Discutii libere L43 !

DeletedUser38912

Fiecare dintre noi tinem si tragem cu tribul in care suntem,insa vreau sa nu uitat de tribul Enigma.

Eu nu sunt in acel trib,probabil ei nu vor fi castigatorii acestei lumii .

Dar un trib atat de mic , de compact ca Enigma merita putin "mediatizat".Nu trebuie uitat faptul ca ei au fost mereu putini , nu au fost niciodata un trib mare ,dar intotdeauna si-au pastrat numele .
In toate statisticile ,ei sunt pe plus.
sunt singurul trib de pe l43 , care nu au avut vreodata academie si cu toate astea au rezistat organizatelor si sau luptat cu un trib cu 4-5 academii ,si au fost extrem de aproape sa ii si scoata.

Exemplele sunt multe ...nu are rost sa enumar sau sa imi amintesc acum.

Un trib atat de mic de integru, de compact, de incredere cu parteneri , eu unul zic ca merita mult mai mult .

Nu ma impresionat nici un razboi pana acum, nici o alianta nimic....insa Enigma sunt ceva special pe l43 si eu le recunosc toate meritele.

Daca maine sa-r termina lumea cu siguranta Enigma si parcursul tribului pe l43 mi-ar ramane in cap.
Bravo lor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu sunt in acel trib,probabil ei nu vor fi castigatorii acestei lumii .

Nici nu vrem sa fim in tribul ala. Avem si noi, aproape toti, una sau mai multe lumi castigate. Nu e nici un sentiment special in asta.

Ms.
 

DeletedUser38912

Sunt sigur ca nu v-ati propus asta, insa ceea ce ma impresionat e ca fara nici o academie ati rezistat atat si nu numai ca ati rezistat dar cand ati avut razboi v-ati impus pe harta.
 

DeletedUser

Mai e mult pana departe. Ar fi bine ca niciuna dintre tabere sa nu mai traiasca in trecut, nu mai conteaza acum cine pe cine a invins sau a dominat in razboaie. Conteaza doar ce va fi de acum inainte.
 

DeletedUser38912

oct 18
05:10 Tribul ManiacKs (dizolvat) a fost învins.


Daca exista spectatori care doresc stiri din aceasta lume.

Nu puteam sa trecem cu vederea peste asta.
 

DeletedUser43735

bai abyss asa mare jucator ca tine nu am vazut...tu si messageru dupa 32...doar din clanta stiti sa dati dar pe tine nu te-am vazut atacand. ai fost pe harta? sau ai aparut din senin?
 

DeletedUser32874

Parte 1:
Triburi: WoC, WoC!, WOC!!, WoC., .WoC
Parte 2:
Triburi: MS, MS1, MS10, MS11, MS2, MS3, MS4, MS5, MS6, MS7, MS8, MS9

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 465
Tabăra 2: 191
Diferență: 274

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,074,359
Tabăra 2: 1,614,038
Diferență: 2,460,321

chart
 

DeletedUser38912

bai abyss asa mare jucator ca tine nu am vazut...tu si messageru dupa 32...doar din clanta stiti sa dati dar pe tine nu te-am vazut atacand. ai fost pe harta? sau ai aparut din senin?


Pai de asta se numeste Forum , sa scriem, si asa toata lumea doarme pe extern ...


Si da, eu am aparut peste noapte ,nu am atacat,sunt jucator nou si m-am trezit acum vorbind ....nu sunt cine stie ce jucator,...am intrat pe l43 si incerc sa invat despre ce e vorba pe aici...
....de castigat alte lumi ,nu am cu ce sa ma laud ca pe l43 e prima lume pe care joc si oricum mi se pare ca jocul ma depaseste.

Imi cer public scuze fata de tine ,pentru afirmatiile mele defaimatoare ,iti promit ca nu mai fac.

Te rog insistent sa ma ierti!!!!
 

DeletedUser43196

Normal ca se poate,daca trupele sunt necrendicioase...
Pacat ca nu m-ai are capricorn raportu de pe 35 sa vezi acolo mirare:D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Lauda-te ca ai atacat un cont care era in a 5-a zi de stergere, probabil de aia ai si atacat:)))
Oamenii mici se lauda cu lucruri mici, asa a fost intotdeauna.

As vrea sa joc pe fiecare lume langa tine. Singurul lucru pe care l-ai facut pe L43 a fost sa ne cresti barbare.
Ai 204 barbare innobilate la nivelul la care a ajuns L43. As zice ca urmatorul are sub 100 pe aceasta lume... Un adevarat record cred ca pe orice lume cel putin de pe serverul romanesc.
Tu intradevar esti un om mare...mare de tot...
 

DeletedUser47311

Lauda-te ca ai atacat un cont care era in a 5-a zi de stergere, probabil de aia ai si atacat:)))
Oamenii mici se lauda cu lucruri mici, asa a fost intotdeauna.

Ma rog, si de unde sa fi stiut cei din Enigma ca tu domn`le, ai dat stergere? Inainte sa acuzi, sau sa dai in altii, priveste-ti lungul nasului. Te mai urmeaza inca unul cu caracter infect. L43 tinde sa se curete de "caractere", odata cu razboiul asta.
 

DeletedUser43196

Imi aduc aminte ca prima oara am ramas blocat , a doua oara am inceput sa rad ca prostu..:))
 
Sus