TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Ultima data cand am activat eu prin [H], deliciosul era seful sef. Banuiesc ca asta s-a schimbat, de va luati toti de lotus? :eek:
 

DeletedUser6843

Parte 1:
Triburi: TSL, =NG=
Parte 2:
Triburi: RNG 2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 377
Tabăra 2: 0
Diferență: 377

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 950,892
Tabăra 2: 0
Diferență: 950,892

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart




Ai! sa-mi ....
 

DeletedUser25957

Ultima data cand am activat eu prin [H], deliciosul era seful sef. Banuiesc ca asta s-a schimbat, de va luati toti de lotus? :eek:

Intrebare capcana :) Care este diferenta? Din cate am reusit sa vad pe lumea asta, amandoi au acelasi mod de a proceda...

Iar din cate am putut sa-mi dau seama, tot deliciosul e seful si aici :)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Nume război: R1

Declaraţie:
acesta este un razboi serios...

jucatorii care vor sa continue jocul pot cere invitatii in H.

sa castige cei mai buni !

Razboaie declarate academiilor, cu legendarele amenintari insotite de invitatie:))
Ce e lotus, ti-e frica ca ramai in urma fata de united si vrei sa inchei mai repede? Ne scuzi ca-ti stricam planurile.
 

DeletedUser45031

hai ca am lipsit o vreme si vad cateva aberatii pe aici

chiar nu-mi face placere sa discut cu voi pentru ca aruncati vorbe fara sa aduceti si argumente sau dovezi, insa nu vreau ca cititorii sa ramana cu false impresii...

ZhuangZi a fost o capcana frumoasa... refuz sa cred ca exista vreun jucator care sa joace atat de prost pentru satele lui si atat de perfect pentru interesul atacatorului. nici macar din greseala nu e posibil :)

gaby aviatorul si cyupanezul au refuzat in mod repetat sa colaboreze. inclusiv din discutia telefonica au dovedit ca nu au ce cauta in H.

au pierdut si altii sate si nu au fost concediati. pe unii i-am salvat, altii au dat reincepere. nu poti numai sa castigi, stim asta...

WW a facut doua greseli. prima cand a crezut ca este egal cu H si United si a fortat niste chestiuni care au dus la ruperea aliantei (alianta care nu a durat mai mult de 10 zile asa ca lasati povestile cu manipularea si inselaciunea ca nu era timp de asa ceva), iar a doua cand nu a inteles ca ori se bate cu H ori se bate cu TSL, tot "carne de tun" este, adica fiind intre cele doua tabere, era inevitabil sa se bata cu una dn ele.

apropo de conducere, H este si a fost condus de un grup de jucatori insa ceilalti prefera sa taca si sa faca. la momentul potivit o sa aflati si despre ei.

eu am incredere in echipa actuala si sunt convins ca o sa ajungem mult mai departe decat ati vrea voi :)

daca mai aveti triburi de adus impotriva noastra, nu ezitati, aduceti sa fie.
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Ultima data cand am activat eu prin [H], deliciosul era seful sef. Banuiesc ca asta s-a schimbat, de va luati toti de lotus? :eek:

A trecut ceva veme:)

Nu stiu ce a jucat asta micu' pe unde-ai fost tu,dar pe lumea asta nu cred ca ii va sta nimeni in cale,mai ales cei care isi vand satele pentru cateva sute de pp-uri:D


ZhuangZi a fost o capcana frumoasa... refuz sa cred ca exista vreun jucator care sa joace atat de prost pentru satele lui si atat de perfect pentru interesul atacatorului. nici macar din greseala nu e posibil :)

vezi inamici invinsi,s-au rupt cateva fulluri pe satele lui,mai exact a facut 140k ODD incercand sa apere satele alea


WW a facut doua greseli. prima cand a crezut ca este egal cu H si United

Exact asta spune lumea pe aici,ati facut alianta cu ei,dar nu i-ati privit niciodata ca pe niste egali,ati vrut doar sa ii folositi pentru a va atinge scopurile


daca mai aveti triburi de adus impotriva noastra, nu ezitati, aduceti sa fie.


la inceput de lume aveai dusman doar pe TSL si la neutri barbarii,iar acum faci parte dintr-o alianta care implica triburile rang 1,2 si 5 ,nu cred ca ai motive sa te plangi
 

DeletedUser45031

da, da... el a incercat sa va goleasca satele in mod destept, dar am intrat eu cand mai era o ora si v-am incurcat socotelile... de aia exista inamici invinsi. sa-ti spun ca paladinul cu flama era pe sat secudar? sa-ti spun ca avea catapultele pe satul principal dar acolo desi era un paladin, era fara flama? acuma na, daca intelegem si noi ceva din joc e asa grav?

apropo de razboaie si aliante, TSL ce alt razboi mai are in afara de H ?
daca in atac aveti ceva inamici, in aparare aproape deloc. greu razboi...

dar cele 5 triburi NG?
macar ei sunt in top la activitate...
 

DeletedUser20252

Diferenta aia la inamici invinsi este facuta de vreo 30 de ferme de atac rupte.
Nu e vina noastra ca voi ati ales sa atacati TGN si nu ne-ati atacat pe noi,dar probabil ca o sa vina si randul nostru,si chiar asteptam cu nerabdare lucrul asta.

Nu inteleg ce tot faci pe victima pe aici ca vai dom'le,aducem triburi impotriva voastra.Voi v-ati aliat cu 3 sferturi de harta si dai vina pe TSL ca mai aduce ce a ramas impotriva voastra?Ce te asteptai?Sa faca si restul alianta cu tine si sa cante cumbaia pe harta lumii 46?
Nu mai imbraca un costum de oaie,ca stie toata lumea despre lupul viclean de sub el.
 

