Discutii libere L49

DeletedUser

lumea asta e pe cat de tacuta, pe atat de mortala..... atentie la sud-est..... e o combinatie de num'a
 

DeletedUser12196

[video=youtube;rnztMhtUF6o]https://www.youtube.com/watch?v=rnztMhtUF6o[/video]
cat pesimism...puneti-va ochelari roz si poate ...dar lasa.
buna noaptea.
 

DeletedUser

Ma grabeam ;) Uni au si viata:D

stiu, eu sunt on nolifer, esti gelos ? asta e scopul meu in viata sa fiu top 1 triburile. Care e problema ta ? Aici se discuta de joc nu intereseaza pe nimeni ce faci tu in viata reala sau ca ai viata, pff. Tu o sa ramai un inferior pe jocul asta cat o sa traiesti, mai bine apuca-te de altul.
 

DeletedUser47070

stiu, eu sunt on nolifer, esti gelos ? asta e scopul meu in viata sa fiu top 1 triburile. Care e problema ta ? Aici se discuta de joc nu intereseaza pe nimeni ce faci tu in viata reala sau ca ai viata, pff. Tu o sa ramai un inferior pe jocul asta cat o sa traiesti, mai bine apuca-te de altul.
Dap,sunt extrem de gelos,cred ca suntem si aliati pacat.Decat sa stau nopti nedormite sa dau niste amarate de trenulete,curatari etc mai bine stau si dorm.. Si in legatura cu alte jocuri daca sti ale jocuri te rog spune-mi.Esti nab si in felu cum joci dar si in felu cum te comporti..Si daca tot zici ca sunt noob gandestete ca fara noobi, "bunalaii" ca tine cu portofelu mare etc,nu ar avea ce cuceri asa ca gura mica si joc de glezne oke?
 

DeletedUser

Dap,sunt extrem de gelos,cred ca suntem si aliati pacat.Decat sa stau nopti nedormite sa dau niste amarate de trenulete,curatari etc mai bine stau si dorm.. Si in legatura cu alte jocuri daca sti ale jocuri te rog spune-mi.Esti nab si in felu cum joci dar si in felu cum te comporti..Si daca tot zici ca sunt noob gandestete ca fara noobi, "bunalaii" ca tine cu portofelu mare etc,nu ar avea ce cuceri asa ca gura mica si joc de glezne oke?

da cum spui tu, pacat ca sunt genul ce nu baga pp-uri in joc :( doar cont premium si asistent.. le-am facut buzunarul mare :))). Mai sunt bun si la dota :$ , suntem aliati ? ce pacat.. tu esti jalnic oricum aliat sau nealiat, daca erai langa mine innobilat ajungeai.. tu esti profesionist de aia ai ramas asa jos in clasament, sa nu ne arati valoarea ta.
Cum ai ajuns la concluzia ca sunt noob in felul cum joc ? :))))
 

DeletedUser47070

Iti aratam motivele dar tiam uitat si numele pacat nu? Dar o culoare albastra pe harta nu ma impiedica sa te atac..
 

DeletedUser47070

No, sa te sprijin ;) Am jumate de lance si o spada,Acum mi se face un sfert de cavalarie grea ;)
 

DeletedUser47070

Mersi mult :* Sunt foarte bucuros fiind ca mio spui tu cel mai inutil player :* Defapt scuzama nu esti asa inutil satele tale o sa imi placa :D <3
 

DeletedUser47070

E adevarat inca nu am ajuns sa tio predau ;) Debea de invat despre usori mai ai tu pana la curte :*
 

DeletedUser

Hannibale////// tu ala de te dai Hanibal,... cu ce nick ai mai jucat??????
:)))))))))))))))))))))))))))
 
Sus