Discutii Libere !

DeletedUser13059

ItyVFS5.png



hopaa ce "split"

oare de la EMSIRO sunt acei cai cazuti la datorie ? :D


2IQ3otS.png


pff
 

DeletedUser17308

oricum urat sa investesti alocatia pe 2 ani intr-un sat si sa il pierzi intr-o secunda:))
 

DeletedUser13059

oricum slaba organizare avand in vedere ca au ceea mai mare "experienta" de pe .ro si cel mai vechi trib in momentu de fata :) acuma vezi puyut care ii diferenta intre L1 cu care te tot mandresti ? aici nu mai dai de incepatori ca acolo , ce trimit nobilii la 30 secunde interval ... degeaba aveti acolo 10.000 sate fiecare , asta e , data viitoare poate nu mai va incordati asa tare la cine nu trebuie


oricum urat sa investesti alocatia pe 2 ani intr-un sat si sa il pierzi intr-o secunda:))


a venit I M M O R T A L sa le ofere sperante de aia a ridicat zidu la 20 asa rapid :D

ce sa zic , aveti planuri mari :)) mai ales cu napoca , pacat ca stiu si de treaba aia

urssmircea iun 28, 14:06
pff va pica ally ? :(

I M M O R T A L iun 28, 14:06
nicio sansa :D

urssmircea iun 28, 14:07
hai ca pica pana la urma , nu fii rau :)

I M M O R T A L iun 28, 14:08
Ramane de vazut Raul..

urssmircea iun 28, 14:08
da

urssmircea iun 28, 23:02
ce sa intamplat ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

oricum jucatorii gen puyut sau ceilalti care au inchis lumea 1 sunt varza in start dar au rabdarea care ne lipseste la multi dintre noi sa stam pana la capat pe o lume , radem noi acum dar sa vezi ca jucatorii care acum au 10 lancii in sat inchid lumea:)
 

DeletedUser

lasa raul ca nici tu nu esti departe de aly, diferenta dintre tine si ea e ca tu esti mai sarac :D
 

DeletedUser13059

da ? :O mai bine bogat si cu 26 pct ? :D din saracia mea imi permit sa muncesc doar 2-3 luni pe an , in rest pauza .. ce sa fac ii vai steaua mea :( dar pana la urma aici ii vorba de triburi nu de statutul finanicar din viata reala :)



xxx astăzi la ora 23:43
referitor la ,,scotocitorii prin conturi'' beatlemaniacul e campion....
xxx astăzi la ora 23:34
intreaba pe Puyut cum se lauda baghera pe forumul lor ca are toate tipurile de sripturi....:D


iauzi puyut :) se lauda baghera oare ca are toate scripturile din colectia de pe forumu extern ? :O si noi le avem :D ... bine acuma pe L42 am vazut ca are si scriptu ala in care ii trimis la margine , si acuma cu acest update o sa il aibe si pe ala in care te trimite a 2a oara la margine :D baga deff acolo ca cine la trimis pe L42 la margine acuma are PNA cu voi si cine stie cand loveste iar , daca nu acuma te alege pe tine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41982

Ce vrei sa demonstrezi ? Ca esti tare cu N conturi prin toate triburile ?
Ce ai rezolvat? Asta te face mandru pe tine , le demonstrezi tuturor ca esti un jucator slab si te joci de-a detectivul ? :))

ALyyy nu a fost in stare de un SPLIT , Puyut a cerut sitter sa o ajute , a vrut sa-i faca split insa ea nu a vrut ( MARE JUCATOARE) .

I M M O R T A L atat el cat si Puyut sunt mai presus ca tine , cu multe ... REALIZARI pe care tu nu le ai . Ei au ales sa joace corect , fara spioni si alte porcarii pe care voi le faceti . Chestiile astea nu iti da faima ci te trag in jos , si o sa vezi la momentul potrivit cand acesti "NOOBI din CIRC " o sa inchida lumea . Corect , a spus cineva mai sus ca ei nu sunt starteri , da , ei sunt jucatori de cursa lunga , jucatori cu multa rabdare , cea ce lui RAUL ii lipseste , ii lipseste nu numai RABDAREA ci si respectul fata de ceilalti jucatori . Nu o sa vezi Lumea asta inchisa de N.W.O . Frustrarea ta e grava , cand lumea 45 va fi inchisa o sa ai nevoie de un PSIHOLOG , sigur .
Acele mesaje date lui I M M O R T A L ce demonstreaza ? Te las pe tine sa zici ...
 

DeletedUser13059

am doar 1 cont , poti face tiket daca aduci asemenea acuzatii :) eu doar ma amuz pe seama voastra

uitate la puyut al tau , cand eram voce pe skype :)

a69RSQa.png


ce realizari au ei ? nu am vazut pe puyut sa inchida vre-o lume , in afara de l1 care nici acuma nu ii gata ... eu am terminat cateva in schimb , nu am stat 8 ani pe triburile sa ma chinui pe aceiasi lume

vorbesti de corectitudine din partea lui ? :)) tu vad ca nu stii despre cine vorbesti , daca vrei iti aduc confirmari din CIRC cat de corect ii puyut :D

deci nu ma intereseaza L45 deloc , am intrat aici aiurea , iar cand am vazut ca a venit circu , mi-a venit chefu de putina distractie , eu am zis ca nu prindeti toamna , acuma vedem , vedem ce split face puyut cand vine trenu si in gara lui :) o sa iti salvez postarea ca sa iti readuc aminte cand ii momentu despre tot ce ai zis aici , pana atunci plangeti dupa tot deffu ala incontinuare , la fel si dupa aia 1000 cavaleri omorati asa pe gratis , toate pna-urile alea facute de voi oare sunt asa degeaba ? din pna-uri vor aparea surprizele :) iar unde veti avea ceea mai mare incredere ca nu se intampla nimic , acolo veti avea de pierdut , cum i-am zis si la cosminatoru ca ii cineva langa voi care o sa va faca viata grea nu ati luat in serios , la fel sa faceti mai departe pana nu mai ramane nimic din circ , daca a mai ramas mare lucru dupa ziua de ieri
 

DeletedUser38518

Asta sa fie problema. E o vorba din batrani care se potriveste la situatia asta. Fiecare cu "aia" ma-sii. Unii joaca 8 ani pe o lume pana o inchid, altii se plictisesc mai repede. Noi sa fim sanatosi...

Cat despre alyyy, i-am dat si eu un mesaj sa o intreb de viata, ca intre colegi care au pna. Asa urat mi-a rapuns, cred ca era suparata din cauza lui napoca. Offff...
 

DeletedUser13059

iti dau lista la cine mai poti scrie sa intrebi de viata ? poate iti raspund daca le trimiti scrisoare inainte sa inceapa procesul de inobilare :D
 

DeletedUser38518

Mercedes, Coca-cola, Puyut... cele mai cunoscute branduri din domeniu.
 

DeletedUser2154

iti dau lista la cine mai poti scrie sa intrebi de viata ? poate iti raspund daca le trimiti scrisoare inainte sa inceapa procesul de inobilare :D



1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus