Discutii Libere L48 !

DeletedUser47690

Nu inteleg aluzia cu sucul...asa gaura mare ti-a dat in buget un suc?..hai ma da-mi adresa ca-ti trimit un bax ...tot atata te plangi

Jupanule!! eu nu am treaba cu tine sau wow, eu am clientii mei, daca vrei sa iesi in oras si nu ai cu cine iesim man, las eu de la mine si iti fac cinste si il luam si pe shaolin, are talent baiatul la cantat si sigur o sa ne distram pe cinste.
PS: salut monte, indiferent de polemici ramai pentru mine un jucator bun de triburile.
 

DeletedUser45675

KARAÓKE (cuv. japonez) subst. inv., manieră de divertisment muzical, individual sau colectiv, care constă în a cânta pe un fond muzical înregistrat.

pfff..cata incultura :(
 

DeletedUser46224

Nu e pentru tine shaoline replica asta.Macar ai invatat ceva in alianta asta dar nu ai tu cum sa spui si sa se execute.Tot eu dau semnatura la sfarsit!!!

Ai uiat ca v-am stat sitter si v-am invatat stilul de joc ? Ai uitat ca v-am avut la prieteni si v-am verificat activitatea ? Ai uitat ca shaolin e stapanul ? Stapanul tot stapan ramane ! Practic imi jucati jocul noobilor. Va mai las sa atacati...ca vorba aia..sunt un stapan ingaduitor.
 

DeletedUser47690

Fratele meu alb, tu te consideri stapan la tine in trib!!!! Vezi ca s-a ajuns prea departe, asta e doar un joc, nu este plantatie de sclavi sau ce iti inchipui tu.
 

DeletedUser45945

Ai uiat ca v-am stat sitter si v-am invatat stilul de joc ? Ai uitat ca v-am avut la prieteni si v-am verificat activitatea ? Ai uitat ca shaolin e stapanul ? Stapanul tot stapan ramane ! Practic imi jucati jocul noobilor. Va mai las sa atacati...ca vorba aia..sunt un stapan ingaduitor.


Nehhh...acum nu faci altceva decat sa incerci sa copiezi adevaratii jucatori dar nu merge,nu tine,nu ai cum.Un conducator adevarat isi tine tribul de la inceputul pana la finalul lumii nu isi urmareste interesele proprii.Te intreb cat de mult iti pasa de jucatorii care au fost alaturi de tine de la inceput?La cate interne ai renunta tu pentru a le impartii lor ca e mic ca e mare jucatorul?


Acum tu nu faci altceva decat sa vi si sa imi arati ca mergi cu spatele.Oricum...sa nu uiti ce iti spuneam odata.Eu semnez la sfarsit!


Cat despre sittere...ai stat la un player odata in timp ce noi tribul DK am stat la raposatul trib WOW atat cat a trebuit ca te plangeai ca nu faci fata!


Va doresc o seara placuta!
 

DeletedUser46224

Nehhh...acum nu faci altceva decat sa incerci sa copiezi adevaratii jucatori dar nu merge,nu tine,nu ai cum.Un conducator adevarat isi tine tribul de la inceputul pana la finalul lumii nu isi urmareste interesele proprii.Te intreb cat de mult iti pasa de jucatorii care au fost alaturi de tine de la inceput?La cate interne ai renunta tu pentru a le impartii lor ca e mic ca e mare jucatorul?


Acum tu nu faci altceva decat sa vi si sa imi arati ca mergi cu spatele.Oricum...sa nu uiti ce iti spuneam odata.Eu semnez la sfarsit!


Cat despre sittere...ai stat la un player odata in timp ce noi tribul DK am stat la raposatul trib WOW atat cat a trebuit ca te plangeai ca nu faci fata!


Va doresc o seara placuta!

Ai uitat ca stapanul shaolin a stat si la tine sitter? Ai uitat ca stapanul shaolin a vazut in arhiva ta de mesaje ca tu nu citesti mesajele jucatorilor ce iti cer ajutorul ? Cum imi poti reprosa mie asa ceva cand pe tine te doare undeva de tribul DK. Te pupa stapanul shaolin.
 

DeletedUser47690

Asta inseamna sa fi stapan. Sa stie si adversarii ca le sunt stapan. Multumesc CIRI

aici ai dreptate, macar restul hartii sa afle ca le esti stapan, daca cei din tribul tau nu au aflat inca :)))
Asteptul sucul din partea ta si o serata muzicala :))))
 

DeletedUser47690

Lasa coane lumea se se exprime liber, l-am pus eu pe shaolin sa scrie, fiecare este responsabil pe ce debiteaza.
2-1 tara galilor
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Dupa cum vi s-a spus si dimineata, incercati sa pastrati discutiile in limitele bunului simt, fara atacuri la persoana etc.
 
Ultima editare:

DeletedUser45675

isi permite, cealalta categorie nu isi permit :( nu dam nume ca se supara dt-ul:)
 
Sus