Discutii Libere !

DeletedUser41812

Copii, nu mai bagati in seama nubii din flags. Nu se ridica la nivelul vostru ca sa merite bagati in seama :D
 
Scor reacție
98
te pot contrazice,dupa cum ai vazut situatia W.O.W nu o s sfarseasca datorita voua...aveti multi plaieri de duzina..la nivelul asta de joc nici macar nobili la secunda nu stiu sa dea???

sunt alte triburi mult mai bune decat al vostru si academiile voastre...atacati de la noi sate de barbari care sunt abia luate :))) din partea mea le puteti lua,le cresteti ca dupa o sa le luam noi....

app dupa cum iti aratai si in mesaj :
Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
168.429 / 181.364 ...
asa o sa patiti de fiecare data cand atacati pe cine nu trebuie si mai ales cand nu sti sa atacati ;)

bafta..


ptr DarkAngeL.SpeeD?

Stiu, le crestem pentru voi.

Sti macar ce ii ala organizat ?
w_o_w.png


APP: Au fost cateva fulluri pe tine si te crezi jucator bun ? :))

rap4.png

rap1.png
 
Ultima editare:

DeletedUser47146

BA mio zis muraturaacra sa iti zic asa :

Duşmani
Flags1 Sfârşite
Flags Sfârşite
Flags2 Sfârşite
-DK- Sfârşite
-DK-A Sfârşite

deci asa sa incepem :
-o postat domnul mare politician al lumi l44 , dl. Carmen Stamatescu, diplomatia tribului FLGS , ci ca ei cu -DK- razboi.....etc , balabla.... blabla... , insa ei au si raboi declarat cu noi alaturi de -DK- , :p:))) ,- asta o dam la nivel de conducere .
Domni mari jucatori ai tribului Flags , au cu rosu pe harta un trib alaturi de care ne-au declarat razboi noua :p:))))) , ci ca in 3 e mai fain :p:))))
Baieti va dam imd 2-0 ,pt cei care nu isi aduc aminte , am inceput razboiul cu ei pe locu 12 :p:) , neau bagat la mijloc cu combinatia lor cu ceata , tot ei au declarat si primu razboi , Getalman- loc 2 , WOW-reluam 4 :)- BUM 1-0
ACUM: FLAGS-a decis harta sa le ia numele de geltalmeni nu se potrivea :p:)))-scimbari la puza ... :)))
-pt o idee , aveam rosu la mijlocu continentului si ne bagam pintre ei daca cineva mai vede harta :p:)
ia priviti statisci in ultimele zile :) si grafice triburi crestere :)
- paron am uitat , o venit si Hanibal cu vreo 10 sate aici catre noi , nume la sate citez "METT YOUR MAKERS " :))) - asa cu pietu inainte who whe are ? o mai ramas cu 2 o zis ca nu iaa buna pleca de aici- si sa lasat pe ala din margine , il foloseste pt farm ca prin centru nu mai e ce farm :p:)))
-se apropie 2-0 ne apoiem :) , promit ca va recunosc golurile voastre , tribu care da primiu 3 castiga :) , Hora uniri cu toata harta , vinim venim si noi la joc ? cine joaca ? W.O.W vs Flags , cat e scoru ? 1-0 W.O.W fac presing :) , la 3 gouluri se castiga meciu , dorim aplauze de la spectatori !!
 
Scor reacție
98
Hora unirii ? Am fuzionat cu United pentru ca nu avea rost ca noi sa ne batem pentru acelasi continent iar Undecided sa ia avans. Si fuziunea cu D.A era vorbita de la inceputul lumii.

Nici nu cred ca mai are rost sa iti raspund, ramai acolo cu golurile tale si spala-te pe cap cu ele.
 

