Discutii libere L46 !

DeletedUser20252

Wow cu 6 continente chiar ati reusit sa spargeti mare parte din blindajele de pe granita ? Am zis mereu ca va pricepeti

Tu esti mult prea slab ca sa intelegi ceva din jocul asta.
Gura mare,rezistenta mica.

Sa iti sprijini satele ca mai am cateva campuri pana la tine.
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
auzi ma geo impinge poarta spre tine:))) mai are nitel si se deslantuie iadu =) (aolo e moldovean) =))))))))))))))
 

DeletedUser41102

Tu esti mult prea slab ca sa intelegi ceva din jocul asta.
Gura mare,rezistenta mica.

Sa iti sprijini satele ca mai am cateva campuri pana la tine.

Asta crede ca eu is unu din aia ce ia scos :))

Ghine we, ashie cum zhisi tu sa fie :))

edit: tu crezi ca eu joc blindat ? ahahha
 

DeletedUser20252

United

23kw952.png



TSL

2unydjn.png


V-ati luat toti dupa scama si ati inceput sa fabulati observ.
 

DeletedUser12439

ce de "iubire" pe aici.bagai si eu capul oleaca pe aici sa vad ce se mai intimpla.

aline ce faceti mai nu va mai merg scripturile sau ce.vad ca iesiti in pierdere.

zig academie:( apoi era de asteptat.dar oricum e aiurea.nu as fi acceptat niciodata asta.

bafta tuturor
 

DeletedUser20252

bravo tata...ne-ai dat pe spate cu statisticile tale:))

Esti constient cat de ridicol arati cu comentariile astea nu?
Faceti afirmatii ce nu sunt conforme cu realitatea,vi se da peste nas,si dupa aia te mai faci si de ras cu un post ca si cel de mai sus.

Cred ca iti face placere din a fi subiect de ras pentru altii.Poate speri la o cariera in lumea divertismentului,impersonificand un caracter cu haine largi,par multicolor,nas rosu si are ca mijloc de transport o masinuta mica si galbena.

Iti uram succes,cred ca ai mari sanse in a-ti vedea visul implinit.
 

DeletedUser47387

tu nai inteles...tu te faci de ras aici...te agiti atat la orice comentariu si la orice subiect ca sa areti ca TSL nu e un trib crescut pe conturi cumparate si toate cele...inseamna ca e ceva incat te deranjeaza asa tare aceste afirmati :p
 

DeletedUser47254

rafa , du-te si te culca , deja spui numa aberatii. tu ce visezi noaptea, le debitezi aici ziua.
 

DeletedUser20252

tu nai inteles...tu te faci de ras aici...te agiti atat la orice comentariu si la orice subiect ca sa areti ca TSL nu e un trib crescut pe conturi cumparate si toate cele...inseamna ca e ceva incat te deranjeaza asa tare aceste afirmati :p

Agitat esti tu.Eu sunt chiar foarte calm.Nu tribul meu pierde sute de sate,nu jucatorii de la mine isi dau stergere,nu la mine in trib e debandata totala,ba e chiar opusul.Deci pot spune cu mana pe inima ca nu sunt agitat,ba tind spre starea zen. :D

Ati ramasi toti blocati vad cu presupusele conturi cumparate.Nu mai incercati sa va ascundeti neputinta aratand cu degetul spre altii.Sunteti slabi,obisnuiti-va cu asta.Nu sunt de vina presupusele conturi cumparate,nu sunt de vina adminii,nu sunt de vina vacantele ce le luati pe la mare cand sunt conturi de la voi atacate.Singurii ce sunt de vina sunteti voi,si nici voi pana la urma,ca nu e vina voastra ca mai mult nu puteti.

Trib slab,conducere slaba,rezultate slabe intr-un razboi cu un trib mult mai mic ca ei,si rezultate umilitoare intr-un razboi cu TSL.

Asta e bilantul United pe lumea asta.Ar fi cazul sa va obisnuiti cu asta.
 

DeletedUser

Hai sa nu fim rai, am intalnit triburi si mai slabe decat United pe unde am mai jucat..Doar ca nah, aia nu aveau gura asa mare =)
 

DeletedUser34930

Portile tu de crezi asa bun ? Ce sunt cu impresiile astea ? Diferenta de numar de sate este enorma , intrucat ati bagat academie de 50 de milioane .
Ai spus ca nu este academie ? dar din cate vad eu este cu totul diferit ... Exact asta scrie la profilul tribului voastru prietene , daca casti ochii poate vezi si tu mai bine.
Numele tribului: The Sith Academy.
Prescurtare: TSA. (Fostul zig )

Academia tribului TSL


Am scris noi cumva lucrul asta ? Ce tot va umflati atat in pene , ce ati facut voi pe lumea asta ? Gurita mica macar .

Am o rugaminte la familia United , sa nu mai raspunda pe extern . Lasati vedetele din tsl sa joace hora pe extern , poate le aduc si muzica.!
 

DeletedUser20252

Eu nu ma cred bun,poate mai bun decat nubul de scama,dar in rest ma consider un jucator decent.
Consider bun tribul TSL in schimb,care pana acum si-a castigat 3 din razboaiele avute,si umileste un al 4-lea adversar,adica pe voi.
Zig,fie ca este academie sau nu,ei macar or sa termine lumea asta pe harta acolo unde au inceput,spre deosebire de altii care vor lua calea marginii.Si pe final,daca o sa reusim sa inchidem harta,tribul lor va fi redenumit la loc in Zig,pentru a face infrangerea voastra si mai amara.

Faci bine retragandu-ti mascotele de pe extern,e clar ca sunt depasite saracele de situatie.
 

DeletedUser47202

în loc să sesizaţi pe extern ca la circ, cu "zgărzi şi lanţe", mai bine vă apăraţi şi voi pe hartă, "bunilor"

cfa00b118054436bb64adb5eb2a1a354.png
 
Sus