Feriti-va de magarus...

DeletedUser

Am deschis acest subiect ,sa fie invatare de minte pentru altii...am jucat "triburile" sub numele vioheart de ani buni dar ce am patit azi nu am patit niciodata pana acum ...am fost membru N.V.OS pana azi cand cand am fost dat afara pe niste motive inventate de la "centru" [vezi tribul mama N.W.O],asa mi s-a spu ca a fost primite indicatii de "sus",ca sa fiu inobilat de un jucator de "marca " al tribului mama ,napoca ,pe care totusi l-am ajutat cand a a vut nevoie de atacuri ,deci sa revin ,sunt chiar dezamagit de scurta perioada petrecuta in mijlocul tribului ,si va spun ,cu mana pe inima ,ca nu am facut nimic care sa afecteze imaginea tribului,dumnezeu e martor ,si va atentionez sa nu va alaturati acestui trib,nu sunt oameni de onoare ,o sa patiti ce am patit si eu ,ce a patit si fostul coleg CHANNIBAL si poate ce o sa patesaca si altii ...
 

DeletedUser38518

Ce sa faci, asta-i viata. Tre' sa mance si gura lor ceva, sa creasca mari si frumosi. S-a dat drumul la sezonu de interne...
 

DeletedUser

sincer sunt dezamagit,daca le cresc tuleie la mustati se cred mari"razboinici",rusine lor ,inainte tribul era ca a doua familie acum...repet feriti-va de tribul N.W.O si cai care ii slujesc,asa zisele academii,respectiv N.W.O.S,oameni fara onoare ...
 

DeletedUser6843

Poate ca pana la urma tu ai de castigat deoarece nu o sa te mai joci ,iar napoca presupun ca doarme 5-6 ore/zi (nu...el are sitter ...scuze)
 

DeletedUser47065

VioHart ne poti spune tu ce armata ai pe cont? 350 Topoare cu 200 Cai.
 

DeletedUser

aici nu e vorba ce trupe am ,pentru ca voua v-a fost frica sa declarati un razboi la cineva,preferati sa cuceriti colegii si va mai laudati pe forumul intern ca "x" a avut pe lumea Y 2000 de sate altul 500 ,cum ati ajuns la astfel de cifre ? inobiland colegii? vad ca ati mai inobilat un fost coleg,pe nikolas,cati si cine mai urmeaza ?de aceea cereti voi ,astia"barosanii" sitter ca sa vedeti ce trupe avem ,noi pleava,ca sa puteti sa ne cuceriti si sa va laudati cu faptele voastre?
a spus cineva ca am cont din 2008 si nu am postat nimic pana acum,am mai postat dar nu asta e relevant ,ci faptul ca pana acum nu am mai intalnit asa ceva,de aceea asi vrea sa stie toti ce trib sunteti ,voi astia "elitistii" ,N.W.O ,TRIB FARA ONOARE ,si sa se fereasca toti de voi ,mai mare rasul,am intalnit triburi bune,am fost ca o familie,pentru ca petreceam mult timp impeuna, dar poate voi nu stiti valorile astea ,iar fara un simt al onoarei,un jucator ,chiar cu 2000 de sate e un nimic...nu sunt suparat ,am fost mai mult surprins ca a ajuns lumea asta a gamerilor ,cat de jos pot sa coboare unii asa zisi jucatori pentru a ajunge in varf...si cu astea am incheiat ,va doresc succes voua "barosanilor" din lumea jocurilor ,laudati-va cat vreti cu realizarile voastre dar in sinea voastra stiti cat de josnici sunteti ...ps.-poate asa sunteti si in viata reala
 
Sus