DeletedUser45945

Duşmani
Flags1 Sfârşite
Flags Sfârşite
Flags2 Sfârşite
-DK- Sfârşite
-DK-A Sfârşite

deci asa sa incepem :
-o postat domnul mare politician al lumi l44 , dl. Carmen Stamatescu, diplomatia tribului FLGS , ci ca ei cu -DK- razboi.....etc , balabla.... blabla... , insa ei au si raboi declarat cu noi alaturi de -DK- , :p:))) ,- asta o dam la nivel de conducere .
Domni mari jucatori ai tribului Flags , au cu rosu pe harta un trib alaturi de care ne-au declarat razboi noua :p:))))) , ci ca in 3 e mai fain :p:))))
Baieti va dam imd 2-0 ,pt cei care nu isi aduc aminte , am inceput razboiul cu ei pe locu 12 :p:) , neau bagat la mijloc cu combinatia lor cu ceata , tot ei au declarat si primu razboi , Getalman- loc 2 , WOW-reluam 4 :)- BUM 1-0
ACUM: FLAGS-a decis harta sa le ia numele de geltalmeni nu se potrivea :p:)))-scimbari la puza ... :)))
-pt o idee , aveam rosu la mijlocu continentului si ne bagam pintre ei daca cineva mai vede harta :p:)
ia priviti statisci in ultimele zile :) si grafice triburi crestere :)
- paron am uitat , o venit si Hanibal cu vreo 10 sate aici catre noi , nume la sate citez "METT YOUR MAKERS " :))) - asa cu pietu inainte who whe are ? o mai ramas cu 2 o zis ca nu iaa buna pleca de aici- si sa lasat pe ala din margine , il foloseste pt farm ca prin centru nu mai e ce farm :p:)))
-se apropie 2-0 ne apoiem :) , promit ca va recunosc golurile voastre , tribu care da primiu 3 castiga :) , Hora uniri cu toata harta , vinim venim si noi la joc ? cine joaca ? W.O.W vs Flags , cat e scoru ? 1-0 W.O.W fac presing :) , la 3 gouluri se castiga meciu , dorim aplauze de la spectatori !!




Salut,tribul -DK- isi permite razboi si cu W.O.W si cu flags asta asa ca fapt divers dar mai exact sa explic situatia pentru care sa ajuns aici...



Am avut alianta cu Flags ceruta binenteles de ei,odata facuta alianta am intrat si in razboaiele lor cum este si normal.Nu a durat mai mult de 2 saptamani si alianta a cazut deoarece Hanibal. care habar nu am ce drepturi are sau cine este in flags i sa pus pata ca nu mai vrea diplomatie cu noi si a rupt alianta.Am reactionat si la cateva zile le-am declarat razboi asa la placere dar in acelasi timp ramanand si in razboaiele lor.In concluzie...suntem dusmani si cu flags si cu W.O.W si ne place.Acum vedem care raman pana la sfarsit!Noi suntem un tribulet micut deci sunt sanse mari sa fim scosi primi dar asta ramane de vazut.
 

DeletedUser

Duşmani
Flags1 Sfârşite
Flags Sfârşite
Flags2 Sfârşite
-DK- Sfârşite
-DK-A Sfârşite

deci asa sa incepem :
-o postat domnul mare politician al lumi l44 , dl. Carmen Stamatescu, diplomatia tribului FLGS , ci ca ei cu -DK- razboi.....etc , balabla.... blabla... , insa ei au si raboi declarat cu noi alaturi de -DK- , :p:))) ,- asta o dam la nivel de conducere .
Domni mari jucatori ai tribului Flags , au cu rosu pe harta un trib alaturi de care ne-au declarat razboi noua :p:))))) , ci ca in 3 e mai fain :p:))))
Baieti va dam imd 2-0 ,pt cei care nu isi aduc aminte , am inceput razboiul cu ei pe locu 12 :p:) , neau bagat la mijloc cu combinatia lor cu ceata , tot ei au declarat si primu razboi , Getalman- loc 2 , WOW-reluam 4 :)- BUM 1-0
ACUM: FLAGS-a decis harta sa le ia numele de geltalmeni nu se potrivea :p:)))-scimbari la puza ... :)))
-pt o idee , aveam rosu la mijlocu continentului si ne bagam pintre ei daca cineva mai vede harta :p:)
ia priviti statisci in ultimele zile :) si grafice triburi crestere :)
- paron am uitat , o venit si Hanibal cu vreo 10 sate aici catre noi , nume la sate citez "METT YOUR MAKERS " :))) - asa cu pietu inainte who whe are ? o mai ramas cu 2 o zis ca nu iaa buna pleca de aici- si sa lasat pe ala din margine , il foloseste pt farm ca prin centru nu mai e ce farm :p:)))
-se apropie 2-0 ne apoiem :) , promit ca va recunosc golurile voastre , tribu care da primiu 3 castiga :) , Hora uniri cu toata harta , vinim venim si noi la joc ? cine joaca ? W.O.W vs Flags , cat e scoru ? 1-0 W.O.W fac presing :) , la 3 gouluri se castiga meciu , dorim aplauze de la spectatori !!

Si traducerea? Cand am bagat textul tau in Google translate, ala m-o injurat, ca cica nu stie sa traduca din limbi extraterestre.
 

DeletedUser47146

stiti ce imi place la voi???va tot laudati ca faceti si dregeti,dar voi habar nu aveti ce vorbiti...in special stamatescu si cum baga el playerii la interne :)) o sa vedem cine rezista mai mult,noi sau voi...bafta din partea mea ;)
 

DeletedUser47162

stiti ce imi place la voi???va tot laudati ca faceti si dregeti,dar voi habar nu aveti ce vorbiti...in special stamatescu si cum baga el playerii la interne :)) o sa vedem cine rezista mai mult,noi sau voi...bafta din partea mea ;)

Cei 7 muschetari din ceata:))
 

DeletedUser47146

eu ma mandresc cu echipa de o am spre deosebire de voi,va face stamatescu cum vrea ... lui,el vrea sa iti atinga telurile lui,dar cu noi nu prea are sanse :)))

app,la barbare nu aveti voie,el dc a luat daca nu aveti voie???
 
Scor reacție
98
eu ma mandresc cu echipa de o am spre deosebire de voi,va face stamatescu cum vrea ... lui,el vrea sa iti atinga telurile lui,dar cu noi nu prea are sanse :)))

app,la barbare nu aveti voie,el dc a luat daca nu aveti voie???

Bă tu vorbeşti fără să şti, referitor la barbare a fost că în perioada aia era liber la ele şi plus de asta nu înteleg ce te freacă pe tine că iau eu sau nu barbare. Stai potol măreţule !
 

DeletedUser47146

Bă tu vorbeşti fără să şti, referitor la barbare a fost că în perioada aia era liber la ele şi plus de asta nu înteleg ce te freacă pe tine că iau eu sau nu barbare. Stai potol măreţule !

eu vorbesc de ceea ce faci tu,cum iy manevrezi pe ceilati...pacat de ei sunt playerii buni acolo...

dc a fost liber la ele,ca asa a zis conducatorul,ptr ca vroia sa ia el =))
 

DeletedUser20519

sofroemy ai prins glas? am avut mereu toata harta rosie si inca suntem pe harta...dar voi ce ati demonstrat pana acum cu marginea voastra? Vrei sa-ti aduc aminte cate organizate ati avut pe balaiul, robert, jiet si prastie rau, ca eram sitter la toti odata si nu erati in stare sa luati macar un sat
 

DeletedUser47146

sofroemy ai prins glas? am avut mereu toata harta rosie si inca suntem pe harta...dar voi ce ati demonstrat pana acum cu marginea voastra? Vrei sa-ti aduc aminte cate organizate ati avut pe balaiul, robert, jiet si prastie rau, ca eram sitter la toti odata si nu erati in stare sa luati macar un sat

la asta nu ma bag...in perioada aia nu am fost si am avut sitter...si noi de cand o avem rosie harta???cred ca sunt 2 luni...si ute ca am crescut si noi usor si facem fata destul de **.....si app,toti se plang de conducerea voastra fin flags...ca nu au vazut conducere mai slaba pe nici o lume ;)
 
Sus