Last War

  • Autor subiect DeletedUser45675
  • Data de început

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu,pestisorule.E greu de crezut dar sa stii ca fetele rele au foarte multi prieteni.Mai multi decat smiorcaitele care fac checuri bune;)
 

DeletedUser26729

Sa stii ca nu sunt misogin...dar e greu de crezut. Ar trebui sa indulcesti un pic tonul. E un sfat prietenesc.
 

DeletedUser26729

Si faci si un chec?! Nu de alta, dar trebuie sa ma adapostesc de RS si poate vii seara la portita si imi deschizi.
Winter is coming, iar paznicii zidului s-au imputinat...
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai..tu ai inceput.Eu am pledat pentru tine din simpatie si pe tine te-au apucat recuperarile aseara...
 

DeletedUser26729

Ma bazez pe tine sa trimiti sprijin chiar acolo unde trebuie. Sau vin eu cu o cafea si in timp ce savuram checul ala o sa privim asfintitul pe deasupra zidurilor sfaramate ?!
 

DeletedUser26729

Cred ca ar fi interesant un gest de sportivitate din partea RS, sa accepte un armistitiu pana ne adunam mortii si ranitii. La cati refugiati a inrolat din aka, cred ca ar mai salva la capitolul etica.
Nu ma astept la asa ceva, dar cine mai stie...
 

DeletedUser38023

Cei inrolati din AKA nu sunt deloc refugiati, sunt cei care au spus NU unei conduceri care le-a cerut sa incheie relatiile de prietenie cu R.S-ul, tribul aliat..
Nu poti sa iti bagi picioarele intr-o prietenie atunci cand ti-o cere un nene conducator pe care nici nu il cunosti doar pentru ca nenea iti spune ca asa castigi lumea alaturi de el si se umple de gloria ta.. Nene, impusca-te cu tot cu tribul tau, eu raman cu aliatii cu care am colaborat! Pai nu-i asa? :rolleyes:


Dar un armistitiu.... Il acordam, cum sa nu? 10 minute in bonus de noapte sunt suficiente? :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Cred ca ar fi interesant un gest de sportivitate din partea RS, sa accepte un armistitiu pana ne adunam mortii si ranitii. La cati refugiati a inrolat din aka, cred ca ar mai salva la capitolul etica.
Nu ma astept la asa ceva, dar cine mai stie...

Da,avem niste amintiri foarte placute de pe vremea aliantei cu aka,cand stimatii tai colegi sprijineau si stateau siter pe conturile inamicilor atacati de noi.Erati mari sportivi atunci.Si cand ati recrutat toata harta erati la fel mari sportivi,antrenati de marele antrenor stefanutz aka sunt noob?Sau cand ati innobilat cu tupeu barbari in mijlocul nostru si i-ati blindat.

Cand erati in varful pomului cu 60% din harta nu v-a pasat de ”etica”.
 

DeletedUser26729

Nici macar nu stiu catre cine sa trimit reprosurile tale, ca n-am adresele de mail ale celor carora te adresezi. Incearca la post restant. Sa fim modesti si sa privim lucrurile rezonabil. I-ati invins pe cei pe care vroiati sa-i invingeti. Restul s-au distrat.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Tu te-ai adresat tribului RS invocand etica .

Art. 1114, alin 2 prevede ca “mostenitorii legali si legatarii universali sau cu titlu universal raspund pentru datoriile si sarcinile mostenirii numai cu bunurile din patrimoniul succesoral, proportional cu cota fiecaruia

Cat timp joci sub numele de Aka/Ts,e deplasat sa ne vorbesti de etica si sportivitate.Faptul ca va schimbati conducerea ca pe sosete e irelevant pentru noi.Sunteti tribul care si-a tradat si atacat toti aliatii .

Ca va distrati..ca sunteti prieteni..ni se falfaie.Povestile astea sunt prezente in toate triburile care pierd.Voi sunteti frumosi,aveti mii si mii de prieteni,aveti viata sociala..povesti de doi bani.Singurul aspect care ne intereseaza e sa dispareti de pe harta.
 

DeletedUser36684

Si Aka-urile au disparut de pe meleagurile chatului.Se pare ca s-au lasat cu totii.Chiar nu imi mai da nimeni satisfactii pe lumea asta?Hai mai.Un organizat ..ceva ceva..ca ma plictisesc
 

DeletedUser38023

Q4ZQkF9.png



Un jucator din Aka.. A zis-o mai bine decat putea R.S-ul sa o faca..

P.S. Asteptam nerabdatori sezonul al IV-lea.. :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce nu inteleg eu e de ce Aka/T2 inca accepta statutul de vasal al mizeriei de trib care a ajuns AKA.Nu va puteti da seama ce mizerie nubistica e acolo de la nivel de conducere.Trimit rapoarte in trib cotcodacind ca niste gaini care au facut oua,parca ar fi la inceput de joc si ei pierd conturi intregi in granita,gen grigore61.

Nu vad cum li se muta granita si se bucura ca niste noobi ca au dat o ferma jos.Nu te mai poti enerva pe ei ,inspira doar mila cu atacurile lor dezlanate si penibil de inutile.
 

DeletedUser44277

Ce nu inteleg eu e de ce Aka/T2 inca accepta statutul de vasal al mizeriei de trib care a ajuns AKA..


daca voi va considerati academiile niste triburi vasale si innobilati jucatorii de acolo fara nici un avertisment Aka considera aka/t2 un aliat.

MM13 iul 29, 16:09
vorbeste cu conducerea tribului tau...sunt inobilat intern si vreau sa va dau informatii despre bagabontii din rs...fara nici o obligatie.

- iul 29, 16:19
cu ce pot sa te ajut.

MM13 iul 29, 16:21
satele de pe linga tine ...ia/le. le golesc dar grabeste/te.

- iul 29, 16:24
cine te innobileaza?

MM13 iul 29, 16:25
tribul mare RS,,,fara motiv, fara averstisment.
 
Sus