TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

Daca incetati o sa citim numai "spam" pe forum , de mult nu am mai citit despre joc cu argumente
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: TSL, TSA
Parte 2:
Triburi: H-46, H-46a, H-46b

Timeframe: Luna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,491
Tabăra 2: 2,938
Diferență: 3,553

chart




Se pare ca pana acum ne razboim mai mult in declaratii decat pe harta.
Am inteles ca au avut baietii organizat pe =NG=.Cum a mers?:rolleyes:
 

DeletedUser11365

Ala nu a fost organizat.A fost un sacrificiu de 8 nobili si 1 full ca sa-i fac pe colegii mei sa inteleaga ca lord hustler nu merita atacat deocamdata.
 

DeletedUser20252

V-ati luat splituri intr-o veselie va sa zica?
Poate cu noi aveati mai mult noroc :D
 

DeletedUser11365

Ma bucuram daca imi facea split in 15 miimi cat i-am lasat/nobil..aveam impresia ca am cu cine juca..asa,am dat doar de zid...oricum,ma asteptam..sacrificiu necesar..
 

DeletedUser20252

Sacrificiile la nivelul asta de joc te trag in urma tare.
Conducerea ta stie mai bine oricum. :D
 

DeletedUser20252

Voi astia din Zig Zag aveti o atractie ciudata pentru topicul asta?
Ce anume va indeamna si va atrage pe acest topic?:confused:
 

DeletedUser20252

Pe belzebuth l-am inchis in camera ca nu a stat cuminte.Am tras portile si cortina.
 

DeletedUser6843

Noua nu ne place reclama !!! O sa ne facem topic separat si o sa va anuntam(nu vrem sa incurcam si stim ca meritam mult mai mult) , asteptam sa se mai "aseze harta" , tocmai de aceea cu totii citim si facem conferinte pe skype datorita acestui topic si nu numai sa vedem cu cine o sa ne aliem pe viitor (oricum ultimii 12 spioni pe care ii aveati in trib au fost depistati )

Totusi curiosilor le pot spune ca avem 3 dusmani , nasool e ca unu din ei e din top 10 , dar atata timp cat stragegia noastra este clara (anume expansiunea si forumul intern) o sa lasam harta sa decida , stii foarte bine ca nu am dorit PNA cu voi , pentru ca noi suntem prea de incredere si cei din H-46 au dorit pna , dar nu putem sa ne blocam membrii activi sau sa atacam miseleste , iar apoi voi sa ne denigrati .
 

DeletedUser8914

Nu m-am putut abtine sa nu loghez contul de extern , stranutelu esti senzational pe cuvantul meu , felicitari ! Cand o sa mai fiu suparat intru si iti citesc postarile.
 

DeletedUser20252

Noua nu ne place reclama !!! O sa ne facem topic separat si o sa va anuntam(nu vrem sa incurcam si stim ca meritam mult mai mult) , asteptam sa se mai "aseze harta" , tocmai de aceea cu totii citim si facem conferinte pe skype datorita acestui topic si nu numai sa vedem cu cine o sa ne aliem pe viitor (oricum ultimii 12 spioni pe care ii aveati in trib au fost depistati )

Totusi curiosilor le pot spune ca avem 3 dusmani , nasool e ca unu din ei e din top 10 , dar atata timp cat stragegia noastra este clara (anume expansiunea si forumul intern) o sa lasam harta sa decida , stii foarte bine ca nu am dorit PNA cu voi , pentru ca noi suntem prea de incredere si cei din H-46 au dorit pna , dar nu putem sa ne blocam membrii activi sau sa atacam miseleste , iar apoi voi sa ne denigrati .


Mai sa ma dea astia afara din trib ca nu am obtinut PNA-ul ala cu voi.Am trait refuzul vostru ca pe o imensa dezamagire.Intr-un final o sa trec si peste asta totusi.
Daca totusi va razganditi,sa ma contactezi,poate asa ies si eu din dizgratia colegilor de trib.:(
 

DeletedUser25957

Fac apel tuturor triburilor de pe L46. Tribul H-46 este infectat si trebuie eliminat pana nu transforma totul in minciuna si mizerie. Deja a facut destule. Daca nu mi-ati luat in serios primele mesaje, sper sa aveti o atentie mai sporita la urmatoarea negociere cu ei.

Un lucru este sigur. Indiferent de realizarile lor de pe alte lumi, trebuie sa tragem tare si sa-i inlaturam. Incurajarile lor tind doar catre inselaciune, tiranie si batjocora. Nu vei mai putea sa ai incredere in prietenul si vecinul tau. Nu ei sunt in competenta de a modela aceasta lume, ci noi, ceilalti.

Cine mai sta alaturi de ei, in tribul lor si, in serviciul lor...sa suporte mizerabila consecinta.

Personal, le dau importanta, ca oricarei boli care iti ameninta viata. Toti suportam foame, durere si, poate chiar disciplina. Dar foamea este o consecinta, nu un fenomen care iti inegreste sufletul.

Rog adminii, daca mesajul meu este mult prea vulgar, sa-l stearga.
 

DeletedUser11365

Interesanta propraganda.Eu personal nu stiu despre ce vorbesti,dar daca ai dovezi care sa justifice afirmatiile de mai sus,posteaza-le.Cel putin,asa s-ar putea discuta punctual.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Fac apel tuturor triburilor de pe L46. Tribul H-46 este infectat si trebuie eliminat pana nu transforma totul in minciuna si mizerie. Deja a facut destule. Daca nu mi-ati luat in serios primele mesaje, sper sa aveti o atentie mai sporita la urmatoarea negociere cu ei.

Un lucru este sigur. Indiferent de realizarile lor de pe alte lumi, trebuie sa tragem tare si sa-i inlaturam. Incurajarile lor tind doar catre inselaciune, tiranie si batjocora. Nu vei mai putea sa ai incredere in prietenul si vecinul tau. Nu ei sunt in competenta de a modela aceasta lume, ci noi, ceilalti.

Cine mai sta alaturi de ei, in tribul lor si, in serviciul lor...sa suporte mizerabila consecinta.

Personal, le dau importanta, ca oricarei boli care iti ameninta viata. Toti suportam foame, durere si, poate chiar disciplina. Dar foamea este o consecinta, nu un fenomen care iti inegreste sufletul.

Rog adminii, daca mesajul meu este mult prea vulgar, sa-l stearga.

Din pacate nu toti colegii tai au aceeasi viziune...
 

DeletedUser20252

Ce tare e safyr. :))
Chiar pune suflet.


R-zone,din cate stiu inca suntem adversari cu h-46,deci si colegii lui ii impartasesc viziunea,poate nu asa infocat ca el,dar o impartasim.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus