Discutii libere L43 !

DeletedUser18212

....cand nu esti,cui ii pasa ca ai lasat contul? inseamna ca te-a depasit situatia daca l-ai dat:)) ...

Da ma gogule, bravo tata...esti gigel. Extraordinar cum ai gandit tu cu neuronu ala singuratic. Vezi ca l-ai fortat prea tare azi, lasa-l usor si ia o pauza sa nu ramai fara el.
 

DeletedUser38912

"O fată de 18 ani din judeţul Vaslui a fost violată de şapte tineri într-o maşină pe un câmp. Iniţial fata s-a întâlnit cu doi dintre aceştia în Vaslui, iar băieţii i-au promis că o duc acasă într-o localitate învecinată.

Însă, tinerii au mers pe un câmp şi au chemat alţi cinci prieteni cu care şi-au bătut joc de fată.

Scandalizaţi de faptă, dar şi de modul cum judecătorii au îngăduit lăsarea în libertate a celor care au siluit-o pe elevă, autorii unei petiţii online cer să se facă dreptate.
"





http://www.petitieonline.com/cerem_arestarea_celor_7_baieti_violatori_din_vaslui


!!!!!!
 

Zone

member
Scor reacție
15
"O fată de 18 ani din judeţul Vaslui a fost violată de şapte tineri într-o maşină pe un câmp. Iniţial fata s-a întâlnit cu doi dintre aceştia în Vaslui, iar băieţii i-au promis că o duc acasă într-o localitate învecinată.

Însă, tinerii au mers pe un câmp şi au chemat alţi cinci prieteni cu care şi-au bătut joc de fată.

Scandalizaţi de faptă, dar şi de modul cum judecătorii au îngăduit lăsarea în libertate a celor care au siluit-o pe elevă, autorii unei petiţii online cer să se facă dreptate.
"





http://www.petitieonline.com/cerem_arestarea_celor_7_baieti_violatori_din_vaslui


!!!!!!

Nu se rezolva nimic cu petitia asta. Sa fie chiar asa mare tara asta incat sa nu fie gasite jigodiile astea si puse la punct, daca justitia noastra e sub nivelul marii?
 

DeletedUser46530

Nu se rezolva nimic cu petitia asta. Sa fie chiar asa mare tara asta incat sa nu fie gasite jigodiile astea si puse la punct, daca justitia noastra e sub nivelul marii?

idem

nu prea se poate rezolva mare lucru din cate stiu, sunt altii care au facut lucruri mai naspa si n-au patit mai nimic..
 

DeletedUser27882

Gandirea asta denota ignoranta din partea voastra. Veti vedea ca se va rezolva si nu datorita acelei petitii neaparat, cat pentru mediatizarea fantastica de care are parte acest caz.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Gandirea asta denota ignoranta din partea voastra. Veti vedea ca se va rezolva si nu datorita acelei petitii neaparat, cat pentru mediatizarea fantastica de care are parte acest caz.

Si ti se pare normal ca se va rezolva doar din cauza mediatizarii? E grav atunci, daca doar asa se face ceva corect in tara asta.
 

DeletedUser38518

Pe 45 am vazut ca tribul URSS vor sa iasa din multime si joaca fara academie, (din ce am vazut acum 3 zile ) , insa parerea mea e ca o sa le fie greu sa reziste .Pt ca degeaba vrei tu sa joci old school daca restul harti au 10 academii si nu stiu cati aliati , ...nu ai prea multe sanse. Deci e un cerc vicios ....din care nu poti sa iesi,de asta trebuie o regula.
Oricum din partea mea le doresc succes.

Mai tii minte cand ziceai asta?

qUaEdJF.png


Mai ai ceva de adaugat?
 

DeletedUser38912

ne fac de ras urss nostru de pe 21 astia cu urss lor :) ...doamne ce a ajuns jocul asta ...

urss nu incheie relatii diplomatice....foarte amenintator rasunator si razboinic cand ai 10 academii cu cine draq sa mai faci si aliante.
 

DeletedUser38518

Urss nu se incurca cu recrutarea conturilor, ei recruteaza direct triburi :rolleyes:
 

DeletedUser38023

Toti cei care au innobilat contul Maat & co, la un momentdat le-au fost prieteni sau colegi.. Asta spune multe.. :rolleyes:

Oricum, ma asteptam sa fie mai greu, dar nu a fost..
 

DeletedUser43680

Bine ca ati jumilit-o .La fel de umilita a iesit de pe 43 si ”prietena” ei shaide, cu drepturile luate,concediata si innobilata intern :D:D:D:D.Imi place sa vad sugativele de interne cu 0 puncte...
 

DeletedUser46919

Usi mah de aici, ca si tu ai crescut la fel contul....

http://ro.twstats.com/ro43/index.php?page=player&mode=conquers&id=2276991&type=gain&pn=-1

P.S. ABYSS a ars-o de cateva sate pe MAAt chiar atunci cand era pe val, in tribul nr.1 si se pregatea sa se mute langa noi ``sa ne dea o lectie``...JohnSteker de ce nu s-a aruncat si el la sate ...el braveaza doar pe forum, nu ?:) Nu vad nici macar un sat luat de la un inamic mai de seama al triburilor prin care ai pribegit...

Da ``ce ne mai dai peste nas`` la toti cu internele tale, cu conturile cedate pe care le infuleci pe nerasuflate si replicile pe forum...Ha-ha !:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38912

Bine ca ati jumilit-o .La fel de umilita a iesit de pe 43 si ”prietena” ei shaide, cu drepturile luate,concediata si innobilata intern :D:D:D:D.Imi place sa vad sugativele de interne cu 0 puncte...

Sunt impresionat de performanta voastra.....pana la ..lacrimi..
 

DeletedUser47085

Usi mah de aici, ca si tu ai crescut la fel contul....

http://ro.twstats.com/ro43/index.php?page=player&mode=conquers&id=2276991&type=gain&pn=-1

P.S. ABYSS a ars-o de cateva sate pe MAAt chiar atunci cand era pe val, in tribul nr.1 si se pregatea sa se mute langa noi ``sa ne dea o lectie``...JohnSteker de ce nu s-a aruncat si el la sate ...el braveaza doar pe forum, nu ?:) Nu vad nici macar un sat luat de la un inamic mai de seama al triburilor prin care ai pribegit...

Da ``ce ne mai dai peste nas`` la toti cu internele tale, cu conturile cedate pe care le infuleci pe nerasuflate si replicile pe forum...Ha-ha !:)

Mai plangi mult?
 

DeletedUser38912

esti intr-o mare eroare...eu nu am nici o negatura cu tribul ABYSS. :) ,

Dar ca sa iti raspund..... Nu, gata , m-am oprit din plans.
 
Sus