Discutii Libere !

DeletedUser47164

Improvised Explosive Device. Nu cred ca stiai ce inseamna acronimul respectiv. Nu ti-a iesit mistoul, te rog sa mai incerci.

Ia uite ma' unde era expertul :))) Stie si morfologie si sintaxa. E prieten bun cu tovarasul Gooagle :))))
Du-te ma' si plimba ursu' :))))
 

DeletedUser

titanul asta e terorist rau de tot:rolleyes: , dar inca nu poate raspunde ca e ocupat cu internele.....

ma uit pe TWM si deja ma uimeste acest trib de pe primul loc (deocamdata); inobileaza tot ce nu face parte din suita....:))))))
 

DeletedUser47162

Ori nu am urmarit eu forumul destul, ori a fost cea mai fair-play lume(pana acum)! Pentru mine e o placere sa joc pe o lume in care sutele de academii nu au avut loc!

Bafta tuturor, inclusiv du"j"manilor!

zici tu? eu sunt de alta parere
 

DeletedUser47167

titanul asta e terorist rau de tot:rolleyes: , dar inca nu poate raspunde ca e ocupat cu internele.....

ma uit pe TWM si deja ma uimeste acest trib de pe primul loc (deocamdata); inobileaza tot ce nu face parte din suita....:))))))

Da da ai dreptate , ma gandesc si io asa... multi inactivi in nordu ala ..... pt ce o venit sa joace? ...
 

DeletedUser

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
SPARTA (440|410) K44 7,011 cossu [.Die] unucata [Die.] 2015-08-23 - 14:39:07
SPARTA (440|410) K44 6,830 bytzabytza cossu [.Die] 2015-08-22 - 16:23:26
SPARTA (440|410) K44 4,403 raptile18 [TWL] bytzabytza [.Die] 2015-08-05 - 21:29:18
SPARTA (440|410) K44 1,242 Barbar raptile18 [.Die] 2015-07-13 - 15:01:24

una din inteesantele batai pe interne...:))) cossule, credeam ca ai o mai mare greutate in trib...:))))
 

DeletedUser

Dumnezeu sa-l odihneasca!!
Cu siguranta este intr-un loc mai bun, pentru ca merita sa fie acolo!
Pacat...
 

DeletedUser26763

din pacate evenimente de genu sunt mai presus de joc si pierdea unui sat paleste in fata la pierderii unu coleg/dusman, sincere condoleante familiei si prietenilor...Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
 

DeletedUser

ati putea ca cei ce il stiu si castiga lumea sa faca un gest frumos fata de familia lui.....
 

DeletedUser45945

Frumushikpop nu te cunosc si habar nu am cine esti dar cu siguranta ai facut parte din lumea 40.Stii si tu prea bine ca T I T A N U L e un player deosebit care a pus cel mai mult umarul la acea lume si datorita lui sa ajuns in mare parte la dominanta de acum cat despre 44 la fel va face cu siguranta.Rautatiile si invidiile ar cam trebui s ale lasam deoparte ca e doar un joc iar cei care folosesc cuvantul *rahatule* e clar ca sunt oameni frustarati.In legatura cu recrutarile fac parte din strategia acestui joc.


Ma repet...nu te cunosc si nu am nici o treaba cu tine dar ceea ce spui tu nu arata decat un om frustrat care nu a reusit nimic pe acest joc si incearca sa iasa in evidenta aducand acuze celor care intradevar stiu ce inseamna o strategie.
 
Sus