Discutii Libere L47 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Echipa racletta
raclette.jpg
 

DeletedUser523

rusule tu ce cauti p'acilea? :p :)

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 7 secunde.

sunt rau :cool:
 

DeletedUser40689

te-am rugat si pe tine de pe contul lui radu pe skype
sa-ti vezi de treaba ta

eu pup fete in fund, fetele frumoase doar si care vorbesc frumos
tu nu esti nici frum si nici din gura nu-ti iese ce trebuie:)

pe 46 spuneai sa vina aici cu tine sa ai cate mai multe frumoase in trib , acum gata , e urata ? :)) Ce ar trebuii sa ii iasa din gura , panselute , garoafe ? din pacate nu le are cu trucurile asa ca nu prea cred ca poate scoate asa ceva .
 

DeletedUser40689

Parca asa a fost si pe 46 , un inceput tumultos , furtunos si apoi ... potopul .
 

DeletedUser12196

Ehe..prea multe orgolii.Unii chiar nu știu când să se oprească sau sa- și pună lacăt la ...degete.
 

DeletedUser40439

Tare sunt curios daca ar exista o lume cu viteza 1 ,fara nici o facilitate pp in afara de premium , asistent si manager cat ar dura pana cineva ar innobila un sat..Si cati ar juca pe ea.
 

DeletedUser11365

Tare sunt curios daca ar exista o lume cu viteza 1 ,fara nici o facilitate pp in afara de premium , asistent si manager cat ar dura pana cineva ar innobila un sat..Si cati ar juca pe ea.

1 luna..dovedit..initial s-ar juca relativ putini,dar la o a2a lume similara,numarul jucatorilor ar creste considerabil..pe .de se deschid 2 lumi in paralel tot timpul...una cu facilitati premium,una fara..cea fara e intotdeauna mai populata
 

DeletedUser40689

Ne batem pe harta , prin aer , pe sub apa , nu avem timp de vorbarie inutila , vezi ca si tu esti survolata de niste avioane , ia masuri , nu mai pierde timpul pe forum .
 

DeletedUser523

vedeti ca de cand e in vacanta angel s-a dus si forumul extern in vacanta? :p ;)

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 9 secunde.

sunt rau :cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Of of mai tzepes
Mi-am pierdut jobul azi dintr-o firma ce se vindea ca agentie a viitorului super-liberala, dar defapt e o corporatie, mascata, în toata regula

Dar n-am de gând sa scot externu' asta din vacanta, îi mai bine asa cum e, a prins bine vacanta asta :D
 
Sus