Discutii Libere !

DeletedUser2154

Nup...eu fata de voi...nu ma feresc sa spun lucrurilor pe nume
Datorita unor oameni...eu personal am decis sa nu mai continui...prea multe interese si prea multe caractere diferite intr-un singur trib!
A se vedea si circulara pe care a postat-o click!
Tribul va continua...nu stiu daca sub numele de CIRC, si nu stiu in ce directie si cu ce politica!

Intr-un final vreau sa va spun...ca antipatia voastra denota ca CIRC este un nume important...
@thebrute... cred ca ai mult mai multe postari decat mine pe acest topic...asa ca intepatura ta inteligenta nu isi are rostul!
 

DeletedUser

inteligentule, sa intelegem ca ce a postat click! a fost cu acordul tau?

incearca sa-ti revizuiesti atiudinea in primul rand fata de cei din trib, si apoi critica....
master a inteles cine l-a ,,sapat'', dar culmea e ca tu nu faci fata provocarii....
P.S. initial am zis sa mergi in Grecia, dar se pare ca tie iti place Tungusca.....


I M M O R T A L în data de 29.06. la ora 00:26
Eu am ales sa joc corect , fara magarii , fara spioni si ne-am luat-o.
E numai greseala mea , un esec .
 

DeletedUser41982

Nup...eu fata de voi...nu ma feresc sa spun lucrurilor pe nume
Datorita unor oameni...eu personal am decis sa nu mai continui...prea multe interese si prea multe caractere diferite intr-un singur trib!
A se vedea si circulara pe care a postat-o click!
Tribul va continua...nu stiu daca sub numele de CIRC, si nu stiu in ce directie si cu ce politica!

Intr-un final vreau sa va spun...ca antipatia voastra denota ca CIRC este un nume important...
@thebrute... cred ca ai mult mai multe postari decat mine pe acest topic...asa ca intepatura ta inteligenta nu isi are rostul!

Asta se intampla cand joci la doua capete , dragul meu .
CIRC va continua , din cele zise in circulara data de Mercenary rezulta ca tu ai fost capul rautatilor acolo , de ce te-ar lasa jucatorii daca tu nu ai fii de vina ? Ti-au plecat 20 jucatori nu 2-3 , si sa nu ne zici noua ca acei jucatori nu erau importanti pentru CIRC , vezi tu vreun jucator din lumea 1 in SLAP? eu nu vad ... Asa ca CIRC e circ SLAP e SLAP. Ca vor face ceva este strict problema lui IMMORTAL si nu-mi pasa . La inceput ti-am luat apararea desii nu te cunosteam insa pe parcurs am inceput sa te cunosc si m-am simtit vinovata eu ca m-am bagat sa-ti iau apararea de N ori ... Dragul meu aici nu este LUMEA 1 aici este LUMEA 45 ..Trebuie sa accepti ca ti-au plecat jucatorii si sa nu mai faci gura mare pe extern ... pentru ca nu TheBrute,Annya18 sau Ursu iti aduc jucatorii inapoi ci tu in cazul in care mai poti face ceva . Sunt sigura ca IMMORTAL a ales calea mai buna si ii doresc multa bafta si succes pe aceasta lume ! Cat despre tine iti doresc multa bafta si succes IN VIATA REALA !
 

DeletedUser

iar nu e butonul de like....

master o sa-i arate clasa acestui puy..... si il inteleg....
 

DeletedUser17308

exact cum am spus si o voi mai spune de 10 ori, daca ati castigat o lume pe alta puteti fi ferme sau sate bune de luat de jucatorii noi si incepatori cum credeti voi ca suntem restul:))
 

DeletedUser41046

Nup...eu fata de voi...nu ma feresc sa spun lucrurilor pe nume
Datorita unor oameni...eu personal am decis sa nu mai continui...prea multe interese si prea multe caractere diferite intr-un singur trib!
A se vedea si circulara pe care a postat-o click!
Tribul va continua...nu stiu daca sub numele de CIRC, si nu stiu in ce directie si cu ce politica!

Intr-un final vreau sa va spun...ca antipatia voastra denota ca CIRC este un nume important...
@thebrute... cred ca ai mult mai multe postari decat mine pe acest topic...asa ca intepatura ta inteligenta nu isi are rostul!



de ce incerci sa pleci ca si cum renunti de buna voie ? :)) voi plecati infranti , ca ferme ...referitor la circ nimeni nu are interesat sa il scoata , doar voi ati facut primii tam tam ca sunteti marii castigatori a lumii 1 si ca sunteti cei mai buni , iar noi doar am dorit sa va aratam realitatea in care toti gramada sunteti doar niste noobi castigatori a unei lumi plina de inactivi in care daca intram acuma pe 10 conturi va aratam ca pierdeti lumea 1 pe care sunteti de 8 ani


Raul lasa-i bre in pace stii foarte bine cum au castigat l1,cum au blocat conturi,ei cred ca poate si aici gasesc tradatori gen andrei grad,wicumi,se termina cu ei/.
Trebuie doar sa spunem adevarul la oameni cine sunt si iti garantez ca mai mult de 1-2 ani nu joaca pe l45

I M M O R T A L în data de 29.06. la ora 00:26
Eu am ales sa joc corect , fara magarii , fara spioni si ne-am luat-o.
E numai greseala mea , un esec .



cum se leaga una cu ala :))) iar el cica ii CORECT :X:X:X
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

inteligentule, sa intelegem ca ce a postat click! a fost cu acordul tau?

incearca sa-ti revizuiesti atiudinea in primul rand fata de cei din trib, si apoi critica....
master a inteles cine l-a ,,sapat'', dar culmea e ca tu nu faci fata provocarii....
P.S. initial am zis sa mergi in Grecia, dar se pare ca tie iti place Tungusca.....


