Discutii libere L43 !

DeletedUser47085

esti intr-o mare eroare...eu nu am nici o negatura cu tribul ABYSS. :) ,

Dar ca sa iti raspund..... Nu, gata , m-am oprit din plans.

Nu ma refeream la tine ci la plansu ala de mai sus care plange dupa abyss, sau suneti una si aceeasi persoana?
 

DeletedUser38023

Unde e zealot(herta) cu gura mare?..

Am auzit ca e intr-un dosar pe biroul unui nene rau cu mustata care papa copii.. Stii? Genul ala de nene de care n-a scapat nici Udrea.. :D

E unu cu ceva mai mult conturi pe aici :)))

Chiar mai memo, imi pare bine ca te revad pe aici si ca am ocazia sa te intreb pana unde poti sa decazi..
In afara de imbarligaturi si recrutari fara sa te gandesti la consecinte mai stii sa faci ceva? Defapt doar in afara de recrutari, ca imbarligaturile nu iti mai ies.. Ti-ai pierdut si ultima urma de credibilitate in fata tuturor si decat sa te asculte pe tine......
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ati ajuns prea departe cu jignirile/provocarile...presupun ca ati observat deja ca 2 dintre utilizatori au plecat in vacanta.
Sper sa nu imi dati ocazia sa mai trimit cativa.
Mersi.
 

PIETRARU

member
Scor reacție
0
Ce rau au ajuns unii.. mai au tupeu sa apara pe aici dupa ce posteaza nr de telefon ale inamicilor pe diverse site uri... pt a face cica "caterinca" . Sunteti chiar penibili , pe harta nu ati fost in stare de nimic , ati fost inobilati mai usor decat barbarele...
 
Ultima editare:

DeletedUser

Am auzit ca e intr-un dosar pe biroul unui nene rau cu mustata care papa copii.. Stii? Genul ala de nene de care n-a scapat nici Udrea.. :D



Chiar mai memo, imi pare bine ca te revad pe aici si ca am ocazia sa te intreb pana unde poti sa decazi..
In afara de imbarligaturi si recrutari fara sa te gandesti la consecinte mai stii sa faci ceva? Defapt doar in afara de recrutari, ca imbarligaturile nu iti mai ies.. Ti-ai pierdut si ultima urma de credibilitate in fata tuturor si decat sa te asculte pe tine..


Cred c-ai gresit persoana, uita-te in curtea ta, jignirile si mentalitatea de care dai dovada in ultimul timp, te fac de rusine, acum ceva ani, erai un baiat cu capul pe umeri, cu care se putea discuta, acum..numai imbarligaturi si amenintari :)
Nu stiu care dintre noi, da mesaje la jucatori pe harta sau in privat pe skype :))
N-am nimic cu tine, nu vreau sa intru in polemici cu tine, tu ai treaba ta, eu am treaba mea ;)
Seara frumoasa
 

DeletedUser38023

Cred c-ai gresit persoana, uita-te in curtea ta, jignirile si mentalitatea de care dai dovada in ultimul timp, te fac de rusine, acum ceva ani, erai un baiat cu capul pe umeri, cu care se putea discuta, acum..numai imbarligaturi si amenintari :)
Nu stiu care dintre noi, da mesaje la jucatori pe harta sau in privat pe skype :))

Acum ceva ani nu ne stiam, "prietene"..
Prima ciocneala pe care am avut-o a fost pe l41, cand, din postura de aliat ne-ai recrutat toti dusmanii cu o nonsalanta de ne-ai lasat interzisi pe toti.. Greseala pe care ai facut-o si aici, dar pe care nu ti-a mai trecut-o nimeni cu vederea si nu te-ai mai bucurat de aceeasi intelegere ca pe lumea 41..

Suferi de o mitomanie fara limite.. Pana si pe mine m-ai mintit ca esti prieten cu mine de pe alt nick.. Asta-i placerea ta: sa te lauzi ca il stii pe X si pe Y.. Cui ii pasa ma cu cine esti tu prieten?

Eu nu fac nicio imbarligatura.. Nu mai am niciun interes aici! Si cei care imi sunt prieteni stiu asta, nu tu..
Nu ma intereseaza lumea voastra de 4 continente pentru care stati online 24/24..
Daca maine primesc toate secretele ti le dau tie ma sa te speli pe cap cu ele..
Jucand ca sa nu castig, ci doar ca sa piarda altii am castigat tot ce se putea castiga in materie de lumi si de razboaie cu o singura exceptie pe lumea 5..

Aici nu mai am niciun dusman si niciun rost.. Si tu, amice, mai ai de tras ca sa imi devii inamic si sa joc pentru tine..
 

DeletedUser

Poi tocmai, ca eu te cunosteam alta persoana, dar defapt ai devenit alta..deh, cu timpul se schimba oamenii, crede-ma ca nici mie nu-mi pasa cu cine esti tu prieten, nu eu te sunam pe skype, nu eu te bagam in conferintele mele, in care vroiam sa jignesc oameni..
Eu prietenii stiu sa mi-i aleg si sunt langa mine, cei care stiu sa se comporte, nu sa vorbeasca cu mine ceva, si-a doua zi sa ma injure pe la spate.
Eh nu faci imbraligaturi, cu vladcs ce faci?? domne ca vino la noi, domne ca te ajutam...dar treaca si astea...asa esti tu nerecunoscator ;)
Nu trag ca sa-ti devin tie inamic, eu joc de distractie jocul asta, nu sa-mi pierd noptile pentru farm si planificari de atacuri.
In fine, nu conteaza, ti-am zis, fiecare isi vede de treaba lui, nu suntem prieteni
Seara frumoasa
 

DeletedUser38023

Nu, tu joci ca sa castigi, ai face orice pentru asta si.. tot nu iti iese ..




Ca tot l-ai adus in discutie pe Vladcs.. El nu o sa te tradeze niciodata tribul, la fel cum nu a facut-o nici cu IMMO..
Loialitatea lui nu e meritul tau, sunt doar niste principii pe care le are de acasa..
E normal sa vorbesc cu un fost coleg si, daca vreodata te enervezi prea tare si dai disband, Vladc1, daca mai are chef sa continuie, are alternativa in alt grup..

Cine sa vrea sa dezbine pe voi? Fii serios!

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MK, =MK=
Parte 2:
Triburi: ROM, ROM 2, ROM 1, ROM 4, ROM ., ROM 5

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 230
Tabăra 2: 14
Diferență: 216

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,859,268
Tabăra 2: 123,612
Diferență: 1,735,656

chart


Sub conducerea ta, jucatorii tai sunt mai buni de innobilat decat de recrutat.. Dezbini un trib daca e puternic, nu cand iti aduce sute de sate..

O seara frumoasa si tie! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Important este c-ai prins :)))
Sa fi fost si pe bani, era mai bine, normal ca e doar un joc...de multe ori unii jucatori uita asta...
Seara faina!!
 

DeletedUser38023

Lucky lady dracu.. Pe mine godinul ala m-a disperat pe vremea cand zice memo ca eram alt om.. Multi bani, multi nervi.. Ce ma consola cand pierdeam bani la pacanele:

Copiii de langa mine care stateau si se uitau ca la spectacol.. Cand pierdeam sau rata vreun scatter la limita aia injurau si se bestializau mai rau ca mine..
Ptiu fa, firia dracu!
Da fa!

Aia erau oamenii cu adevarat suparati, nu cei care pierd banii..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ultima oara am luat in 2010 5 bile d'alea pe miza 180 la 20 de bani...cu tot ce a mai dat ala a fost undeva la vreo 60 de mil, toata sala se adunase la mine la aparat, erau vreo 10 cred...din aia 60 am mai plecat cu vreo 45...noi sa fim sanatosi :D
De atunci am mai fost o singura data la pacanele, bine...am donat vreo 40 de mil si m-am lecuit :)))

Sti de ce sufereau aia de pe langa tine nu ? Ca daca intra ceva...poate le dadeai si lor, ca daca aveau bani jucau, nu stateau sa te pandeasca pe tine :D
 

DeletedUser

Pacanele Raka? N-am mai pus mana pe ele ( decat putin in mediul online ) de vreo.... 18 ani :p Mergeam cu un grup de prieteni, intr-un barulet la un moment dat nu ne mai primeau nici ca sa mancam o pizza ptr ca plecam mereu cu bani de la ei :D
 
Sus