Discutii Libere !

DeletedUser

Frumushikpop nu te cunosc si habar nu am cine esti dar cu siguranta ai facut parte din lumea 40.Stii si tu prea bine ca T I T A N U L e un player deosebit care a pus cel mai mult umarul la acea lume si datorita lui sa ajuns in mare parte la dominanta de acum cat despre 44 la fel va face cu siguranta.Rautatiile si invidiile ar cam trebui s ale lasam deoparte ca e doar un joc iar cei care folosesc cuvantul *rahatule* e clar ca sunt oameni frustarati.In legatura cu recrutarile fac parte din strategia acestui joc.


Ma repet...nu te cunosc si nu am nici o treaba cu tine dar ceea ce spui tu nu arata decat un om frustrat care nu a reusit nimic pe acest joc si incearca sa iasa in evidenta aducand acuze celor care intradevar stiu ce inseamna o strategie.


Iar tu esti inca o persoana care ma suna/contacta pe skype sa iau sittere atacate. Daca ala e player deosebit imi dau cu ceva peste degete, player deosebit e ala care pune omenia pe prim plan in locul jocului. Tu nu ai dreptul sa comentezi la ce-i scriu lui. Ok ?
 

DeletedUser45945

Atat timp cat esti pe un forum extern si postezi aici am drept sa iti dau replica sau sa iti iau partea dar cand nu ai dreptate degeaba te bati cu pumnii in piept pentru ca nu ai.Cat despre sittere atacate stai linistit ca nu te-am ales eu...ai fost recomandat desi increderea in tine a fost 0 din partea mea si la fel este(acum stiu cu cine vorbesc).
 

DeletedUser

Atat timp cat esti pe un forum extern si postezi aici am drept sa iti dau replica sau sa iti iau partea dar cand nu ai dreptate degeaba te bati cu pumnii in piept pentru ca nu ai.Cat despre sittere atacate stai linistit ca nu te-am ales eu...ai fost recomandat desi increderea in tine a fost 0 din partea mea si la fel este(acum stiu cu cine vorbesc).

du-te ma.. incredere 0 zici ? de aia ma sunai mereu , ba da-ma dracu tu suni pe cineva in care nu ai incredere, oricum nu are rost sa-mi bat capul cu tine ca o fac degeaba, esti jucator de umplutura. Si nu ma bat cu pumnii in piept stai tu linistit, stie si el ca am dreptate dar nu e nimeni prost sa recunoasca.
 

DeletedUser45945

Oi fi eu jucator de umplutura dar nu sunt un om frustrat ca si tine care nu stie purta o conversatie si se limiteaza doar la cuvantul *rahatule si maimutoiule*.Ar cam trebui sa iti manifesti frustrarea in alta parte pentru ca nu mai faci parte din lumea 44 si nici din 40.



Sa ai o zi buna!
 

DeletedUser

Oi fi eu jucator de umplutura dar nu sunt un om frustrat ca si tine care nu stie purta o conversatie si se limiteaza doar la cuvantul *rahatule si maimutoiule*.Ar cam trebui sa iti manifesti frustrarea in alta parte pentru ca nu mai faci parte din lumea 44 si nici din 40.



Sa ai o zi buna!


bai du-te ca ma amuzi nu gluma.
cu rahatul nu l-am comparat. Maimutele nu se supara daca le compar cu ceva mai prejos, deci stai linistit.
 

DeletedUser41812

Bai homo erectus, te-ai innaltat cu juma de metru si suferi de innaltime? Esti un badaran cu mai multe arfe decat iti permiti, nimic mai mult, probabil mult mai putin. Daca ai ceva sa-mi spui ma poti contacta pe privat, nu cred ca e cazul sa plictisesti cititorii acestui forum cu aberatiile tale.
 

DeletedUser

Bai homo erectus, te-ai innaltat cu juma de metru si suferi de innaltime? Esti un badaran cu mai multe arfe decat iti permiti, nimic mai mult, probabil mult mai putin. Daca ai ceva sa-mi spui ma poti contacta pe privat, nu cred ca e cazul sa plictisesti cititorii acestui forum cu aberatiile tale.

ce zici acolo ma uratule ? ti se pare ca m-am luat de cat de simpatic esti ? sau de cat de bun jucator esti.
 

DeletedUser44519

Din ce vad eu aici doar Die face spam pe forum si se dau zmei:)Unii joaca altii latra pe forum si la sfarsit pierd lumea si se duc sa latre pe forumul alteia.
 

DeletedUser40664

Au mai animat forumul baietii, le consider discutii interesante intre fosti camarazi, ai ce invata si de o parte si de alta, lectii si iar lectii...
 

DeletedUser44519

Au mai animat forumul baietii, le consider discutii interesante intre fosti camarazi, ai ce invata si de o parte si de alta, lectii si iar lectii...

Oare dupa ce vor fi inobilati vor continua sa latre pana se termina lumea ca au umblat altii cu manarii si au facut altii magarii sau pleaca direct dupa?
 

DeletedUser47164

Frumushikpop nu te cunosc si habar nu am cine esti dar cu siguranta ai facut parte din lumea 40.Stii si tu prea bine ca T I T A N U L e un player deosebit

E deosebit, da :))) Ai mirosul fin, recunosti un (...) din multime :))) Fa-i declaratii de dragoste in privat, nu aici. :D Iar daca-l iubesti asa tare, ia-l de nevasta :D
 

DeletedUser

lasa-l ma in pace, nu te mai obosi cu el.
toate o sa fie rasplatite la un moment dat :))))))))
 

DeletedUser41812

Sa-nteleg ca ati facut deja un club al loserilor ex-Ceata. va anunt cu placere ca se vor adauga si altii pana la finalul acestei lumi :D
 

DeletedUser41812

castigatorule :)))))))
eu doar am vrut sa-ti dau putin peste nas, ca erai cu el prea sus si degeaba.

Data viitoare poti sa-ti vezi linistit de borsul tau... nu de alta, dar nici macar nu apreciez gestul. Da-ti peste nas tie, cred ca ai mai mare nevoie decat mine.
 

DeletedUser46863

@T I T A N U L looser.... azi ati dat in jur de 150 de atacuri pe mine si doar un sat mi-ati luat pe care l-am recuperat... organizatu vietii :)) asta inseamna sa fii looser
 

DeletedUser41812

Deocamdata conducem la scor si tu mai a 2 sate (asa imi zic colegii, nici macar nu ma sinchisesc sa controlez date lipsite de importanta), deci cine e loser-ul in zona? Nici nu ma intereseaza ca ai rezistat pe un cont la primul val, vor veni si altele. Puteti sa aparati cateva conturi, dar niciodata pe toate in intregime. Multa bafta in continuare, vei avea nevoie atat tu, cat si colegii ;)
 
Sus