Primul razboi? :)

DeletedUser47427

vai dar vai nu vrei sa ne înveti tu tainele razboaielor?

fOct68x.png

Tu le stii bai asta :D:confused:

Ti-ai luat rol de barbat de cand ai trecut pragul de la NOOB la Newbie :cool: . Mai e o persoana pe aici care tot prin 2007 se afla si vorbeste despre viitor :)
 

DeletedUser44124

da y.bob, lumea e ocupata cu recrutari, nu ii deranja ca sunt foarte concentrati.
 

DeletedUser45945

th9one în data de 02.04. la ora 02:56
noapte buna
autor în data de 02.04. la ora 02:54
Hai, numai bine ;)

Noapte buna!
th9one în data de 02.04. la ora 02:49
o sa te adaug maine pe skipe sa mai schimbam cate-o vorba.
Tutti în data de 02.04. la ora 02:34
:))))) hai, succes la joc, siii...daca pe viitor pe o alta Lume vrei sa mai colabaram, ceva, aici ai adresa mea de skype


th9one în data de 02.04. la ora 02:32
da, da, am inteles. merci pentru urare.
autor în data de 02.04. la ora 02:29
Nu...daca pana Acum nu s-a facut nimic, nu se va mai face. Continuam asa...eu le-am spus de la inceput sa nu renunte...daca Cineva se cearta cu un parinte nu inseamna ca trebuie sa plece de acasa.

Cat despre satele fratelui meu, ce sa zic, de Acum incolo iti urez succes in caz de mai incerci :D
th9one în data de 02.04. la ora 02:11
Am inteles.Mi-a vorbit frumos de grupul vostru si mi-a zis ca sunt unele neintelegeri..daca cumva de o sa ajungi la capatul rabdarii ma gasiti aici.putem sa facem treaba buna daca ce mi-a zis julian28 e adevarat.
http://prntscr.com/an05ht
http://prntscr.com/an06bv
http://prntscr.com/an06wp
autor în data de 02.04. la ora 01:57
In primul rand, nu l-am Blocat...
Si apoi, nu stiu ce sa zic...el vorbea de principii, ca nu intoarce tabara. El nu a facut-o, eu sa o fac...nu...tot respectul pentru voi, dar nu mai schimb tabara.
th9one în data de 01.04. la ora 21:54
mi-a zis julian28 ca e prieten cu tine dar a uitat sa-mi spuna si ca Lord PetreP e frate cu tine, abia acum mi-a zis ca l-ai sters de pe skipe si s-a gandit ca asta a fost motivul dupa ce i-am zis de tentativa de innobilare a unui sat de la el si cum nu mai poate sa-ti scrie, ti-am scris eu aici. intentionezi sa ramai acolo sau vrei sa colaborezi cu noi?



Astia isi lasa mostenire de la unul la altul incercarile lor de dezbinare.Despre asta se zice ca ar fi un jucator bun dar eu nu cred ca un jucator bun ar incerca sa recruteze pentru a destrama ci ar incerca sa innobileze pentru a castiga!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Astia isi lasa mostenire de la unul la altul incercarile lor de dezbinare.Despre asta se zice ca ar fi un jucator bun dar eu nu cred ca un jucator bun ar incerca sa recruteze pentru a destrama ci ar incerca sa innobileze pentru a castiga!

Are dublă personalitate și și-o dezvoltă pe a treia.
 

DeletedUser44124

nu mai e loc. sunt deja suficienti noobi plus ca are promise vreo 20-30 locuri la membri din dk, mai ia si jumatate din DT, are trib bun.pacat de el ca il strica.
Th0one presedinte, th0one presedinte, th0one presedinte
 

DeletedUser44124

umbla cu sarut mana pe la dk, cica vrea sa ii destrame.
imi place ca e perseverent, ii mai zice "n-am, pleaca" azi unu, maine altu dar el insista..
sa-si vada de joc acolo, sa stea la incasat daca are de stat, sa atace daca are de atacat.
sa joace triburile.
 

DeletedUser44124

djdksjkdj în data de 14.04. la ora 15:53
pe bune, ma lasi sau nu?n-am timp
I FeeL GooD în data de 14.04. la ora 15:49
care thOone ?
sdhksjdks în data de 14.04. la ora 15:47
cu toate ca vad ca mi-ai zis sefu tot am sa te refuz.
Am sa repet, la noi th0one se ocupa de recrutari
I FeeL GooD în data de 14.04. la ora 15:46
eu vorbesc serios...dar vad ca nu am cu cine :)
jdshdkskj în data de 14.04. la ora 15:44
mergi si vorbeste cu th0one, el se ocupa cu recrutarile pe lumea asta:)
I FeeL GooD în data de 14.04. la ora 15:43
Ce faci sefu' ? Eu as vrea sa vin la voi in trib , se poate ? :)







sdsjkdjsk astăzi la ora 21:52
da dar nu acum
I FeeL GooD astăzi la ora 21:51
te-ai gandit ?..imi trimiti invitatie ?!



Ce frumos e cand th0one se roaga prin dk sa mai recruteze pe unu altu si cei din trib de la ei umbla cu "sefu" pe la mine:)))


Penibil !!!!
 
Sus