Discutii libere L43 !

DeletedUser38912

nu se intampla nimic deosebit...de povestit...

de notat ca unii din mari viteji ai campului de lupta ajung sa iasa din trib ca sa nu dea statisticile peste cap

manevre de oameni ieftini :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Eram suparat ca am pierdut un sat, dar asta mi-a inveselit ziua :)))

VladArrr sep 03, 16:01
Salutare,astept abysul alaturi de noi ,tot ce s-a intamplat atunci la inceputul lumii cand a disparut abisul nu cred ca le-a picat bine unora!. Astept abisul alaturi de noi ,pentru ca noi am respectat acel trib,acei jucatori,drepturiile lor,toata aceasta lume a fost o minciuna,o minciuna creata de maniaks ,legat de voi,de noi,de toata lumea,nu cred ca multi vor intelege ca maniakii nu merita sa cajdige o lume,nu merita pentru ceea ce au facut si cum au contiinuat asa cum au facut multi altii sa distruga acest joc! Prin minciuna,cumparare de conturi si asa mai departe.Nu cred ca vei intelege mesajul meu,ceea ce imi doresc dar sper sa o faci:)
 

DeletedUser

Nu exista pentru ca nimeni din mnk..nu mai are nimic de zis acum, toti sunt cu gurile inchise :)
Pana acum era plin de ei pe aici :)
 

DeletedUser38912

dar vai....ce se intampla oare cu celebri si mandri membri ai tribului ManiacK.s ? ..oare si-au dat seama ca sunt prea plini de ei si ca pe granita nu merge cu vorbe ca pe forum :) . ... cred ca o stergere era mult mai onorabila decat sa fugi ..cel putin pe vremuri asa era...

vedetele au ajuns refugiati
 

DeletedUser40036

nu pot sa cred ca maniacii astia au gasit pe alti BEEP sa ii abureasca...macar atat au fost si ei buni pe l43,sa dea din gura,ca pe harta mai putin spre deloc.daca nu le ies lucrurile prea bine in master-sn,mai au o singura varianta,poate doua de a se mai plimba:))
 

DeletedUser46919

Unde esti ma Pietrarule ??:))) Vezi cum se intorc lucrurile , nu ramane nimic neplatit pe lumea asta :))
 

DeletedUser43735

dar vai....ce se intampla oare cu celebri si mandri membri ai tribului ManiacK.s ? ..oare si-au dat seama ca sunt prea plini de ei si ca pe granita nu merge cu vorbe ca pe forum :) . ... cred ca o stergere era mult mai onorabila decat sa fugi ..cel putin pe vremuri asa era...

vedetele au ajuns refugiati
dupa razboi multi viteji se arata...crede-ma ca 1 trib vs 1 trib cred ca alta era situatia. Daca cineva are ceva de comentat aici am sa va rog sa o faceti..nu va sfiiti. Astia buni care sunteti voi mari si tari. 1 trib vs 5 triburi cred si eu si totusi nu erati cu mult in fata noastra...cand am intrat eu sitter pe stefi avea deja 450 de atacuri bagate la ignore si cu toate astea v-am rupt 400 de nobili cu trupele proprii.. la cyyupanezu nu am pierdut nici un sat cat timp a fost pe sitter. si am tinut granita singur. in afara de 2 jucatori din woc nici unu nu a stiut sa atace la secunda ma refer. la voi se ataca kamikaze... nu stiti sa va organizati. in schimb noi va luam si sate in timp ce eram atacati. si daca e sa ne luam dupa statistici:
1 ManiacK.s 147,98 Mil. atac
1 ManiacK.s 155,95 Mil. defensiv
1 ManiacK.s 303,92 Mil. total
sa vedem acum cum va descurcati voi.
 

DeletedUser38912

:))) e cam de ras postarea ta, si scuza-ma ca spun asta.

Sa iti explic, erai sitter pe o gramada de conturi vad, cum erati voi mai buni ca trib cand nici nu aveati omu si contu, in schimb la noi nu stiu daca pe granita a fost cineva vreodata sitter la un cont.

De atacuri la secunda - eu zic sa iti intrebi jucatorii, cum ar fi BOSSU daca asa se scrie, (Scz nu il mai gasesc pe harta se pare ca l-am inobilat de tot ) ,cum e cu atacuri la secunda.

De bosuu mi-am amintit acum,dar prin k45 mai sunt cativa de la voi care nu mai sunt de gasit pe harta....:)))

De statistici ce sa vorbim cand la voi erau in fiecare zi cate 10-15 sate pierdute pe granita .Si asta fara sa pun la socoteala jucatorii care ieseau din trib ca sa nu va dea statisticile peste cap.

Ca tot vorbim de atacuri la secunda, app...eu nici macar o recuperare nu am vazut de la voi, ce sa mai zic de splituri si alte lucruri.

Voi ati pierdut si ati devenit refugiati pe la usile altor pierzatori din trecut ,tocmai pentru ca nu aveati omu si contul .

Noi atacam kamikaze cum zici, pentru ca ne permiteam, bagam 7 full-uri pe un sat cu tren de nobili si pa, era la revedere satul, plus ca erau multi foarte activi pe granita iar voi erati plini de sitere dupa cum spui chiar tu.

Intr-un razboi diferenta o face tribul care are mai mult membri activi pe granita, nu un om care tine 3,4 conturi.


Lumea se joaca inca, eu am simtul realitatii nu ca tine care vorbesti lucruri vazute doar dintr-un coltisor mic.Poate daca jucau toti de la voi serios, razboiul cu voi era unul frumos , nu unul atat de dezechilibrat ca acum.

Sa iti amintesc ca ati avut un singur organizat si atat...atat sa putut din multele conturi moarte de la voi.

Era mai onorabil o stergere si gata , app ai vazut statistica pe azi?....sa vorbim totusi pe fapte nu pe amintiri si vorbe fara acoperire.
 

DeletedUser46530

ce se intampla cu maniacii?

au fugit toti in MS?

acum aveti punctaj dublu fata de woc, dar sa vedem cat rezistati
 

DeletedUser27882

dupa razboi multi viteji se arata...crede-ma ca 1 trib vs 1 trib cred ca alta era situatia. Daca cineva are ceva de comentat aici am sa va rog sa o faceti..nu va sfiiti. Astia buni care sunteti voi mari si tari. 1 trib vs 5 triburi cred si eu si totusi nu erati cu mult in fata noastra...cand am intrat eu sitter pe stefi avea deja 450 de atacuri bagate la ignore si cu toate astea v-am rupt 400 de nobili cu trupele proprii.. la cyyupanezu nu am pierdut nici un sat cat timp a fost pe sitter. si am tinut granita singur. in afara de 2 jucatori din woc nici unu nu a stiut sa atace la secunda ma refer. la voi se ataca kamikaze... nu stiti sa va organizati. in schimb noi va luam si sate in timp ce eram atacati. si daca e sa ne luam dupa statistici:
1 ManiacK.s 147,98 Mil. atac
1 ManiacK.s 155,95 Mil. defensiv
1 ManiacK.s 303,92 Mil. total
sa vedem acum cum va descurcati voi.

Punctual, fara nicio sfiala:
- v-ati batut in proportie de 95% doar cu familia WOC (de unde ai scos 5 triburi?) si v-ati dezmembrat dupa 2 organizate, asta in conditiile in care pietraru spunea ca ne canta prohodul in maxim 3 luni.
- cyyupanezul nici macar n-a fost organizat, probabil l-ai aparat de alte lucruri, stefy in schimb e cu un picior in afara hartii, felicitari!
 
Sus