Discutii libere L51

DeletedUser40969

Asta e tactica "vreau la caldurica", recrutezi tot ce poti de pe un k si stai linistit, de cativa ani se practica asta.
 

DeletedUser12196

Ca tot sunt discutii libere, vin si eu cu o intrebare :rolleyes:

Ce se intampla cu triburile de pe lumea asta? E adevarat ca eu nu am mai jucat de cativa ani buni, si am intrat din pura curiozitate.. dar totusi.. Pe vremea cand jucam eu, triburile care se respectau nu aveau academie deloc.. sau maxim una. Era deja rusinos pentru un trib sa aibe peste doua academii, indiferent de limita membrilor.

Si acum... vad ca toate triburile astea au cel putin 3-4.. Am vazut trib pe lumea asta cu 7 academii. 7?! Plus tribul mama? Nu prea ma prind.. Ase se joaca mai nou? Cat mai mult pp + cat mai multe 'familii'? Si daca da.. Mai are aceeasi placere jocul? :D

P.S.: Nu fac nici un atac personal asupra nimanui care poate face parte din triburi de genul.. Sunt doar putin curioasa.. Asta e noul trend.. sau cum?

probabil ai jucat pe lumile de inceput unde nu exista limita de membri in trib.
 

DeletedUser13059

da . pe L1 era frumos tribul INDIA cu 2200 membri in el :))
 

DeletedUser12196

in circ juca baghera sau cucuveaua de noapte...sau poate confund eu triburile.am jucat in circ pentru un timp pe contul unui prieten.
 

DeletedUser12196

nu stiu daca-i cel mai bun de pe ro. dar ca om este un tip ok. chiar as vrea sa-l mai intalnesc.
 

DeletedUser38023

Ca tot sunt discutii libere, vin si eu cu o intrebare :rolleyes:

Ce se intampla cu triburile de pe lumea asta? E adevarat ca eu nu am mai jucat de cativa ani buni, si am intrat din pura curiozitate.. dar totusi.. Pe vremea cand jucam eu, triburile care se respectau nu aveau academie deloc.. sau maxim una. Era deja rusinos pentru un trib sa aibe peste doua academii, indiferent de limita membrilor.

Si acum... vad ca toate triburile astea au cel putin 3-4.. Am vazut trib pe lumea asta cu 7 academii. 7?! Plus tribul mama? Nu prea ma prind.. Ase se joaca mai nou? Cat mai mult pp + cat mai multe 'familii'? Si daca da.. Mai are aceeasi placere jocul? :D

P.S.: Nu fac nici un atac personal asupra nimanui care poate face parte din triburi de genul.. Sunt doar putin curioasa.. Asta e noul trend.. sau cum?

Academie, trib secundar, pubela, satelit, trib de suporti, tribul al mic, jeg.. Sunt de acord ca un trib care se respecta nu detine mai mult de un singur exemplar dintre sinonimele enumerate anterior, dar cui ii pasa? Triburile.ro s-a restartat si a luat-o de la inceput de la un nivel mult mai scazut decat era pe lumea 1.. Foarte ciudat, jucatorii cu experienta care raman pe joc parca devin din ce in ce mai slabi, iar noobii sunt incurajati de acestia sa apuce pe o carare total necastigatoare..
Pe fiecare lume am incercat sa spulberam o idee solid impamantenita din nou, si anume faptul ca numarul mare de membri constituie un avantaj.. E un fals pe care l-am dovedit cu fiecare ocazie pe harta..

Sa nu se creada cumva ca in prezent e mai rau decat in trecut.. Doamne fere!
Atat de multi tampiti erau si inainte de nu mai stiai cu care mana sa razi de ei..
Era Danimaxxx pe lumea 5 cu un trib de 3000 de membri si peste 10 academii.. Cred ca erau 10.000 de oameni si ii mai aveau aliati si pe cei din TBE care si ei, la randul lor, insemnau vreo 3000 de paraziti + 5000 de muste impartite prin academii.. +++ alti aliati..
Erau pe putin 20.000, ma! Erau o forta!
Gurile rele afirma ca in anul 2008, Danimaxxx s-a intalnit, in secret, la Golden Blitz, cu Basescu pentru a negocia voturile..
Si eu cred cele spuse..
Pai cum credeti ca a castigat Basescu al doilea mandat? Cu sustinerea UDMR, TBE, PDL si EC..

