Discutii Libere L48 !

DeletedUser47355

Vrei sa spui un ban cinstit :) ca PP-urile noi le achizitionam contra cost, banesc, sa nu va vina idei tampite :)

.. când cumpărăm resurse din depozit, plătim pp-uri contracost.
De asta am zis pepeuri. Dacă era depozit premium în ron si euro, as fi zis un ban.
Oricum, ei le vând, ei le recuperează si le reciclează. Bun model de business :D :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Salut copilasi !

A aparut bad pe aici,moare lumea de necaz ?

L-am vazut pe wayne pe harta,mai esti suparat baiete ? :D
 

DeletedUser21870

Vrei sa spui un ban cinstit :) ca PP-urile noi le achizitionam contra cost, banesc, sa nu va vina idei tampite :)

:)cine mai da azi bani pe pp-uri???e mai usor sa intrii pe o lume noua,vinzi resurse si faci minim 1000 pp(unii se lauda ca fac 5000-6000-eu mai mu8lt de 2800 nu am facut).depinde si de ce vecini ai...
 

DeletedUser46957

Hanibal
Daca nu te deranjaza .cu ce nik joci pe 48
S
Daca am suparat te rog sa ma scuzi
 

DeletedUser42770

Cazui pe continent cu ShocK...iti dai seama cum merge..:(

Pai trupa din Shock sunt pe 7 continente rasfirati deci nu ar trebuii sa iti faci probleme cu farmul :))
cotzanul cred ca vrea sa ia lumea inainte de termen deasta sunt asezati toti strategic in diferite colturi :))
 

DeletedUser46904

Pai trupa din Shock sunt pe 7 continente rasfirati deci nu ar trebuii sa iti faci probleme cu farmul :))
cotzanul cred ca vrea sa ia lumea inainte de termen deasta sunt asezati toti strategic in diferite colturi :))

Clasament - triburi pe acest continent 45

Loc Numele tribului Puncte Sate
1 ShocK 13.795 58
2 BURN 11.440 57
3 Magic! 11.171 51
4 Gentle 11.162 56
5 Nimeni 10.160 56

limita e de 60,ei sunt 58 pe continent esti chior?unde vezi tu rasfirati?:)))
 

DeletedUser42770

Ma refeream la altceva nu la cati sunt pe continent, cativa stiu despre ce vorbesc :)
Era o gluma legat de ei si anume ca toti sunt pe primele locuri in clasament iar acuma isi vor trimite spioni si pe celalalte continente sa intre in top 50 toti .
 
Sus