Discutii Libere !

DeletedUser41982

uhhhhh Rauuul <3 Vrei sa ma innobilezi ? :D Asteeeepttt .. Nu am cont !
 

DeletedUser2247

Mda....cata ** degeaba :(.Desigur ca aici nu e L1.Orice lume e diferita.Si oamenii...strategia etc.
Eu sincer sunt dezamagit cu faza asta ca poate oricine...oricat de prost ar fi sa isi faca dosul mare pe orice lume noua :(.
Dar asta e o noua strategie de vanzare(si pare ca merge).Bani sa ai.....de dat...rapid :))).
Nu inteleg cum e posibil totusi sa fie dupa atatia ani inca atata dusmanie :))).
Multi dintre noi am imbatranit cu jocul asta(sau mai bine zis...pe jocul asta ;) )......
 

DeletedUser41982

Mda....cata ** degeaba :(.Desigur ca aici nu e L1.Orice lume e diferita.Si oamenii...strategia etc.
Eu sincer sunt dezamagit cu faza asta ca poate oricine...oricat de prost ar fi sa isi faca dosul mare pe orice lume noua :(.
Dar asta e o noua strategie de vanzare(si pare ca merge).Bani sa ai.....de dat...rapid :))).
Nu inteleg cum e posibil totusi sa fie dupa atatia ani inca atata dusmanie :))).
Multi dintre noi am imbatranit cu jocul asta(sau mai bine zis...pe jocul asta ;) )......

Bine zici domnule Staicu ... Unii oameni ca Raul nu isi pot da seama ca e doar un JOC si nimic mai mult , Raul uite ce are prietenul tau I M M O R T A L la profil ... ca tot il pupi in dos
Text personal
N-am , pleaca !

Shhht Dot Com!!! :)

e doar un joc si trebuie tratat ca atare ;)

orice mesaj sa fie scurt si la subiect, altf3l va pierdeti vremea;)
 

DeletedUser38518

ALyyy iul 03, 19:34
"Noaba" ? Off, cati libidinosi pe lumea asta. M-am saturat sa va băgați in seama cu mine cu japca. Te bate si limba romană si jocul. Iti e ciuda ca are ala satul meu nu? Ca ai
Coborât in Clasament. Iti dovedesc ca te întrec si cu satul asta. Nu conteaza cate ppuri bag. Nu bag banii tai, nu ai ce pune pe masa ? Relaxează-te ca sa nu înceapă si iubitul meu sa joace ca sa nu mai aveti loc de noi. Papa

Ba urat e cand noobi chiar au impresia ca stiu sa joace...Ni la ea, saraca :(
 

DeletedUser13059

Bine zici domnule Staicu ... Unii oameni ca Raul nu isi pot da seama ca e doar un JOC si nimic mai mult , Raul uite ce are prietenul tau I M M O R T A L la profil ... ca tot il pupi in dos
Text personal
N-am , pleaca !

Shhht Dot Com!!! :)

e doar un joc si trebuie tratat ca atare ;)

orice mesaj sa fie scurt si la subiect, altf3l va pierdeti vremea;)


imi dau seama foarte bine :) eu intru doar pentru caterinca si placerea de a scoate la margine pokemni care se cred prea buni pentru restu lumii ;) daca poti imi arati realizarile celor 2 ? cate lumi au inchis ei de tot ii ridici atata in slavi ? :D cauta bine acolo ca mie momentan imi arata 0


Ba urat e cand noobi chiar au impresia ca stiu sa joace...Ni la ea, saraca :(

termina bre , nu te lua de ea ... ca ii vand la extra pret 1000 pe 10 pp :X iar daca face treaba buna poate mai da odata inceput nou ca sa mai facem afaceri impreuna :D
 

DeletedUser41982

immortal s-a retras din conducere acum am primit circulara =)))
 

DeletedUser41982

ce ziceai mai sus ..