DeletedUser21870

Intrebare capcana :) Care este diferenta? Din cate am reusit sa vad pe lumea asta, amandoi au acelasi mod de a proceda...

Iar din cate am putut sa-mi dau seama, tot deliciosul e seful si aici :)
CIA și FBI or să fie invidioși pe tine. Lucrează la misterul asta de 3 ani. Tu l-ai elucidat în 3 zile.Eu zic așa: Lotus ieși în față și recunoaște ca tu și cu d4alicios sunteți .....și ca vreți să.,....ca să nu mai spun de.........stiti voi :))
 

DeletedUser20252

CIA și FBI or să fie invidioși pe tine. Lucrează la misterul asta de 3 ani. Tu l-ai elucidat în 3 zile.Eu zic așa: Lotus ieși în față și recunoaște ca tu și cu d4alicios sunteți .....și ca vreți să.,....ca să nu mai spun de.........stiti voi :))

Mai rade cineva cu tine?Sau razi singur la glumele tale?
Unde e happyfish sa ne vorbeasca despre postari fara substanta,poate iti da si tie un sfat.
 

DeletedUser25957

E altceva Domnul Lotus. Alta mancare de peste. Probabil a stat de vorba mai mult timp cu Cristian. Defapt, un personaj ca deliciosul poate fi foarte greu de consiliat...

Daca tot e un mister, sa fie un mister cu substanta :)
 

DeletedUser25957

Gresit nume de trib "Hegemony". Foarte potrivit ar fi "Legiunea Straina"
 

DeletedUser

Oricum lumea si-a dat seama de valoarea H, daca asa a-ti castigat si pe celelalte doua lumi.. rusine, a-ti stat la caldurica sub plapuma n-triburi pana sa ajungeti aici, nu reusiti altceva decat stricati jocul cu inteligenta voastra in ghilimele si va dau un sfat: alegeti si voi o lume fara limita in trib ca de diplomatie ne-am lamurit: alianta intodeauna cu rang 1,2 si dusmani tribulete colo si colo, da sunteti cei mai tari.. pe forum.
 

DeletedUser39910

E altceva Domnul Lotus. Alta mancare de peste. Probabil a stat de vorba mai mult timp cu Cristian. Defapt, un personaj ca deliciosul poate fi foarte greu de consiliat...

Daca tot e un mister, sa fie un mister cu substanta :)

Ma inobilatorule de barbari da tie nu iti este rusine cu twstats ul ala al tau sa vii aici sa faci afirmatii despre alti jucat care nici nu ii cunosti si nu ti-au pomenit numele niciodata?
Ai si tu 30 de postari facute pe aceasta lume, ai dat de gustul barbarelor, ai bagat o tona de puncte premum in contul ala si vii sa faci curent pe aici.
In momentul cand te intereseaza o persoana si esti invidios atunci ii mentionezi numele insa noi nu suntem interesati de tine si nici de punctele tale de aia, cel putin eu nu sunt interesat de ce faci si cate sute de pp uri bagi sa cumperi resurse sa iti cresti barbarele alea :))
Sebasto1 da de colegul tau safyr nu zici nimic care inca e confuz de ce se intampla aici si este stesat de fiecare data cand nu mai are negustori sa trimita dupa resurse?
Ce tot va agitati atat si ma pomeniti pe aici cand eu nu am nici o treaba cu voi? ia si va vedeti de ale voastre iar daca aveti ceva de aratat atat tu safyre cat si sebastos ma puteti gasi pe harta.
 

DeletedUser45031

singura problema pentru voi este ca deocamdata H conduce in clasamentele inamicilor invinsi, in clasamentele de razboi, cam peste tot. desigur, din cauza atacarii barbarelor nu altceva...

avem razboi in toate partile, nu ne trebuie nici o margine :) exact asa cum marile talente recomanda sa nu faci.

da avem alianta cu locul 1 insa atunci cand am facut alianta, H si United erau cam lipsa din prima pagina a clasamentului pentru ca era plin de U si alte parodii de triburi. e vina noastra ca am ajuns pe 1 si 2 ?

mici amanunte, insa dovezile exista...
 

DeletedUser20252

Ati iesit la atac pe forum inainte sa va ajunga atacurile de pe joc? :D
Hai sa vedem maine de ce sunt in stare hegemonii :)
Promitem sa nu dam afara vreun jucator daca pierde sate.
 

DeletedUser26729

Oricum lumea si-a dat seama de valoarea H, daca asa a-ti castigat si pe celelalte doua lumi.. rusine, a-ti stat la caldurica sub plapuma n-triburi pana sa ajungeti aici, nu reusiti altceva decat stricati jocul cu inteligenta voastra in ghilimele si va dau un sfat: alegeti si voi o lume fara limita in trib ca de diplomatie ne-am lamurit: alianta intodeauna cu rang 1,2 si dusmani tribulete colo si colo, da sunteti cei mai tari.. pe forum.

Am inteles de unde vine vendetta ta, vrei sa te razbuni pe limba romana . Ai folosit perfectul compus, in care "ati" se scrie fara cratima.
Daca nu sunteti calificati, nu va bagati pe forum ca va faceti de ras. Cel putin in fata celor care au trecut pe la scoala, indiferent de trib.
 

DeletedUser20252

2d99owm.png



Multumim tribului H pentru atentia acordata aseara tribului TSL,chiar ne-am simtit onorati ca ne-ati vizitat si sper ca v-ati simtit bine. :)
Va plangeati ieri ca TSL nu e pe nicaieri ca aparatori.Trebuie sa va multumim si pentru asta,ne-ati adus pe locul 3 ca aparatori.
Sate nu ati luat,dar nu e timpul pierdut,poate ciupiti unul pana la urma.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus