Discutii despre triburi

DeletedUser41807

De urmarit
DT/Shock/Gentle/Drept !/ Desire si sa nu uit de trupa lui Setila si anume Magic !
Chiar si Cnoobs daca se tin de treaba ! Am urmarit asa in mare si rapid harta
Nu este echipa cea veche a cnoobs . Vom continua cei care am format acest grup dar nu in aceasta formula prea mult timp .
Shock este trib de start in principiu . Dt este unul dintre triburile cAre v.a da cativa jucători tribului castigator . Eu vad DS cel mai puternic trib .
Drept! Fara divin nu v.a avea aceeasi putere .
 

DeletedUser47355

Nu este echipa cea veche a cnoobs . Vom continua cei care am format acest grup dar nu in aceasta formula prea mult timp .
Shock este trib de start in principiu . Dt este unul dintre triburile cAre v.a da cativa jucători tribului castigator . Eu vad DS cel mai puternic trib .
Drept! Fara divin nu v.a avea aceeasi putere .

Mie-mi par cam împrăstiati DS-ul să fie cel mai puternic.
Ok poate că s-au aliat cu ShocK si cine mai stie care, dar până nu-si fac un nucleu..
Oricum e prea devreme să preoconizăm cei mai de viitor si cei mai starteri si cei mai grei..
Spor DT, spor Cnoobs, sport la ZEN si spor Succes si Desire si restul care mai sunteti :D
 

DeletedUser46904

Nu este echipa cea veche a cnoobs . Vom continua cei care am format acest grup dar nu in aceasta formula prea mult timp .
Shock este trib de start in principiu . Dt este unul dintre triburile cAre v.a da cativa jucători tribului castigator . Eu vad DS cel mai puternic trib .
Drept! Fara divin nu v.a avea aceeasi putere .

Tin sa te contrazic,din punctul meu de vedere Shock e cel mai bun trib in acest moment si nu doar din prisma clasamentului ci doar pentru simplul fapt ca inca e inceput de lume:))
In start n-ai sa vezi vre un trib sa ii faca,la ce nume am observat eu ca sunt pe acolo
Pe parcurs situatia se poate schimba,insa tind sa cred ca orice trib care pica pe continent cu Shock nu prea avea sanse in start de lume,asa cred eu:)
 

DeletedUser41807

Timpul o sa va arate ca ceea ce spun acum este adevarat .
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Nu este echipa cea veche a cnoobs . Vom continua cei care am format acest grup dar nu in aceasta formula prea mult timp .
Shock este trib de start in principiu . Dt este unul dintre triburile cAre v.a da cativa jucători tribului castigator . Eu vad DS cel mai puternic trib .
Drept! Fara divin nu v.a avea aceeasi putere .

vazandu-ti partea a 2-a din semnatura, cred ca nu gresesc cand spun ca nu ai fost atent....doar stii cine a fost d1vin :)...cauta cu atentie intre membrii Drept!
 

DeletedUser523

acum am vazut pe harta ca gentle sunt chiar langa shock. e de rau pt ei :)
 

DeletedUser523

cotzanul din Shock are deja CN. ce soc :) sa vedem pe cine va trimite la margine
 
Scor reacție
0
cotzanul din Shock are deja CN. ce soc :) sa vedem pe cine va trimite la margine

OFF: Stii ca am CN, da asta stiai?


Construcție Durată Accelerare Terminare Întrerupere
Curte nobilă (Nivelul 2) 0:32:11 -50% astăzi la ora 14:54:49 Întrerupe

Bem, tot ce stiai pana acuma era o minciuna.


ON: Shock castiga lumea :D
 

DeletedUser44124

OFF: Stii ca am CN, da asta stiai?


Construcție Durată Accelerare Terminare Întrerupere
Curte nobilă (Nivelul 2) 0:32:11 -50% astăzi la ora 14:54:49 Întrerupe

Bem, tot ce stiai pana acuma era o minciuna.


ON: Shock castiga lumea :D

Nu mai posta din astea ca unii chiar te cred.
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 DT 48.406 59.735 60 996 60 996
2 ShocK 47.117 57.466 60 958 60 958

un mic soc :)
 

DeletedUser41807

Inca un shock , DT si-a facut trib carne de tun pe nume DK :)) numai ca tot continentul 44 o sa ii demoleze :) Spor la ferme din DK !
 

DeletedUser45945

Inca un shock , DT si-a facut trib carne de tun pe nume DK :)) numai ca tot continentul 44 o sa ii demoleze :) Spor la ferme din DK !



Nu sti ce vorbesti prietene.Momentan am impresia ca vorbeste invidia din tine si cel mai probabil faptul ca esti vreo ferma a DK-ului.
 

Deleted User - 1621757

Interesant,nenea D cu semnul ? am sa te rog sa nu mai faci afirmatii la adresa tribului DT ,vrem sa va vedem pe harta ca din astia cu gura mare ca tine am vazut multi,o seara buna si spor la farm.
 
Sus