Discutii Libere L47 !

DeletedUser42770

mvai ce mi-e dor frate, imi trimiti si mie un aparat ieftin de racletta cu acoperis pentru cartofi? eurolines, iti fac transfer bancar:))

Angele sa nu te superi dar la tine banii nu prea au valoare :)
Vad ca tu bagi bani in paguba deci mai bine nu mai face transferuri !
Zic si eu ... deala batran si prost cum sunt :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Angele sa nu te superi dar la tine banii nu prea au valoare :)
Vad ca tu bagi bani in paguba deci mai bine nu mai face transferuri !
Zic si eu ... deala batran si prost cum sunt :)

stii vorba aia
câinii mor de drum lung si pro#tii de grija altuia..

atât doar că nu prea mor câinii de drum lung :rolleyes:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
îi omoară, mă. auzi că.. se potriveste si vorba asta cu lumea 47

cu cât cunosc barbatii mai bine cu atât îmi iubesc câinele mai mult
cu cât cunosc femeile mai bine cu atât îmi iubesc căteaua mai putin
 

DeletedUser42770

E plictisitor deja Angel ... nu merita nici macar replica din partea mea :) sunt prea batran exact cum spune profilul meu !
Cand eu jucam pe aici pe lumea beta sau pe extern inca nu stia ca exista acest WebGameBrowser.
Cand conduceam cu Soreen Avalonul sau cand luam lume cu WoC / IMMO / CIRC el inca visa sa aiba 20-30 sate :)) cu WoC 2 lumi acum recent castigate ca tot venii vorba :) Deci nu are rost sa o dam in altele.
Degeaba are trofeu de 6 ani ca nu va lua nici macar 2 lumi in 40 ani de acum incolo daramite 4 ca un batran :)

Succese de la un batran prost asa cum ii spui tu :)
Banii nu inseamna totul tine minte !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
dar nu contezi, omule:) aici a crescut satul tāu doar pe sitter. Lumea se adapteazā, tu traiesti in trecut.
 

DeletedUser42770

dar nu contezi, omule:) aici a crescut satul tāu doar pe sitter. Lumea se adapteazā, tu traiesti in trecut.

Tine minte puiule ... Dinozaurii nu mor niciodata !
Daca imi pun ambitia scot 5 ca tine si tu esti constient de treaba asta !
Dar repet sunt aici de 2-3 ani doar sa fac act de prezenta nimic altceva ... nemaipunand ca inca conduc triburi din umbra care se lupta la castigarea de lumii nu la supravietuirea pe harta si care la un organizat se destrama :)
Da un ochi pe lumea 43 ... inca WoC e acolo si exista si dupa atatia ani jucati cu ei :) pana sa renunt am contat la conducere si acolo :)

In caz ca nu stii intreaba in stanga in dreapta :)
Esti inca mic , in fata mea nu ai cuvant trebuie sa cresti ...


Ps: Nu iti mai dau replici ca oricum te rade lumea , nu imi permit sa te fac de ras mai tare !
Apropo
Bonus: Pentru orgoliile tale prostesti ai scos de pe harta jucatori exceptionali ... Penibil
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Ai dreptate, asa bine te-ai adaptat tu in marginea hartii...

pai da, decât să rămân într-un desert plin de trădători d'al de tine, memo, shooter si altii pe care v-am invitat eu cu tastatura mea, mai bine-n margine la plajă, linistit.
si daca tot te-am bagat în seama, cine esti? câti jucati pe Afurisitul? prea finuTTa, unguru, timmo mass, matt, care mai sunteti? tu cred ca ai trimit primul atac pe mine, în care-a murit nobilul.

Hai baftă, din partea mea poti să scrii cât vrei că te #ignor :)
 
Ultima editare:

DeletedUser42770

pai da, decât să rămân într-un desert plin de trădători d'al de tine, memo, shooter si altii pe care v-am invitat eu cu tastatura mea, mai bine-n margine la plajă, linistit.
si daca tot te-am bagat în seama, cine esti? câti jucati pe Afurisitul? prea finuTTa, unguru, timmo mass, matt, care mai sunteti? tu cred ca ai trimit primul atac pe mine, în care-a murit nobilul.

Hai baftă, din partea mea poti să scrii cât vrei că te #ignor :)

Acum esti chiar copil ... nu joaca 200 oameni pe acel cont ... aia e 100% ...
Ps: Ca e si memo aici ... eu cu el am schimbat 1 lume intreaga de la top 1 la top nimic ... va povesteste el daca e cazul cu Immortalul Radu :) Respecte deosebite daca da un ochi pe aici :) lume care urmeaza sa o castige el cu Zamo,Illidan si trupa sper.
 
Sus