Discutii Libere L48 !

DeletedUser30628

stai ca inca suntem la inceput noi 2 rere :D

inamicii invinsi cresc,punctele cresc :)) nobilii vin...asa ca tine-te bine :D :D
 

DeletedUser41953

Salutare pentru toti cunoscutii si necunoscutii
pare bine sa va revad " mosilor " :)
 

DeletedUser38912

ia uite ce e pe aici.....numai baieti din "epoci de aur" :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

de atacat toti pot trimite atacuri...mai putini stiu sa se apere ;)
ii plina lumea de eroi ca tine...mai bine te-ai ofere ca tinta :p
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
de atacat toti pot trimite atacuri...mai putini stiu sa se apere ;)
de acord cu tine, asta vrea sa denote ca tu sti sa te aperi sau cum? ;)

ii plina lumea de eroi ca tine...
aici nu prea sunt de acord cu tine, in schimb forumul e plin de papagali ca tine, crede-ma! :)

mai bine te-ai ofere ca tinta :p
in caz ca ai vrut sa spui: "mai bine te-ai oferi ca tinta!"...ma ofer, nu e problema, doar ca deocamdata sunt prea mic in granita ca sa pot pati ceva :D


per total, nu mi-ai raspuns la intrebare si nici nu m-ai ajutat in vreun fel...doar te-ai bagat aiurea in seama crezand ca pari interesant...probabil vei reveni cu un post la fel de penibil si inutil, asa ca n-am sa-ti mai raspund.

O seara buna!
 

DeletedUser20519

pai asa, cand cineva iti zice adevarul in fata....arunci cu jigniri

si da, stiu sa ma apar...cine ma cunoaste, stie ce pot. Si nu am stat pe extern sa ma dau mare si tare asa cum faci tu...demonstreaza pe harta ce poti. Desigur daca poti
 

DeletedUser38912

in ce hal a devenit si jocul asta.....inainte pe "vremuri " erau ironii fine, acum numai jigniri la modul urat.

Cred ca generatia asta noua, de 17-18-pana pe la 22 de ani..care ii gasesti pe joc pe toate lumile astea noi, habar nu mai au de un minim respect chiar si fata de un adversar ca sa nu mai vorbim de veteranii jocului .

Unde sunt vremurile cand eram pe granita si vorbeam cu dusmanii in timp ce ii atacam :) .Acum numai jigniri peste jigniri peste tot.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
ataaat! asta voiam sa aud, genul de post pe care-l asteptam...nu frustrari de-a lu' nextel :))
faza e ca intre timp am gasit alta :|


Unde sunt vremurile cand eram pe granita si vorbeam cu dusmanii in timp ce ii atacam :)
Vremurile alea nu au apus ;)
acum serios, uita-te peste tot forumul 48 si arata-mi unde m-am dat eu mare si tare asa cum spune nextel sau ce adevaruri mi-a spus el mie! :))
el nu a stat sa se dea mare si tare pe forum in schimb a stat la unul si la altu' (pe care, poate nici nu-i cunoaste sau nici nu joaca pe lumea respectiva) sa se bage in seama aducand in discutie, dintr-o data si inutil, subiecte nedorite si despre care nu era vorba...dupa cum am spus, numai papagali vorbesc si nu stiu ce :))


P.S. Pun pariu ca voteaza cu PSD :))
 

DeletedUser20519

a stat la unul si la altu' (pe care, poate nici nu-i cunoaste sau nici nu joaca pe lumea respectiva) sa se bage in seama aducand in discutie

joc aici de o luna...am preluat un cont(la granita). Si in aceasta luna am crescut contul cu 300k, fiind cu trupele la pamant si cu atacuri pe el. Tu ce ai facut pana acum? Ai dormit in spatele colegilor si ai luat o interna, un barbar?


numai papagali vorbesc si nu stiu ce )

intocmai...tu esti ala de vorbeste si nu se tine de cuvant. Vorbesti doar ca sa fii in treaba. Cum am mai spus....ai stat in umbra, pe cand altii au luptat. Si ca sa te stie lumea ca existi si tu pe harta, vii cu mesaje de erou pe extern. Caut tinta in Shock, sau in DS. Tu ce singur nu nimeresti harta? nu vezi unde sunt jcuatorii din familia Shock si DS? Fii cu faptele pe harta, dar nu aici
 
Sus