate conturile aka in siter la conducere, sa stati lipiti de monitoare ca disperatii,incurcati de interact.Joc murdar ati vrut,asta aveti.

A inceput razboiul de o luna,aka e in gaura cu 600 sate ,RS a crescut cu 500.Puteti sa va schimbati numele la trib in Dorel,ocupati sa acoperiti o gaura intr-o parte ,spargeti o teava in alta :)))
 
Ultima editare:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Continuati discutiile fara atacuri la persoana, jigniri etc.
 

DeletedUser43680

Toata stima pentru singurul om care are curaj sa ii zica lui shaolin33 adevarul in fata



Aka/T2 - Valar the Conqueror astăzi la ora 13:36 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
pierzi substanta postarii mele, ca ai pierdut nu stiu cate sate si etc, asta e ultima problema, acest aspect l-am adus in discutie ca un plus adaugat lucrurilor importante. semnele de intrebare se ridica asupra caracterului tau, felulul in care te comporti, oamenii iti vorbesc frumos si tu le raspunzi ceva de genul "taci si executa". cine esti si ce iti da puterea sa jignesti in stanga si in dreapta? ce te plaseaza peste toti, cu ce esti diferit de tai in carne vie si nu se intampla nimic? numarul de puncte superior intr-un amarat de joc, o pozitie intr-un trib, asta iti impune aerul de superioritate?

Uite un om cu sange in instalatie :D Ai o bere de la mine cand treci prin Bucuresti..doua chiar:D


mwhahahahah Episodul doi

Aka/T2 - Valar the Conqueror astăzi la ora 14:04 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
"Acestea fiind spuse, Valar the Conqueror daca taceai filosof ramaneai !"

ti-ai ales prost cuvintele, atacul principal era asupra atitudinii tale delasatoare, lucru incontestabil, tot ce ai inteles tu de acolo e ca ai pierdut nu stiu cate sate, esti slab bla bla, iar te concentrezi la joc si nu la tine, organizate au fost si o sa mai fie, reusite sau mai putin reusite.

hai sa analizam lucrurile pas cu pas si din punct de vedere al jocului, atitudinea o lasam asa, ca nu stau eu sa te invat ce e moralitatea si revenim la joc.


In timp ce nu era voie sa luam barbare, tu ai luat 100 repede in granita si ai cerut 5 ferme pe ele si dupa la restul ai oferit cate TREI la 20 de ore (sate in granita) dupa ce s-au luat prea multe, iar ai facut scandal ca deobicei, dupa ce nu ai primit 500 de ferme iar scandal, inca imi mai amintesc cum il trimiteai pe coolx cu miloaga pentru tine. sa nu mai zic, cum nu iti convine ceva tu ii innobilezi pe toti, dupa ce iti bagi si destinul in ei evident.

Din ce spui tu oamenii(rs) si-au batut ceva capul cu tine, ca nu e usor sa organizezi fakeurile in asa fel cat sa para atacuri reale, sa corupi oameni ca sa te destabilizeze din interior etc. vrei sa iti raspund si de ce?
pentru ca ai clanta mare si or fi zis si ei, ne batem putin capul, dar sa vezi ce il fu*3m pe asta. si au reusit, toate barbarele pe care le-ai luat, tot timpul pe care ti l-ai pierdut sa farmezi si sa le cresti, totul in van.

cineva de mai sus a zis, ca in ciuda defectelor tale, te considera simpatic,
eu nu pot sa zic asa ceva nici daca as vrea, ai lacune prea mari in comportament, eu doar te consider un om de nimic.

SUBSCRIU!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43680

:(:(:( A inchis noobul topicul

Aka/Ts - YdnErTs. astăzi la ora 14:51 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Deja intreci masura. Topic inchis pana te racoresti. Am lipsit 3 saptamani de pe joc din cauza oamenilor ca tine. Chiar n-am chef sa ma enervez din nou din cauza mortilor pe care tu ii dezgropi.
In 24 de ore va fi redeschis, sau daca unul din coducatori doreste s-o faca mai devreme.

ce uraaaat....huooo cenzura huooo

Ce mai cauti tu in AKA? :))

Eu??????Raman pana la ultima lance in AKA.Adica pana ma asigur ca nu mai au nici o lance:)))
 

DeletedUser38023

Nu va e mila de liderul vostru, Shaolin? De ce il faceti sa se simta prost?

Pe cuvant, imi e mila si mie de el.. :( Prea rau il batjocoriti si el nu a facut nimic decat sa isi ajute dusmanii..
 

DeletedUser43680

Imi este mila de trib ...dupa ce ca e un trib mediocru spre slab mai au si conducatori de genul asta .Revin la stirile de la ora 20:D
 

DeletedUser43680

Aka/Ts - HappyFish astăzi la ora 17:34 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Am rugamintea sa nu mai stergeti forumul. Ce naiba, sunteti de la CNA?!
Are omul ceva de spus - sa o spuna in mod decent si cu argumente. Numai asa ne vom intelege. Tribul suntem noi, nu unul sau altul, iar cine nu respecta ceea ce e scris la descriere, sa-si caute alt trib.


Esti suparat pe shaolin?:D
 

DeletedUser43680

Eu cred ca voi nu va stiti locul in societatea tribala

-voi care nu faceti parte din grupul de interese trebuie doar sa atacati si sa sprijiniti unde vi se spune.Parerile voastre personale nu intereseza pe nimeni.Tu pentru ca ai gura mare esti o viitoare interna,imi pare rau ca iti spun fara menajamente asta :)
 
Sus