Discutii libere L51

DeletedUser

Leul,marele recrutor din alte triburi s-a suparat ca i-au plecat cativa jucatori in minioni si a declarat razbel
:))
 

DeletedUser44200

:)) Era mai îngrijorător dacă nu făcea Leul ceva după atâta vreme.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cum se poate să nu cunoști spaima femeilor pe triburile? :(
Leul Albastru. Este tot ce poate fi mai pur si inocent pe lumea 51, datorită culorii cu care scrie, întotdeauna.
Nu pot să cred că mai există jucători care nu cunosc "adevărul" in stare pura :eek:

Later edit: cred că ar trebui să ne mutăm toți la el in trib/triburi și să închidem lumea sub îndrumarea acestui mare nume de pe joc.
 
Ultima editare:

DeletedUser44200

Ar trebui odată, așa de troll să mergem toți la el în trib. Gen, să fie tribul Leului pe 1, academiile pe 2, 3, ș.a.m.d
Și-ar vedea visul împlinit și s-ar lăsa de joc.
 

DeletedUser47671

Sa-i spuna cineva lui Jim Da Master sa mai lase sate si la altii sa nu fie lacom:))
 

DeletedUser42998

neata
[video=youtube;_oMfwHYSRIk]https://www.youtube.com/watch?v=_oMfwHYSRIk[/video]
 

DeletedUser3372

Ca tot sunt discutii libere, vin si eu cu o intrebare :rolleyes:

Ce se intampla cu triburile de pe lumea asta? E adevarat ca eu nu am mai jucat de cativa ani buni, si am intrat din pura curiozitate.. dar totusi.. Pe vremea cand jucam eu, triburile care se respectau nu aveau academie deloc.. sau maxim una. Era deja rusinos pentru un trib sa aibe peste doua academii, indiferent de limita membrilor.

Si acum... vad ca toate triburile astea au cel putin 3-4.. Am vazut trib pe lumea asta cu 7 academii. 7?! Plus tribul mama? Nu prea ma prind.. Ase se joaca mai nou? Cat mai mult pp + cat mai multe 'familii'? Si daca da.. Mai are aceeasi placere jocul? :D

P.S.: Nu fac nici un atac personal asupra nimanui care poate face parte din triburi de genul.. Sunt doar putin curioasa.. Asta e noul trend.. sau cum?
 

DeletedUser38636

Unde-s multi puterea creste :)) .Pacat ca nu e adevarat in cazul multora dintre ei,de cateva lumi e moda asta:))
 

DeletedUser20252

Mereu au fost triburi mamut.
Nu este un nou trend,insa triburile de starteri sunt din ce in ce mai putine.si cei care intra ,intra doar la castigarea lumii.
Un trib care se respecta acum,ca sa folosesc vorbele tale,are o familie formata din tribul principal si probabil o academie prin margine pentru a si-o asigura.

Nimic nou sub soare,doar ca mult mai putine.
 

DeletedUser

Ca tot sunt discutii libere, vin si eu cu o intrebare :rolleyes:

Ce se intampla cu triburile de pe lumea asta? E adevarat ca eu nu am mai jucat de cativa ani buni, si am intrat din pura curiozitate.. dar totusi.. Pe vremea cand jucam eu, triburile care se respectau nu aveau academie deloc.. sau maxim una. Era deja rusinos pentru un trib sa aibe peste doua academii, indiferent de limita membrilor.

Si acum... vad ca toate triburile astea au cel putin 3-4.. Am vazut trib pe lumea asta cu 7 academii. 7?! Plus tribul mama? Nu prea ma prind.. Ase se joaca mai nou? Cat mai mult pp + cat mai multe 'familii'? Si daca da.. Mai are aceeasi placere jocul? :D

P.S.: Nu fac nici un atac personal asupra nimanui care poate face parte din triburi de genul.. Sunt doar putin curioasa.. Asta e noul trend.. sau cum?

Din pacate nu pot sa iti dau "like" la post...
 
Sus