Discutii Libere !

DeletedUser13059

Text personal
“I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.”

-Genghis Khan


Protejat de ALyyy


Chains of Honor

Puncte: 3.684
Loc: 43
Inamici învinşi: 5.934 (179.)
Trib: URSS

nici Virginel nu mai ii ce a fost :(




---------------------

vad ca circu are profil de profil :X:X:X


Nu dam nimic gratis, de la primul la ultimul membru suntem toti pentru unul si unul pentru toti - nu uita este nevoie implicare, munca asidua si multa inteligenta, daca toate acestea fac casa buna cu tine cauta-ne .

Zee* Părăsit 02nd July 2015 - 14:14 685
sindobado Părăsit 02nd July 2015 - 12:14 679
azzido Părăsit 02nd July 2015 - 12:14 86

toti pentru unu , unu pentru toti , mai putin pentru ferme .. :(


CIRC
Locul perfect pentru toti acei care doresc performanta, unitate si multa actiune.


Puyut astăzi la ora 12:17
Aveti termen pana sambata sa faceti trupe de aparare minim 1000 lanci 1000 spade...vreau sa va mearga cazarma intr-una...cine nu se conformeaza, prefer sa devina ferma noastra decat a dusmanilor!

Inca odata repet...circulara e doar pt cei care fac aparare!


performanta la nivel inalt :X pacat ca puyut a facut pana acuma 100 lanci + 100 spade :)) dar faceti restu sa ii dati lui cand urla dupa deff

Preferam sa nu afisam diplomatia, dusmanii si aliatii ne cunosc, nu negociem cu nimeni in genunchi, nu facem compromisuri inutile.

nu incape la profil din cazua ca ii prea lunga lista de la Alianta/PNA

Stim ce vrem si e clar pentru toti mai putin pentru dusmani care se hranesc cu iluzia ca ne pot tine piept.

02.N.W.O (522|577) K55 1,219 anna1 [CIRC] Click Click BooM [N.W.O] 2015-07-03 06:37:00
Bal (560|573) K55 1,020 claudyus ncm [CIRC] baws [N.W.O] 2015-06-29 20:36:18
N.W.O (518|585) K55 3,984 ALyyy [CIRC] napoca [N.W.O] 2015-06-28 22:25:10
# II (504|561) K55 1,172 winngss [CIRC-A] sirgeorgethe2nd [N.W.O] 2015-07-03 06:42:01


vreti multe :D


Nu ne grabim prin fuziuni complicate sa ajungem sus ci avem suficienta inteligenta si rabdare sa ne construim zone puternice interconectate intre ele si sustinute de jucatori de top impreuna cu cei mai vrednici aliati.

cum unu ii ferma pac concediat si invitat altu din academie . fuzionati voi dar in alt fel

CIRC - Number One pe L1.
CIRC - Number One pe L45.
Impreuna luptam pentru prestigiu si onoare!


5 CIRC 78,302 45 . nu stiu cum la voi apare number 1 . dar altii vad number 5

Pentru CLAIM se contacteaza

Puyut

Nu se accepta claimuri pe sate sau jucatori (inactivi sau concediati) care au apartinut CIRC!


claim ? nu mai ii bre L1 sa faci claimuri alea erau in epoca de chiatra . acu exista "Planificator de inobilari"




ofof tot mai rai deveniti :( de la Panarama Pictures cred ca se trage
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40969

A decedat si OMERTA,ZEN aproape a castigat razboiul deci asta o sa-i motiveze destul de mult pentru viitor
 

DeletedUser47065

Mercenary iul 05, 01:17
Buna seara, din lipsa de ocupatie si grija pentru colegii nostri am petrecut cateva ore in sir la discutii cu I M M O R T A L privind viitorul tribului - nu pare foarte promitator, cauza este neparticiparea la organizarea tribului a persoanei care trebuie sa isi conduca tribul spre victorie- intemeietorul ,precum si conducerea care se pare ca nu este agreata de catre ''membrii vechi'' si astfel nu isi poate face treaba cum trebuie. Cum s-a anuntat in ultima circulara ne-am retras din conducere, nu ne mai pierdem timpul aiurea deoarece lucrurile nu merg cum trebuie si nu poti repara ceva cand ai limite.

Eu unul am intrat pe aceasta lume in ideea de a face ceva, nu vreau sa pierd vremea degeaba, ori fac treaba buna ca si player, respectiv conducator trib ori mai bine nu mai joc triburile . Din cate am inteles Circ este infiintat de puyut pe lumea 1 - astfel ca are drepturile cuvenite asupra tribului.

Astfel am decis ca sa nu apara discutii contradictorii pe viitor si certuri intre membrii vechi care nu au fost deacord cu ''noua conducere'' am luat hotararea sa se creeze un trib nou impreuna cu I M M O R T A L.

Trib de viitor ? Cine a tinut tribul pana acum pe picioare, cine a incercat sa rezolve toate problemele aparute, cine a raspuns la sute de mesaje zilnic?
Va las pe voi sa rapsundeti si sa decideti daca ne urmati sau nu.
Noua modalitate de joc va fi calitate NU cantitate, trebuie doar sa ai bun simt si vointa de a juca triburile (old times) ca sa ne urmezi!



Circulara.
 

DeletedUser41982

Cei care au stricat au fost jucatorii de pe l1 , aia au venit 30 si sunt inactivi

Jucatorii activi au plecat dupa immortal =)))) S-a dus CIRCU =)))))
 

DeletedUser

pe zee*, care l-ai mentionat mai sus, raule, eu l-am facut ferma si, intr-adevar, am fost destul de surprins cand l-au mutat din tribu mare in academie. Din pacate andrei-warrior7 nu a fost la fel de norocos ca zee* caci nu a fost cu ei pe L1. In momentu cand l-am facut ferma pe andrei-warrior7, care tot era in tribur circ (mare), a fost direct dat afara. :)
 

DeletedUser47068

Citat Postat în original de Annya18 Vezi post
Interesante subiecte, hai nu va opriti va rog )
Ha ha ha , ti-ai facut si tu cont pe forum )
Hai ca mai ai putin si inveti triburile :pPPP

Poate te trimit la astia in circ sa joci ca si asa acum fac recrutari :))
 

DeletedUser41046

el a crezut ca daca are 100 milioane pe L1 ii mare player :)))

bine ati venit in lumea triburilor , ce ii pe L1 ii lumea noobilor unde sa umplut harta din k00 pana in k99 iar dupa 8 ani de triburilor petrecuti acolo , inca nu stiti ce ii ala t-train , dar veniti cu "claimuri"


Baghera2005 :

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Jefuieşte de 10 ori sate străine.



marele patriarh .. :D

vad ca in zecile de corturi (academii) inca apare imortalu ca diplomat :)) stergeti bre profilu ala ca ii o lista lunga de minciuni :D cine nu va stie chiar pune botu la ce ati scris acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47065

emsiro10.png


boss11.png




Asa se face un organizat I M M O R T A L -e :)

Te laudai pe forum cu 5 atacuri date in 500 sutimi de catre 2 playeri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41046

Apărător: EMSIRO
Ţel(direcţie): La La La (520|592) K55

Număr: 6449 4924 0 22 0 76 0 3 0



inca odata ce bine sa organizat circu :))) au strans ceva , cam putin pentru niste oameni cu atata vechime :( dar cine stie cand se razbuna brandul lumii 1 :(

gata cu externu nenea puyut ? :D daca nici acuma nu zici nimic , atunci dupa ce pierzi satu in maxim 1 saptamana clar nu te mai vedem pe L45 :(
 

DeletedUser

aia o fi apararea unei academii intregi, ca cei vechi...castigatorii L1 se ocupa cu altceva, cum ar fi:
- Baghera spune (totul pe forum) ca are toate tipurile de scripturi (si ilegale pt doritori)
- beatlemaniacul - posteaza ca de obicei femei dezbracate


de altii ce sa mai **., ca vad ca s-au predat la NWO.....
 

DeletedUser41046

domnu beatle face ce vrea , el ne inobileaza cand vrea pe toti , doar ii American domnle , acolo are cel mai bun net de pe glob , poate baga 100 atacuri in intervul milisecundelor 000-100 , atata ca nu vrea
 

DeletedUser

America asta.... pe multi i-a facut altfel decat ar trebui.....
nu cred ca pe triburile.us si-ar permite ce face pe .ro....
... si aici intra numai asa , de amorul artei si sa castige L1...:))))))
 

DeletedUser2154

Unii dintre voi au ajuns la un nivel, cand nu mai faceti diferenta dintre lumea reala si acest joc!
Daca pt voi e un obiectiv ca eu sa pierd satul sau ca CIRC sa dispara...inseamna ca ati acumulat multa frustrare si disperare in voi!
Din pacate pt voi am lucruri mult mai importante in viata asta decat sa imi pierd timpul sa raspund la toate comentariile voastre!
 

DeletedUser41046

acuma o dai cu lucruri importante in viata reala ? dupa ce la inceput erai plin de tine ca rupeti toti , entitate ce esti tu , dintr-o data tot tribu circ super playerii de pe L1 au treaba cu viata reala :D atunci la ce ati intrat aici ca sa va dati mari si tari ? pe conferintele skype , pe forum , pe forumu ascuns , in circulare , acolo nu dadeati de inteles treaba asta :)) altfel nu va certati intre voi atata si puneati atatea planuri sa faceti ceva maret , voi in afara de L1 unde ati dat de toti noobi nu ati facut nimic , baghera aka patriarhu pe unde a intrat a mancat bataie cu circu lui , deci pe L46 cu voi , ne vedem acolo cu siguranta
 

DeletedUser

ne-am dat seama de ce lucruri importante te ocupi daca 8 ani ai jucat aceiasi harta..:))) si mai ales cat de putin te afecteaza ce se ** pe aici daca raspunzi asa des....

frustrarea e la tine, ca tu esti singurul castigator al L1, iar aici, nu misti......

P.S.: mai bine ai spune ca pleci in concediu in Grecia si nu sti cand te intorci!!!!!
 
Sus