Ursule , in privinta lui Puyut ai avut dreptate , e un om de nimic insa in privinta lui I M M O R T A L , ai gresit , el s-a implicat in tribul ala si daca nu era el CIRCUL nu mai exista acum pe lumea 45 ! Mi-am dat si eu seama ca toti cei de pe lumea 1 ( sunt noobi ) habar nu au de atacuri la secunda , splituri si altele ... Fara rapciuga de Immo , circul se va duce pe lumea 46 =)))
 

DeletedUser17308

ALyyy ieri la ora 22:05
Da. Sunt slaba :(. Asta e. Acum poti vorbii cu mine , maine poate imi vei cere ajutorul si nu voi vedea.
kimosabe ieri la ora 22:02
pai esti slaba parerea mea:)
si nu avem ce sa stricam:) azi esti aici maine nu mai poti fi:))
ALyyy ieri la ora 21:59
Eu nu sunt jucătoare buna. Nu iti pot spune resursele farmate. Vad ca Bati app ca eu sunt slaba ;) sa nu stricam "prietenia" ca doar suntem colegi.
kimosabe ieri la ora 21:38
omg:)) cum ti-am spus daca le aveam eram detasat pe primu loc:)
cate resurse ai farmate? ca asa ne intrecem noi jucatorii buni:)


dupa m-a blocat:))
 

DeletedUser13059

Ursule , in privinta lui Puyut ai avut dreptate , e un om de nimic insa in privinta lui I M M O R T A L , ai gresit , el s-a implicat in tribul ala si daca nu era el CIRCUL nu mai exista acum pe lumea 45 ! Mi-am dat si eu seama ca toti cei de pe lumea 1 ( sunt noobi ) habar nu au de atacuri la secunda , splituri si altele ... Fara rapciuga de Immo , circul se va duce pe lumea 46 =)))

el a venit la mine pe privat cu arogante , nu il cunosc , nu ma cunoaste .. iar de circ am zis de cand a inceput L45 ca nu prinde toamna :)


ALyyy ieri la ora 22:05
Da. Sunt slaba :(. Asta e. Acum poti vorbii cu mine , maine poate imi vei cere ajutorul si nu voi vedea.
kimosabe ieri la ora 22:02
pai esti slaba parerea mea:)
si nu avem ce sa stricam:) azi esti aici maine nu mai poti fi:))
ALyyy ieri la ora 21:59
Eu nu sunt jucătoare buna. Nu iti pot spune resursele farmate. Vad ca Bati app ca eu sunt slaba ;) sa nu stricam "prietenia" ca doar suntem colegi.
kimosabe ieri la ora 21:38
omg:)) cum ti-am spus daca le aveam eram detasat pe primu loc:)
cate resurse ai farmate? ca asa ne intrecem noi jucatorii buni:)


dupa m-a blocat:))


epic :))) eu zic sa ii mai luati odata satu sa mearga si in zona OMERTA , presimt ca vrea si unguru vrea un sat de 26 pct care in 5 zile ii ridicat la 4-5 k puncte
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ursule , in privinta lui Puyut ai avut dreptate , e un om de nimic insa in privinta lui I M M O R T A L , ai gresit , el s-a implicat in tribul ala si daca nu era el CIRCUL nu mai exista acum pe lumea 45 ! Mi-am dat si eu seama ca toti cei de pe lumea 1 ( sunt noobi ) habar nu au de atacuri la secunda , splituri si altele ... Fara rapciuga de Immo , circul se va duce pe lumea 46 =)))

circ chiar e un circ :))) o adunatura de tradatori e acolo :)) unu mai ceva ca altul
 

DeletedUser

el a venit la mine pe privat cu arogante , nu il cunosc , nu ma cunoaste .. iar de circ am zis de cand a inceput L45 ca nu prinde toamna :)





epic :))) eu zic sa ii mai luati odata satu sa mearga si in zona OMERTA , presimt ca vrea si unguru vrea un sat de 26 pct care in 5 zile ii ridicat la 4-5 k puncte


M-a lasat sa o trec la profil <3<3
 
Sus