Discutii libere L46 !

DeletedUser23722

E o vopsea lasa...Nu si-a luat ramas bun..A disparut in ceata,asa cum dispar unii.

Rabdare am suficienta,da nu cred ca te intereseaza pe tine subiectul "vopsea de par":) Nu ma intereseaza nici pe mine.. :D
 

DeletedUser6843

Angel Dust Angel Dust este deconectat
Member
Avatarul lui Angel Dust Data înscrierii
August 10, 2009 :)))


Joci triburile pentru agatat fete (sper ca macar ti-a iesit treaba asta...mai trimiti niste pp-uri , mai o poza cu altcineva , mai suferi impreuna cu tipa-trebuie sa iasa ceva :)) ) , esti exact ca in triburile de "duzina" astepti sa renunte cate unu sa iei contu pentru ca nu esti in stare sa ajungi nici macar la 2 sate si apoi te lauzi ca ai cedat un cont(culmea la o fata pe care o iubeai , era singura care te-a acceptat pentru ca erai un"LIDER". ) . Culmea e ca mai faci si conferinte pe skype cu unu si altu (in ideea ca ii dai drepturi si incepi sa postezi cu ei pe extern , culmea mai faci si topic de "WOW ce razboi are tribul condus de tine "
 

PRADA

member
Scor reacție
6
tl;dr
mai hapciu de ce tot ma cauti tu prin coarne? imi dai si mesaje private, faci show si pe aici.. cauti atentie?
uite tu ai cont din 2008 si nu stiu sa mai fi innobilat vreun sat de cand era basescu salvamar.
apai ce stii tu despre mine si ce s-a intamplat cu nimeni? retoric; fix parerea ta si nu ti-o cere nimeni.
ce iubiri, ce pp-uri, ce conturi cedate si drepturi date? doar maniac00l-ului i-am dat drepturi acolo si a plecat si el in united. nu ca vitejii aia de ledger cotzanu si festina lente care n-au nici cuvant nici coloana, dar tot a parasit tribul.
si l-am incoronat pe daft & am parasit si eu corabia si apoi am injurat putin intr-un ticket si atata tot.

si n-am avut 2 sate ci vreo 6-7 (recunosc, am bagat vreo suta doua de euro in pp-uri si doar semi-regret)

Cea mai bună clasare: 5 (26th August 2015
Cele mai multe puncte: 27,069 (07th September 2015
Cele mai multe sate: 6 (06th September 2015

si nici tribul n-a stat asa rau

Cea mai bună clasare: 3 (11th August 2015
Cele mai multe puncte: 244,169 (06th September 2015

tu de cati ani n-ai mai fost invitat intr-un trib de top, duruletule? (:
ia, uite, iti zic drept mie mi-a placut experienta de aici, mereu am preferat echipele facute pe continent, din discutii nu claie-peste-gramada cu jucatori recrutati dinainte sa inceapa lumea. atat regret ca am invitat pe heath ledger, ca initial vroiam sa-l catapultez. asta e, mai incercam si alta data. tu pana atunci spor la spamśhorr
 
Ultima editare:

PRADA

member
Scor reacție
6
Go go go :))))))

stai c-abia ne incalzim:))

giphy.gif



tu nu mai rade, ai de dat o bere inainte
 
Ultima editare:

PRADA

member
Scor reacție
6
cica nu asa se conduce un trib! se abandoneaza 7 zile fara nici un drept de conducere!
dixit ryzzescu mare cotzan periculos

si ce-a facut? a trimis tren pe colegi si-apoi a cerut invitatie la dusmani. eh, sa-mi fie invatare de minte.

si-apropo de abandon, nu e chiar asa, eu mai intram sa citesc mesaje si sa arunc un ochi pe trib si joc si aveam incredere in maniacool si cei care se mai investeau, gen Daft care-a cerut drepturi de conducere cat am mai lipsit eu si le-a primit de la maniac.

aia-s niste ahtiati de sate, care-au plecat si tare-mi surade sa-i impusc intr-o revansa.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Poi cum asa, prietenul tau maniac? de pe 41?:)))
Eh, lasa mai...mergi inainte :))))
 

DeletedUser25957

N-au plecat cine stie unde...cine se aseamana se aduna. Or sa se tradeze si intre ei la momentul potrivit. Este "nominativ absolut" sa se intample asta.

Varianta a doua este ca, maidanezii au nevoie de stapani feroce si batjocoritori. Cei care au frica in sange, nu vor cunoaste niciodata adevarata natura a creatiei lor. Nu vor cunoaste bunatate pentru a da si, nici vorba buna care aduce zambet buzelor...
 
Sus