Discutii Libere !

DeletedUser

Pana acum am dat doar avertismente daca a fost cazul, nu imi doresc ( si cred ca nici voi ) sa impart si vacante.

O seara buna.
 

DeletedUser

Salut, ce-i pe aici? Nu am mai dat pe forum de ceva vreme, cineva mai batranel pe aici este?:D
 

DeletedUser17308

una in tailanda as dori , am auzit ca sunt maseuze bune acolo:))
 

DeletedUser4863

Nici tu nu cred ca stii ce-ai vrut sa zici... Am citit de 3 ori postarea si tot nu inteleg nimic. Dar cine stie, poate o fi la mine problema...

Ma scuzi daca n-am fost laconic ca sa poti intelege si tu .
Data viitoare promit sa am o redactare mai pe intelesul savantilor.

Ps: Am rugaminte ca la urmatoarea mea postare sa pot primi si calificative , ca sa-mi dau seama daca fac progres .
 

DeletedUser18212

Mult mai bine asa, cu totul altceva. Uite, vezi? Asta e un progres :)
 

DeletedUser45262

vad ca zenu creste

si tin minte acu 2 saptamani ce zicea un mare conducator din zen :
Ce faceti recrutati toate fermele, jucatori singuratici sau dusmani ca sa cresteti , ca noi nu ne putem dezvolta recrutati tot k 45

Si din pacate vad acelasi lucru ca fac ei
:)):)) fain trib v-ati tras 50% din recrutari , 10 % ferme , 38% tradatori , 2% conducatori care conduc miseleste
 

DeletedUser4863

vad ca zenu creste

si tin minte acu 2 saptamani ce zicea un mare conducator din zen :
Ce faceti recrutati toate fermele, jucatori singuratici sau dusmani ca sa cresteti , ca noi nu ne putem dezvolta recrutati tot k 45

Si din pacate vad acelasi lucru ca fac ei
:)):)) fain trib v-ati tras 50% din recrutari , 10 % ferme , 38% tradatori , 2% conducatori care conduc miseleste

Prietene ce joc joci ?
Doar zici numele si iti primesti raspunsul 80% este strategie 20 la suta friends with benefits.
 

DeletedUser41046

Inamici învinşi: 14.863 (122.)


tu chiar esti un pericol iminent :(
 

DeletedUser47068

De parca parerea ta conteaza alt comentator sportiv bejbl te cheama zis si gogu m.....
 

DeletedUser45432

Cine spune ca parerea ta conteaza annya? vezi sa nu ajungi ferma :)))

Stai linistit costica ca nu ajunge, nu e singur pe lumea asta. :)

In jocul asta prietenia, colegialitatea si munca in echipa dainuie, poti sa fii tu zeul zeilor pe triburile si sa joci singur. Daca te-au penetrat 10 insi , te duci la margine. Posibil sa rezisti 1 saptamana dar in saptamana aia te chinui rau.
 
Sus