I M M O R T A L în data de 29.06. la ora 00:26
Eu am ales sa joc corect , fara magarii , fara spioni si ne-am luat-o.
E numai greseala mea , un esec .

Immortal spui ca joaca corect?!
Dar stii defapt cine este...iti spun eu cine este...este acceasi persoana...care in urma cu 2 luni le spunea tuturor ca este un jucator vechi de pe lumea 1...se dadea zoleamagnifinul...este acceasi persoana care pe lumea 44 a iesit pe usa din dos...nimeni nu l-a mai dorit in trib...si acuma foloseste acest nume spunand ca este cel mai corect...
Dar sa nu uitam ca in spatele acestor conturi este acceasi persoana...care atunci cand vede ca i se infunda cu un nume, foloseste alt nume!
Dc nu vedeti nici o postare de a lui pe acest forum...va spun eu...pentru ca are ban pe ip,pentru ca facea conturi intr-una!
Si ca sa raspund la toti...eu nu consider ca ies pe usa din dos...incat despre lumea 1...oricine e binevenit si orice provocare e buna...
 

DeletedUser2154

exact cum am spus si o voi mai spune de 10 ori, daca ati castigat o lume pe alta puteti fi ferme sau sate bune de luat de jucatorii noi si incepatori cum credeti voi ca suntem restul:))

Eu nu am spus niciodata ca jucatorii de pe lumile noi sunt incepatori si ca jucatorii vechi sunt de neclintit de pe harta...asa ca nu incerca sa imi pui in carca afirmatii pe care eu nu le-am facut!
 

DeletedUser41982

Screenshot_2.jpg

De ce minti i-am aratat postul tau si a intrat pe lumea 1 , a facut poza ! Esti un mincinos
 

DeletedUser41982

scuzati-mi dublul post ... Screenshot_3.jpg



[11:30:33 PM] xxx: E adevarat ce zice Puyut?

[11:30:59 PM] xxx: https://forum.triburile.ro/showthread.php?47195-Discutii-Libere-!&p=1138948#post1138948

[11:32:47 PM] ✖ fri3nds ✖: pe contul zolea sunt , joc acum

[11:33:23 PM] ✖ fri3nds ✖: si am vazut postari de-ale tale tot ce s-a intamplat ma priveste pe mine si nu pe voi

[11:34:12 PM] xxx: Deci tu joci pe.. zolea?

[11:34:52 PM] ✖ fri3nds ✖: da

[11:35:03 PM] xxx: ok
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41046

Immortal spui ca joaca corect?!
Dar stii defapt cine este...iti spun eu cine este...este acceasi persoana...care in urma cu 2 luni le spunea tuturor ca este un jucator vechi de pe lumea 1...se dadea zoleamagnifinul...este acceasi persoana care pe lumea 44 a iesit pe usa din dos...nimeni nu l-a mai dorit in trib...si acuma foloseste acest nume spunand ca este cel mai corect...
Dar sa nu uitam ca in spatele acestor conturi este acceasi persoana...care atunci cand vede ca i se infunda cu un nume, foloseste alt nume!
Dc nu vedeti nici o postare de a lui pe acest forum...va spun eu...pentru ca are ban pe ip,pentru ca facea conturi intr-una!
Si ca sa raspund la toti...eu nu consider ca ies pe usa din dos...incat despre lumea 1...oricine e binevenit si orice provocare e buna...

Parte 1:
Jucători: Puyut
Parte 2:
Triburi: CIRC

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,736
Tabăra 2: 1,378
Diferență: 3,358


+ 6,260 barbare :)))

din 15700 sate :D

75% din cont ii interne + barbare


Vezi atașament 1859

De ce minti i-am aratat postul tau si a intrat pe lumea 1 , a facut poza ! Esti un mincinos


acu 2 zile ziceai ca puyut si immortal au o minte stralucitoare :)) acuma te iei de el ca ii mincinos ? :D ce sa faci .. asa ii el
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47068

Puyut nu te cunosc nu vreu sa te cunosc dar zici ca esti frate cu hannibal ala cu aroganta lui a ajuns sa enerveze pe toti iar cu visele legate de joc precum ca face si drege...doar cu ele a rămas...si cu fermele din trib :D:D
 

DeletedUser2154

Embriancee astăzi la ora 13:40
am dat sitter la I M M O R T A L, pe vreamea cand eram amandoi in trib o iesit si mi-a dat delete la rapoarte... un rapan

Una e sa fii coplayer si sa intrii pe contul lui zolea de o luna...si una este sa te dai zolea...si sa le spui la toti treaba asta...
Bej poate 50% din cont este din barbare si interne, dar de ce nu spui si alte 2 aspecte, lumea 1 are in acest moment 26.000 de sate de barbari pe harta....te intreb retoric...tu ce faceai te uitai la ele?!
Te mai intreb cand vei avea tu jumatate din cont din interne si barbare si jumate de la dusmani si sa fie de ordinea miiilor de sate?!

Ai uitat sa pui si acest clasament la inamici invinsi
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Nume Trib Înfrângere
1 Puyut CIRC 600,01 Mil.
2 WILD4SOUL CIRC 536,31 Mil.
3 doggermanu CIRC 291,97 Mil.
4 mariaaan2008 UNITED 291,19 Mil.
5 danutza2007 EX HD 287,97 Mil.
6 ZoleaMagnificul CIRC 278,58 Mil.
7 andrei grad CIRC 260,97 Mil.
8 lordul asasin CIRC 242,02 Mil.
9 azzido CIRC 232,17 Mil.
10 gagik CIRC 226,31 Mil.
 
Sus