Discutii Libere !

DeletedUser15326

Ce imi place mai raul cum intorci lucrurile in favoarea ta...
Dar sa spunem tot daca tot spui
Napoca, click, saracutese cate pp-uri au folosit...sau vedem doar pp-urile lui Aly?!

Lord Luke - cont spart...oare mana cui a fost...v-ati facut baieti destepti...folositi ip-uri de orange, romtelecom si de Germania!
Nu stiu de ce am impresia ca pt unii dintre voi o sa urmeze un mare master ban...asa ca te-as ruga sa stai un pic linistit...sa nu ajungem sa ne intersectam...ca iar nu te vad bine...in toate intalnirile cu mine ai cam iesit pe usa din dos...

Tocmai tu spui de conturi sparte,taci bre din gura,pe L1 jucai cu 10 conturi si daca nu gaseai tradatori tot nu castigai,am jucat singur 2 ani cu voi si egal cu zero barat.
Daca nu se reducea procentul de la 85 la 75 % nu castigai niciodata l1,stii foarte bine asta,din cauza aia am renunt in aprilie sa mai joc.
Tu sa nu vorbesti de conturi sparte,tu ai grija care te injura sau ceva de genul si fugi ca unul mic de gradinita la admini si spui ca iti furara jucaria.Ca jucator si ca om stii foarte bine cine esti,ce jucator esti,nu vreau sa jignesc pentru ca sincer nici asta numai meriti.
 

DeletedUser41982

EDITAT

Tu de ce deschizi gura EDITAT lumii 1 ?:))))))
Ai intrat pe Lumea 44 si ai injurat toti jucatorii FFS la timpul ala ... Unii nu aveau nicio legatura ;)
Si ce vrei sa faca ? Sa stea sa iti asculte injuraturile tale? Toate aberatiile tale ?
Ia-te de mana cu Raul am auzit ca se legalizeaza nuntile GAY , ahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15326

EDITAT

Cine esti tu bre?pe l44 am intrat asa,si care e pb,eram suparat si nu am voie sa injur.Ce smecher esti tu ,numai pot eu de postarea ta.Cumva daca esti lesbi sau homo,vezi ca stii ce se legalizeaza.cred ca iti faceai publicitate:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Tocmai tu spui de conturi sparte,taci bre din gura,pe L1 jucai cu 10 conturi si daca nu gaseai tradatori tot nu castigai,am jucat singur 2 ani cu voi si egal cu zero barat.
Daca nu se reducea procentul de la 85 la 75 % nu castigai niciodata l1,stii foarte bine asta,din cauza aia am renunt in aprilie sa mai joc.
Tu sa nu vorbesti de conturi sparte,tu ai grija care te injura sau ceva de genul si fugi ca unul mic de gradinita la admini si spui ca iti furara jucaria.Ca jucator si ca om stii foarte bine cine esti,ce jucator esti,nu vreau sa jignesc pentru ca sincer nici asta numai meriti.
Cred ca acest raspuns este deajuns...
Parte 1:
Jucători: Puyut
Parte 2:
Jucători: mariaaan2008

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 581
Tabăra 2: 84
Diferență: 497

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,077,666
Tabăra 2: 833,927
Diferență: 5,243,739

http://chart.apis.google.com/chart?chs=190x135&cht=bvs&chco=BB173E|1EBA24&chxt=x,r&chxl=0:|Side 1|Side 2|1:|0|6M&chbh=50,20,20&chf=bg,s,F8F4E8&chtt=twstats.com&chts=000000,10&chd=t:6077666,833927&chds=0,6077666&chxr=1,1,6077666[/img

Nu cred ca meriti mai multa atentie de atat!
 

DeletedUser2247

Marian...stai calm :(.
Stii foarte bine ca se castiga oricum L1....Nu mai aveam cu cine juca acolo.
 

DeletedUser45945

Buna seara,o placere sa vad atata lume cunoscuta vorbind si despre L 45


Spor la joc prieteni!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

elite domle :) ce mai ... cica strategia ceea mai buna castiga pe triburile :D unde ii strategia ? inca putin si apare sa dai 10 pp pentru split automat :))


oricat de bine le ai cu triburile , cand prinzi deastia langa tine nu prea ai ce face , adica nah , daca face parte din circ poti face , daca nu ii cam game over


acuma ca tot a venit la mine in URSS , poate ma invata secretu , iar daca tot ii fatuca "rich and famous" , poate ma baga coplayer sa traiesc si eu bine pana la batranete , ca sigurat ma pricep sa accept toate ofertele existente in targ :D
 

DeletedUser

elite domle :) ce mai ... cica strategia ceea mai buna castiga pe triburile :D unde ii strategia ? inca putin si apare sa dai 10 pp pentru split automat :))


oricat de bine le ai cu triburile , cand prinzi deastia langa tine nu prea ai ce face , adica nah , daca face parte din circ poti face , daca nu ii cam game over


acuma ca tot a venit la mine in URSS , poate ma invata secretu , iar daca tot ii fatuca "rich and famous" , poate ma baga coplayer sa traiesc si eu bine pana la batranete , ca sigurat ma pricep sa accept toate ofertele existente in targ :D



cum sa nu ai ce face, il innobilezi :)))
 

DeletedUser13059

spune cu ce cont esti pe aici ca vedem daca pot :) chiar imi plac provocarile venite de la cei mai buni playeri de pe .ro :)
 
Sus