P.S. Doar un exemplu nefericit..
 

DeletedUser12439

Academie, trib secundar, pubela, satelit, trib de suporti, tribul al mic, jeg.. Sunt de acord ca un trib care se respecta nu detine mai mult de un singur exemplar dintre sinonimele enumerate anterior, dar cui ii pasa? Triburile.ro s-a restartat si a luat-o de la inceput de la un nivel mult mai scazut decat era pe lumea 1.. Foarte ciudat, jucatorii cu experienta care raman pe joc parca devin din ce in ce mai slabi, iar noobii sunt incurajati de acestia sa apuce pe o carare total necastigatoare..
Pe fiecare lume am incercat sa spulberam o idee solid impamantenita din nou, si anume faptul ca numarul mare de membri constituie un avantaj.. E un fals pe care l-am dovedit cu fiecare ocazie pe harta..

Sa nu se creada cumva ca in prezent e mai rau decat in trecut.. Doamne fere!
Atat de multi tampiti erau si inainte de nu mai stiai cu care mana sa razi de ei..
Era Danimaxxx pe lumea 5 cu un trib de 3000 de membri si peste 10 academii.. Cred ca erau 10.000 de oameni si ii mai aveau aliati si pe cei din TBE care si ei, la randul lor, insemnau vreo 3000 de paraziti + 5000 de muste impartite prin academii.. +++ alti aliati..
Erau pe putin 20.000, ma! Erau o forta!
Gurile rele afirma ca in anul 2008, Danimaxxx s-a intalnit, in secret, la Golden Blitz, cu Basescu pentru a negocia voturile..
Si eu cred cele spuse..
Pai cum credeti ca a castigat Basescu al doilea mandat? Cu sustinerea UDMR, TBE, PDL si EC..

P.S. Doar un exemplu nefericit..



phii amintiri frumoase.l5, atunci si certurile erau certuri. ieseau cu batai. batai in viata reala din cite am inteles,ce vremuri.sa faci split la un tren dat intr-un minut. realizare importanta din partea mea. sint nostalgic dupa vremurile alea.

apropo de nostalgie.Radule,un Habarn-am mai ai de gind sa mai faci pe undeva?doar pentru distractie,atit.fara clasamente,pp-uri si alte prostii.
 

DeletedUser46076

Liniste , liniste :)
niciun conflict pana acum?:)

@Portileiadului
Tu , creezi razboaie pe extern?:)
Cei din United sunt mai destepti ca tine ... nu te baga in seama , loveste cu pietre , fi dur !
Am inteles , united ... a-ti fost dusmani pe 46 ..
dar cu tribul IMMO ce ai ? Prin trib , pe la tine tot "ameninti" tribul IMMO..
Hai sa lasam harta sa vorbeasca si sa nu ne mai batem cu pumnii in piept !
Salut!
 

DeletedUser47202

...

Cei din United sunt mai destepti ca tine ... nu te baga in seama , loveste cu pietre , fi dur !
Am inteles , united ... a-ti fost dusmani pe 46 ..
...

ce a făcut United?
ne-a fost duşman şi după primul organizat, s-au făcut "bar-bar"?
buni duşmanii ăştia, aşa pe fiecare lume să tot ai :))

Nu exista noroc, se numeste Dumnezeu :)

dacă s.n. dumnezeu, cum ştii că există noroc sau cum ştii că există dumnezeu?
 

DeletedUser44594

din cate se vede e o lume tacuta nu se cearta nimeni
toata lumea lasa ca faptele sa vorbeasca
 
Sus