Discutii Libere L48 !

DeletedUser44124

joc aici de o luna...am preluat un cont(la granita). Si in aceasta luna am crescut contul cu 300k, fiind cu trupele la pamant si cu atacuri pe el. Tu ce ai facut pana acum? Ai dormit in spatele colegilor si ai luat o interna, un barbar?

cu ce cont joci?
 

DeletedUser20519

cu ce cont joci?

nu vreau sa dau detalii...am fost rugat sa intru sa ajut. Dar acum imi pare rau ca am acceptat invitatia.
O luna de cand joc mi-a fost suficient sa vad absolut tot. Si cel mai important e ca in Shock/DS sau adunat jucatori cu experienta, dar degeaba. Recunosc ca e unu din cele mai slabe triburi in care am jucat. Nici nu stiu care poate fi problema. Jucatorii care nu au dorinta de a juca, "vedetele" care joaca individual, sau conducerea care nici nu exista.

Eu zic ca ultimile 2 variante...pentru ca au fost jucatori care au vrut sa joace, dar daca nu au fost ajutati cu deff sa tina granita, au renuntat la joc. Altii au fost innobilati, pentru ca trebuie cumva sa creasca cei mari
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Recunosc ca e unu din cele mai slabe triburi in care am jucat.

du-te ma nextel ma ca tu nu sti ce vorbesti :))
tribul shock e format din cea mai buna echipa de pe .ro dupa cum spun multe voci...;)
posibil sa nu te fi integrat tu cum trebuie :D




"vedetele" care joaca individual...

...Altii au fost innobilati, pentru ca trebuie cumva sa creasca cei mari


mare parte din ei iti sunt colegi pe 50, ai grija! :)
 

DeletedUser22307

aloooo mai dati drumu la joc cine plateste pierderile ca nu ma pot loga
 

DeletedUser

Vad ca NW si-au mutat iar cuibul. Zic sa-i comemoram cumva, sa nu se piarda in negura istoriei :)

Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-, -DK- A
Parte 2:
Triburi: NW, NW.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 502
Tabăra 2: 309
Diferență: 193

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,338,736
Tabăra 2: 2,448,725
Diferență: 1,890,011

chart
 

DeletedUser43824

Trebuiau cei din raposatul NW sa resusciteze cumva cheful jucatorilor. Sunt pe val acum, au prins gust de sange pe sate goale. Sunt curios cat o sa tina ALL Star team-ul asta, pe 44 am mai vazut ceva de genul :rolleyes:.
 

DeletedUser39475

Trebuiau cei din raposatul NW sa resusciteze cumva cheful jucatorilor. Sunt pe val acum, au prins gust de sange pe sate goale. Sunt curios cat o sa tina ALL Star team-ul asta, pe 44 am mai vazut ceva de genul :rolleyes:.

O altă Mărie cu o altă pălărie.
 

DeletedUser47474

Trebuiau cei din raposatul NW sa resusciteze cumva cheful jucatorilor. Sunt pe val acum, au prins gust de sange pe sate goale. Sunt curios cat o sa tina ALL Star team-ul asta, pe 44 am mai vazut ceva de genul :rolleyes:.

Tu ai noroc cu altii, ca in rest esti varza. Asa ca, nu te lauda tu cu ceea ce fac altii ;)
 
Sus