Discutii Libere !

DeletedUser46812

Mai are, mai are :rolleyes:

E harta plina de ..
Zmee-in-aer.jpg
 

DeletedUser3366

noua specie de fluturași zmei..disponibili acum doar pe l 44...ofertă promoțională..la 2 zmei atașăm și o funie :D
 

DeletedUser46009

amai trebuie sa faca gentle fuziune cu locul 1 si locul 2 si e gata:D sunt in discutii
 

DeletedUser40616

Lista de sfârșit
Vârsta lumii
82 pentru 240 zile
82 pentru 240 zile
dominanță
9% / 85%
9% / 85%
Numărătoarea inversă
0 pentru 90 zile



Asa ca 8-9 luni tot mai tine lumea!:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

mai ține un an și ceva..crezi că e ușor să înnobilezi așa de multe interne? :D
 

DeletedUser46009

vorbe, vorbe :)))hanibal2

vrei sa ne amintim cu cate triburi ati facut fuziune?:))
 

DeletedUser

Ar trebui sa bage triburile si pe fbk,langa farmville...nu mai stie nimeni sa tina un razboi frumos frate...
mare zmeu mai era si demo cu tribu lui..acum a fugit prin tari straine :)) imi ziceati mie "internistu" pe speciala...da sa moara aia micii de nu 75% din conturile voastre sunt numai interne
 

DeletedUser3249

Hai ma nu fi si tu acum rau cu el.
Omul a glumit.
Acum daca esti intemeietor nu mai ai voie sa desfiintezi un trib?
;)

-DemO- iul 14, 20:44
În primul rând vreau să vă mulțumesc celor care ați fost alături de mine și de colegi, din vina multora dar implicit a mea s-a ajuns la aceasta situație. Eu nu o să mai am timp de joc iar cum toți au fugit de răspundere tribul nu mai poate fi ținut de către nimeni.
Pentru că nu am știut să ne alegem aliații încă de la inceput si am preferat să ne intindem cu recrutările, aceasta nu a fost cea mai bună idee ci din contra, s-au intors toți impotriva noastră.
De aici nu știu ce veți face dar eu sunt nevoit să mă las de joc din motive personale,nicidecum din vina altora.
Tribul nu își mai are rostul,prin urmare îl voi dizolva.
Spor la joc și multă baftă in viața reala !
Nu uitați că e doar un joc!

Baiatul nu mai are timp de joc ce ai? :)
Poate in Ceata o sa aiba mai mult timp de solitere sau farmvile.Nu ai de unde sa stii.
Avea o gramada de variante dar omul a gasit varianta cea mai simpla (dizolvare) si fara batai de cap.
Nu a fost corect gestul dar ptr el si ceilalti a fost sanatos.
Chestia e ca pe unii dintre ei nu o sa ii mai vezi cu acelas cont pe alte servere.O sa il schimbe sa isi poata pierde urma.
Sa moara pisica moarta a lui vecinu' daca nu o fi asa cum spun.
Lasind gluma si ironiile la o parte ceea ce au facut ei demonstreaza ca nu au psihic ptr a duce un trib sau mai multe mai departe.
Nu e nimeni de vina ca doar atat pot face.
Bravo celor din Ceata ca au stiut sa isi faca harta asa cum au vrut.
Acelas lucru au patit si cei din CD.
Stiu cativa jucatori din zona lor si pot spune ca au sanse mari sa termine harta si lumea 44.
 

DeletedUser46904

Se pare ca lucrurile au intrat in normal...sunt curios de acum cum vor continua cei din CEATA,bafta lor! :)
 

DeletedUser38225

Mai cauta o fuziune :D

Eu sunt curios cum a ales -Demo- sa mearga in ceata , daca din "motive personale" se lasa de joc. Acuma si-a gasit "motive personale" sa continue jocul?
 

DeletedUser13947

ete scârţ, văd jucători "excepţionali"
prea "bun", prea ca pe .ro :))
 
Sus