TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25957

Vorba lui Sebastos1 "Indiferent de rezultatele pe care le vom avea pe aceasta lume, trebuie sa facem lucrurile corect"

As putea accentua faptul ca drumul catre unitate este anevoios. Daca am avut nevoie de 4 saptamani sa conving tribul TSL pentru a accepta fuziunea...oare de cat timp vom avea nevoie pentru ai convinge de valoarea si loialitatea fostilor inamici.

Pentru mine este foarte clar. Cand esti pus, efectiv, drept carne de tun...apoi esti amenintat si tradat, nu e usor sa incepi o noua constructie. Defapt, NG au vrut asta de la inceput - o alianta puternica pe care sa construiasca un parcurs frumos. Nu cred ca si-au schimbat atitudinea pana in prezent. Trebuie doar sa asteptam eliminarea tensiunilor de pe fostul front, iar apoi sunt sigur ca se va putea negocia.
 

DeletedUser20252

ZhuangZi

Puncte: 3.670
Loc: 1121
Inamici învinşi: 36.252 (317.)
Trib:


Da la ce l-ati mai luat mai baieti daca il dati afara cand pierde sate?
Ce va mai respectati jucatorii.Bravos.
 

DeletedUser46661

Fac apel tuturor triburilor de pe L46. Tribul H-46 este infectat si trebuie eliminat pana nu transforma totul in minciuna si mizerie. Deja a facut destule. Daca nu mi-ati luat in serios primele mesaje, sper sa aveti o atentie mai sporita la urmatoarea negociere cu ei.

Un lucru este sigur. Indiferent de realizarile lor de pe alte lumi, trebuie sa tragem tare si sa-i inlaturam. Incurajarile lor tind doar catre inselaciune, tiranie si batjocora. Nu vei mai putea sa ai incredere in prietenul si vecinul tau. Nu ei sunt in competenta de a modela aceasta lume, ci noi, ceilalti.

Cine mai sta alaturi de ei, in tribul lor si, in serviciul lor...sa suporte mizerabila consecinta.

Personal, le dau importanta, ca oricarei boli care iti ameninta viata. Toti suportam foame, durere si, poate chiar disciplina. Dar foamea este o consecinta, nu un fenomen care iti inegreste sufletul.

Rog adminii, daca mesajul meu este mult prea vulgar, sa-l stearga.

Cei din H-46 sunt niste tirani .. nu altceva :)))

Hai sa fim seriosi safyr .. incepi prin nistre maruntisuri sa pui niste triburi contra noastra , dar nu ai succes .
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cei din H-46 sunt niste tirani .. nu altceva :)))

Hai sa fim seriosi safyr .. incepi prin nistre maruntisuri sa pui niste triburi contra noastra , dar nu ai succes .


Asta o veti face si singuri ! Incet,incet o sa ramaneti doar voi ,in mjlocul hartii atacati aproape din toate partile si o sa incercati sa fugiti ca niste sobolani care parasesc o corabie inainte de a se scufunda . Doar cativa vor scapa in alt trib,se stiu ei care,intreaba-l pe lotus ;) .Asa cum WW a fost prostit sa fie carne de tun,asa si majoritatea jucatorilor din cele 3 H-uri sunt la fel :)

Apropo,daca il atacam pe lotus si pierde 1 sat,se da singur afara din trib ,k deh,da rau la statistica ? :rolleyes:
 

DeletedUser20252

Poi el nu paraseste tribul,insa altii daca pierd sate imediat sunt dati afara.
Saraci.
 

DeletedUser46661

Vezi ca nu-ti menti afirmatiile facute .. si mai doresti sa intorci unele triburi contra H-ului .

Jalnic .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Nu stiu cine e mai jalnic.Noi ca atunci cand avem jucator atacat trimitem sprijin si luam sitter daca e cazul pentru a ramane satul in trib,sau voi care dati jucatorul afara sa nu va strice statistica.
 

DeletedUser21870

N-ai cu cine,domnule.Niște amatori .Eu propun ca ăștia din H care sunt atacați să fie blocați pe concediere.Sau măcar lui lotus sa-i fie blocat accesul pe cont.Să nu mai strice domnule statistica la băieți.Voi știți cât s-au chinuit ei să facă această statistica?Și vine lotus și le-o juleste
 

Zone

member
Scor reacție
15
Cei din H-46 sunt niste tirani .. nu altceva :)))

Hai sa fim seriosi safyr .. incepi prin nistre maruntisuri sa pui niste triburi contra noastra , dar nu ai succes .

Nu safyr le pune contra voastra, ci chiar lotus care e prea bun pentru triburile de pe aceasta harta.
 

DeletedUser17004

Intru pe triburi dupa enspe ani si uite peste ce dau.
In ce parte sunteti bre?
 

DeletedUser20252

In sud est ma.
Hai intri sa te fac ferma?:D
Glumesc.Te astept sa ne ajuti sa batem niste hegemony :D.
 

DeletedUser17004

Cunosc oameni din ambele triburi, asa ca sper sa fie gata razboiul pana ajung eu mai mare :D un pic sa ma reobisnuiesc cu jocul si va ajut sa bateti ce vreti.
 

DeletedUser17004

Pff semnatura aia are cativa ani vechime. Trebe pusa la muzeu.
Nu ma duc la dusmani ca nu-s in zona mea.
 

DeletedUser20252

Stai atunci sa caut aia cu efectul TSL ca mi-o daduse vandalul de pe 46.net. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Efectul TSL a fost descoperit in anul 2011 de catre un preot voodoo pe nume Mantoo,cu locatia pe 46.net.
El descria aceasta molima cu urmatoarele cuvinte:

2yw975d.png



True story.
 

DeletedUser25957

Nu safyr le pune contra voastra, ci chiar lotus care e prea bun pentru triburile de pe aceasta harta.

Ei si-au bagat ideea in cap ca, as face propaganda impotriva lor :)

Oare cat de greu e sa faci diferenta intre alb si negru? Uite ca ei nu stiu sa faca asta...or sa insiste la infinit ca cineva le vrea raul. Adevarul e, insa, cel spus de R-ZonE.
 

Zone

member
Scor reacție
15
De dimineata noi am luat 3 din 5 sate de la un jucator din cel mai mare trib care a existat vreodata pe acest joc, iar urmarea a fost:
Cyyupanezu Părăsit 21st September 2015 - 14:10 12,501
gaby aviatoru Părăsit 21st September 2015 - 14:10 5,418

gaby a fost victima, si a fost concediat imediat dupa ce s-au observat satele lipsa.
cyupanezu era vecinul lui, probabil a fost dat afara preventiv:))))

Bravo lotus, excelenta tactica. Ii inviti promitandu-le marea cu sarea, ii tii carne de tun iar apoi ii arunci ca pe niste masele stricate.
Al doilea nici macar nu a apucat sa piarda ceva, dar asta se intampla din setea ta de statistica falsa cu care sa ridici moralul oamenilor tai, PENIBIL.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus