Discutii libere L46 !

DeletedUser20252

Saracul de tine,te-ai pierdut in propria grandomanie.
Astept sa imi demonstrezi ce jucator esti pe harta,in curand ajung langa tine.Dar ca de obicei,vei gasi o scuza,probabil vreo speciala.
Nu o sa mai intru in polemica cu tine pentru ca nu are rost.Sa incerci sa ajungi pe un teren neutru cu un grandoman e ca si cum ai incerca sa cuprinzi soarele cu mana.Te las in fantezia ta,si atunci cand o sa ramai fara sate,sa vii din nou pe aici sa te lauzi,sunt sigur ca tot vei gasi ceva.

Maine cand te trezesti,sa citesti aberatiile scrise de tine mai sus,care mai mult provoaca ras,de fapt,as inclina mai mult spre plans.

Ne vedem curand.

Cu drag si simpatie,Poarta.
 

DeletedUser41102

Zimi 1 din punctele de observatie care nu e adevarat.. Dupa cum vezi am argumentat fiecare subiect de discutie pe cand tu arunci vorbe in aer. Si eu nu vad unde am zis ca is invincibil , ca nu pot fi scos... Voi intelegeti doar propriul adevar:)) adica cel din fabule

Edit: " in curand ajung langa tine "

Aloo nenea ai fost deja langa mine si nu mai esti... Sau nici asta nu recunosti ca ai stat pe contul tacoory ? O da, astept inca o vorba aruncata in aer
 

DeletedUser20252

Prietene,o luna jumate am stat la taco si ne-ati luat un singur sat,rafa29 intr-o noapte l-a luat.
In rest,tu ai dat mereu cu capul in zid.
Normal ca tu nu pierzi sate,din moment ce iei un cont,il tii cateva ore,sau o zi doua cat are trupe,si dupa aia dispari de pe cont cand vezi ca nu mai esti capabil sa il sustii.

Avem si exemple gen roitvali,king of darkness,musculosu,toate conturi trecute pe la tine in sitter,toate au sfarsit tragic.
Oricine poate sa preia un cont,sa il tina cateva ore,sa faca cateva blindaje si de acolo splituri,si dupa aia sa iasa de pe el,dar nu oricine poate scoate un cont ce e in asediu zilnic.Cat de jucatori esti tu,ti-a demonstrat-o si zig-ul,ca te-a capacit cat ai fost pe musculosul de nu stiai cum sa iesi mai repede pe cont.Un cont ai avut si tu de aparat pe organizat,si pe ala ai pierdut sate garla.

Esti un mare jucator intradevar.
 

DeletedUser47387

:)))...te-am facut ma!:))


un sat in mijlocu lui taco ce na venit nici o recuperare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41102

E clar, daca informatiile astea le ai :)))

1. roitvali ? intreaba pe cine cunoaste ca eu nu am fost pe cont , am fost foarte putin timp, gen 2-3 zile si dreptu mare nu s'au pierdut sate
2. musculosu ? eu sitter ? :)) refa'ti lista ca esti pe langa, nu am stat sitter nici 5 ore la musculosu
3. king of darkness am stat 2 zile, inainte sa plec si nu s'au pierdut sate, ieri am revenit numa ca am fost plecat aproape 2 sapt ( stii cum e, altii mai si merg in excursii daca le permite buzunaru )

Si ti'am raspuns si la asta, acum... altceva sa iti dau peste bot cu adevaru ?

si ti'am mai zis si mai sus, daca tot vrei sa discuti adu adevarul pe masa, nu fantezii. ( incearca sa si argumentezi ca in momentul de fata zici chestii la disperare ca sa te afli in treaba )

edit: WOOOOW am dat cu capu in zid, CE TAREEEEE !!! si eu m'as lauda sa apar sate blindate :))
 

DeletedUser20252

Poi tocmai ai confirmat ce ziceam,ca preiei un sitter,stai cateva ore pe el,si dupa aia vii pe extern sa te lauzi ca mama ce am facut.
Poi ori stai pe cont,ori nu stai?Ori esti la roitvali,ori nu esti?Ori esti la musculosul,si seara mi te laudai ca vai dom'le sa vezi ce fac din zig maine,si a doua zi a pierdut ala o gramada de sate.Ce faci?Stai doua ore,pleci,si vii seara sa mi te lauzi aici ca vai ce bun sunt,nu am pierdut nici un sat.Esti chiar amuzant,daca nu de tot rasul. :))

Tot vorbesti de argumente.Ce argumente bre?E vreo lege de prin care citezi ce iti sprijina spusele?
Argumentezi o fabulatie din punctul tau de vedere,si acele argumente sunt valide doar in imaginatia ta,care se poate vedea ca e una foarte mare.Din exterior in schimb,argumentele ce le tot pomenesti pe aici nu sunt decat niste glumite nesarate pe care nimeni nu le inghite,nici ai tai colegi sunt sigur.
 

DeletedUser41102

Haha esti tare trebuie sa iti acord macar asta

Va irita rau numele scama:)) Calm toty ca is departe de tine

De cand cu locu 1 global ai aparut si tu pe extern cu vorbe de jucator , e bine

Si ma bucur ca imi analizati fiecare miscare, ar trebui sa ma simt onorat?

Btw: stau pe sittere cat si cand vreau eu :))

Iei prea in serios jocu asta.. Chill
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Raspunsul tau este unul evident.
Si da,iti acord mai multa atentie decat meriti.O sa remediez asta.
 

DeletedUser41102

Normal ca e evident:)) doar tu spui si sustii lucruri care nu sunt evidente
 

DeletedUser26729

Domnu' Geo, de atatea argumente scoase-n fata, nu se mai vad cratimele. Parca mi-e dor de discutiile dintre H si TSL, erau mai cu staif! Acu' ce sa-i faci daca ne-a ramas harta stramta, ne multumim si cu necalificati! N'est pas monsieur Poarta?
 

DeletedUser

Scama asta nu stie ca marginea e plina de zei :)))... Efectul TSL nu prea a iertat nici zeii :(.
 

DeletedUser20252

Bien sur,monsieur Fish.H-ul intradevar avea mai mult haz pe extern.
 

DeletedUser47202

[video=youtube_share;07wv7Bxu2H0]https://youtu.be/07wv7Bxu2H0[/video]
 

DeletedUser41102

MErge, iau orice eu .. chiar si pe tine le puf daca beau ceva inainte :p
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
la king of darkness am stat eu cateva zile, dar asa cum a zis si scama mai sus unii mai au si viata nu stau non stop pe joc, m am plictisit cati nobili iam omorat lu oamenii, altii prefera sa se duca intr o vacanta decat sa cumpere conturi gen tsl ca sa se distruga o lume, e adevarata smecherie.
 

DeletedUser41102

Cumpara ce cumpara, dar mai iau si teapa cateodata , gen rau de inima a facut cateva mii de ppuri asa, moka :))
 

DeletedUser47558

dovada cumpărării conturilor, este unde?
lângă ozn-uri, desigur

sun...; fă-ţi reclamă acolo şi ţie şi lui scamă, selfie-uri la wc cu icoana lângă voi, mai daţi din când în când câte o mătanie :))))))))))))))
 

DeletedUser20252

Cand baietii si-o iau pe cocoasa,intervin vacantele si faptul ca trebuie sa aiba si ei o viata.
Poi de fostul zig aveti timp sa dati mii de fake-uri vad.

Iar va contraziceti vorbele cu ce se intampla pe harta.Voi ori mergeti in vacanta,ori stati pe conturi si dati fake in zona fostului zig?
Nici voi nu stiti ce faceti.Dar nu e problema,ca noi chiar stim ce facem,iar lucrul asta o sa se vada curand.


Si ca sa raspund la chestiunea cu viata.Ma baieti,pe jocul asta ajungi sa fii castigator prin urmatoarea formula:

10% skill + 90% activitate pe joc.

Poti fi al mai zdravan in a face splituri si a da recuperari,dar o faci degeaba daca te tine doar cateva ore.
Noi in TSL suntem ceva mai potenti ca voi,mai armasari,noi rezistam zile,saptamani,luni de zile.
Asta e diferenta intre TSL si United,POTENTA.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41102

Da asa e, nu am fost nicaieri :)) am stat acasa ascuns pentru ca a atacat Zig :))

edit: Luciane eu nu vreau sa mai discut, ca voi nu tineti ritmu si o luati la personal.

a fost ultimul post, revin cand mai scrie cineva ceva de ras
 
Ultima editare de un moderator:
Sus